kızlar ölecekmiyim

paradises

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
387
11
kızlar morelim çok bozuk ağlıyorum sabahtan beri.Allaha dua etmekten başka elimden bişey gelmiyor.dün gece çok kötü bir rüya gördüm..kocaman bir ayna kırılıyor.okadar çok ağlıyorumki içim çıkıyor resmen hıçkırmaktan..çok etkilendim.rüya tabirine baktım çoook araştırdım..ayna kırılması kadının ölümüne yazıyordu..36 haftalığım acaba doğumda ölücekmiyim.aileen biri ölcek diyo..eşimmi benmi bebğimmi.kafayı yicem.tamda doğum yaklaşmışken ne bu şimdi.hiiiç olmadı...morelim çok bozukk....senağlama

canım yapma lütfen böle bebişinide üzüosun annesi. bunlar hamilelik psikolojisi olarak düşün hem öle rüyalar kötüye yorulmaz canım bi dur sakinleş
bende artık geceleri uyuyamıorum ölecek gibi hissediyorum kendimi ölümüşler beni gömüyolar sonra diorumki eve hırsız girdi yok karabasan geldi vs vs boğulcak gibi oluyorum öle düşünme canım benim herşey güzel olacak

Allah korusun Canım benim ya,

Çok etkilenmişsin belli ki ama böyle olumsuz düşüncelerle yıpratma kendini.

Tabirinde öyle yazıyor, gerçekleşecek diye bir durum söz konusu değil.

Allah bebeğine, sana, eşine, tüm sevdiklerine uzun sağlıklı ömürler versin...

Haydaaaaaaaaaa...Hayır olsun

Saçmalama yaaa, bence ayna; aydınlık ışık demek, ayna kırılması demek, hayatında kaybettiğin ya da kötü giden bir takım olaylar varsa , bunların düzeleceği en azından bu konularda önümüzdeki günlerde bir ışık olduğu anlamına gelir..

..Bırak bu düşünceleri.

ArkadaŞlar ınanın ben de aynı durumdayım.kÖtÜ rÜyalar gÖrmÜyorum ma mutsuzum anlamsız bır Şekılde ve saÇma sapan dÜŞÜncelerı kafamdan atamıyorum.bebeĞe nasıl bakıcam,annelıĞı kabullenebılecek mıyım falan bı sÜrÜ saÇma sapan dÜŞÜnce ve halıyle anlamsız bır stres ıÇındeyım.brcsrkn arkadaŞım sen de rÜyalarını sakın ÖÖle kÖtÜ Şeylere yorma.ÇÜnkÜ bu beyın ınsana herŞeyı yaptırıyor.doĞum stresı sardı galıba bızlerı...

Hayırlara gitsin inşallahh diyelimmm.Hayra yoralımki hayır olsunn..
Sakinn oll bir rüyanın anlanını öyle okudun diyeee.Çıkıcak diye birşeyy yokkii.O zaman ben defalarca ölürdüm rüyalarımın anlamı çıksaydııı..Bence boşunaa rüyayı kafaya takma.rüya nedirkiiii...doğumunada az kalmışş.Rabb,im sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhh..Rabbim analı babalı buyutsun ınsallh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

yapmayın Allahaşkına...
bir rüya yüzünden bu denli paranoyaya gerek var mı?
her daim hayıra yormalı görünen rüyaları
zira insanın düşünceleridir hayatına şekil veren
ne demiş mevlana;

insan yalnız düşünceden ibarettir
geriye kalan et ve kemiktir
gül düşünürsen gül olur; diken düşünürsen diken...

ayy saçmalamayn yaaa..öle şeler düşünmeseniz kısıorum ha bende 6 aylık hamileymm tadını çkartsanıza kıslar alşverş yapın gezn vs vs.yapcak çok şey varr sizde otrmş kuruntu yaposnz aşkolsun yani.

Yav bu hamileliği yasaklamak lazım bayanlara. Ne kadar duygusal, olmadık şeyler düşünüyorlar bu dönemdekaydirigubbakcemile

Arkadaşım rüya tabirinde her yazan çıksaydı benim şimdiye 10-15 kez ölmem gerekirdi. Çünkü çok sık dişimi çekerim, acısını hissederim.

