Kızlar Rabbime Hamd olsun bende dondurulmuşlarımla hamileyim

tebrikler canım allah kucagına aldıgın günleride göstersin inşallah sanırım ikiz gebelik degerin yüksek maşalllah yükselip yükselmez diye düşünüp kendini strese sokma lütfen.darısı tüm isteyenlerin başına inşallah

Bana 3 embriyo transfer edildi ve 830 12. gün değerim.Ya üçüz olursa diye korkuyorum.Aktüel ve seybay' ın başına gelenleri okudum çok korktum.Benim bir arkadaşında üçüz oldu çok zor zamanlar geçirdi çok şükür atlattı ama çocuklardan birinde biraz problem var.Anlayacağınız çoook korkuyorum.Rabbim hakkımızda hayırlı olanları verir inşallah.

hayırlı olsun allah tamamına erdirsin inşallah sağlıklı bir şekilde bebeğini kucagına almayı nasip etsin amin

canım tebrik ederim, hayırlı olsun. Allah kucağına almayı da nasip etsin inşallah. sorunsuz bir hamilelik süreci geçirmeni dilerim. darısı başıma ve tüm bekleyenlere.

Kızlar ben bu ay kimselere söylemeden annemlerde dahil dondurulmuşlarımla denedim.Ve dün sonuç aldım.Akşam doktor arayıpta gözünüz aydın dediğinde ağlamaya başladım.Hersey rüya gibi hala gerçek olduğuna inanamıyorum.Başarısız iki denemeden sonra hep negatif olacakmış gibi geliyordu.Ama rabbime hamd olsun sonuç olumlu oldu.Doktor 2 gün sonra tekrar çağırdı ama ya değer yükselmezse diye çokda korkuyorum.Allah hepimiz hakkında hayırlı olanları versin.Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.

tebrik edrim canım rabbim hayırlısını versin sağlık versin sanada bebişinede:nazar:

Tebrik ederim Kelebek74 allah tamamına erdirsin. Belkide ikizdir. Gebelik keselerini görene kadar sokma kendini strese doktorun seni en iyi şekilde yönlendirecektir. 2 gün arayla testlerini tekrar edeceksin zaten ve gelişimin iyi olup olmadığı hakkında bir bilgi verecektir test değerlerin. Ben herseyin iyi olacağını inaniyorum.

canım benim 12. gün değerim 421 ve ben üçüz hamileyimmm...... sanırım sen de öyle.

tebrik ederim kelebek, Allah tamamına erdirsin inşallah. merak etme 14. gün artacaktır değerin. ayrıca şimdiden sayı için endişelenme, Allah hakkında hayırlısını versin. benimle yanı gün transferi olan bir arkadaşın değeride 800 küsürdü onun ikiz. kişiden kşiye değişiyor hormon değerleri, çoğul gebelik olduğu kesin gibi ama 2 mi 3 mü şimdilik düşünme. Allah yar ve yardımcın olsun.

cnm hayırlı olsun rabbım saglıcakla kucagınada almayı nasıp etsın inş:CüvCüv:kaydirigubbakcemile2:nazar:
Kızlar ben bu ay kimselere söylemeden annemlerde dahil dondurulmuşlarımla denedim.Ve dün sonuç aldım.Akşam doktor arayıpta gözünüz aydın dediğinde ağlamaya başladım.Hersey rüya gibi hala gerçek olduğuna inanamıyorum.Başarısız iki denemeden sonra hep negatif olacakmış gibi geliyordu.Ama rabbime hamd olsun sonuç olumlu oldu.Doktor 2 gün sonra tekrar çağırdı ama ya değer yükselmezse diye çokda korkuyorum.Allah hepimiz hakkında hayırlı olanları versin.Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.

Gözün aydın canım,inşallah değerin yükselir,kucağına da alırsın bebeğini.
Bu sevincin darısı tüm isteyenlere olsun inşallah.

tebrikler gözünaydın allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı tüm isteyenlere

tebrikler kelebek sağlıklı bir hamilelikgeçirmeni ve sağlıklı bebeğin olmasını dilerim canım

Canim tebrik ederim allah hayirli uğurlu etsin
allah kucağina almayida nasip etsin darisi tüm isteyenlerin başinaa inşallahhh içinde banada yarbbim bu mübarek ayda kimsenin kucağini boş birakmaa
lütfen üzülme canimmm o anneciğine siki siki tutundu birakmayada niyeti yok bilesin canim öpüldünnn dikkat et kendineee bizleride dualarinda an olurmuu unutmaaa

kelebekcim nasil sevindim anlatamam..gozun aydin canim darisi basima..degerin kac cikti??

Bana 3 embriyo transfer edildi ve 830 12. gün değerim.Ya üçüz olursa diye korkuyorum.Aktüel ve seybay' ın başına gelenleri okudum çok korktum.Benim bir arkadaşında üçüz oldu çok zor zamanlar geçirdi çok şükür atlattı ama çocuklardan birinde biraz problem var.Anlayacağınız çoook korkuyorum.Rabbim hakkımızda hayırlı olanları verir inşallah.

canim herseyin hayirlisini iste Allahtan...degerin ucuz gebelik gibi degil ya tek ya ikiz gebeligin var bence...seybaya bende cok uzuldum aktuelin gebeligi iyi gidiyordu son konustugumda ne olmus???o dami kaybetti yoksa bebeklerini???

Gözün aydın canım Allah tamamına erdirsin inşallahhihoyyyt

X