Rüya tabirlerinide yazanlar insanlar değilmi, uyduruyorlar işte.

canım benım ruyaları her zaman hayra yormak lazım kı hayır olsun oyle kotu dusuncelerı de at kafandan ruya tabırlerınede fazla güvenme

Bende olsamm hamileliğinn tadınıı çıkartırdımm..Hamile kalmak içinn can atıyoruz.Siz ise rüyalarla hamileliğinizii boşu boşuna zora sokuyorsunuzkaydirigubbakcemile3
Kaç defa elim,kolum,bacağım kesilmiş rüya gördümm:jeyyar:Ama bak bişiyim yokkaydirigubbakcemile3
Allaha sığınn.Allaha emanetsinn bebeğinle beraberr :Saruboceq:

aman ben kedimi kaç defa öyle gördüm beni boğulurken gördüler hiçbişey olmadı.zaten tabirlerde bu tür şeylere hep ölüm yazuolar öyle olsaydı 50 kere öldüydük böyle saçmalıklar yüzünden kendinizi üzmeyin ve rüyalarınızı hayra yorun

ben de bişey sandım ödüm patladı başlığı görünce ya...............

yok artık...

hamilelikten heraldeki çok duygusalsınız.....

allah korusun rüyaları nasıl tabir eder yorumlarsanız öle olurmuş...

lütfen iyi şeyler düşünün...

allah hayırlı doğumlar verir inşallah.....

canım hamillelikten dolayı endişeliyiz bende hep saçma sapan rüyalar görüyorum uyandığındaa yüzünü yıkarken suya anlat gitsin sıkıntını bol dua et ii şeyler düşün yakında gelicek bebişinnn

gördüğün rüyayı ne kadar kötü olursa olsun hayıra yor.. birde gerçekten hamilelik psikolojisi son zamanlarımız ya aklımıza sürekli kötü şeyler geliyor bende gece yattıgımda bir sürü senaryo kurmaktan düşünmekten kendimi alamıyorum nefes darlıgı başladı dogumda ölürsem, bebeğim düşerse,doğduktan sonra ona bakamazsam,sütüm olmazsa besleyemezsem daha neler neler şaşar kalırsın ama sanırım hepimizde birazcık var düşünmememiz onlarıda üzmememiz gerekiyor inşallah başarabiliriz..

Yok daha neler yapma canım ne ölmesiii her gördüğümüz rüya gerçekleşydi Ooooo

ayrıca bende hafta hafta hamilelik takip dergisi var aynen şöyle yazıyor 30. haftada

bu haftalarda unutamayacagınız rüyalar görebilirsiniz bu tamamen hamileliğinin vermiş oldugu ruhsal psikolojik değişimlerden kaynaklanır

yani bende kimden duyduysam hep son haftalarda böyle değişik rüyalar görüyolar

ben 29+6. haftalık hamileyim
bende 2 hafta önce gördüm 4. e hamileyim rüyamda ve 3 bebeğim ölüyo elime veriyolar kolları ayakları paramparça sapsarı saçları kız olanın memeleri filan belli masmavi gözleri var hemde öyle maviki çok belirgin çok kötüydü bitanesi içimde kalıyo erkek olan ağlıyorum ağlıyorum ağlıyorumm yani takma canım sıkma kendini bu haftaalrda normal böyle rüyalar

rüya neye youlursa o çıkar
inşallah aynaları çatlatacak kadar güzel bir bebeğin olur, ve analı babalı büyür.
hiç kötü yorma içini ferah tut.
bende de hamile psikolojisi başladı, saçma sapan şeyler düşünüp saçma sapan şeylere ağlıyorum. eminim çoğu hamile böyledir. üzülme :teselli:

Canım hiç korkma bence,rüyanı da hayra yor. Ben 2 ay önce normal doğum yaptım. Sana tavsiyem hamileyken gördüğün rüyaların iyi de olsa kötü de olsa yorumuna bakma, hayır olsun de yeter. ınsan hamileyken ne rüyalar görüyor. Ben de hamileyken çok kötü rüyalar görmüştüm ama hiç bir zaman yorumuna bakmadım,kimseye de anlatmadım. Böylelikle rüyanın etkisinden kurtuluyorsun merak etme. Yorum yaptıkça, birilerine anlattıkça rüyanı tekrarlamış ve ayrıntılarını hatırlamaya çalışmış oluyorsun, bu da seni üzer. Hem hamileyken kötü rüya gören bir tek sen değilsin merak etme. ıçini rahat tut bildiğin birkaç duayı oku rahatlarsın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…