kızlar ölecekmiyim

sürekli dua okudum kızlar...ama bugün salak gibi oldum.yanımdada kimse yok..gurbetteyim...kimseyi tanımam.annem haftaya gelecek...sizden başka kimsem yok...iyiki varsınız...

canım yapma ne olur hayıra yorki rüyanı hayra çıksın .....bilinç altındaki şeyler herzaman rüyalara yön verir sakın unutma...kendinide sakın bukadar yıpratma.....

Canım benim yaaa!
rüyayla amel edilir mi hiç?bazı rüyalar bilinçaltı kaynaklıdır biliyorsun...doğuma yaklaşmanın stresidir olsa olsa...içini ferah tut.bol bol dua et:Saruboceq:, inşallah yavrunu kucağına alacaksın hayırlısıyla...

canım hamileler çok kabus görürmüş aldırma sen üzme kendini dua et bol bol korkularından sıyrılmak için

canim hic ruya ile amel olur mu?

ben de ruyamda yatagimda yilan olugunu gormustum. esin olecek yaziyordu tabirde. ne alaka yani, her gordugumuz gerceklesse valla yerin oynamasi lazim yerinen. hic takilma.

paradises iyiye yor canım kendini çok da bu rüya tabirlerine kaptırma bence .. ben de bir ara hep fotoğrafımı görüyodum o da ölüme delaletti ama bu sık gördüğüm rüyaların üstünden 2-3 sene geçmesine rağmen hala sağım:))))) o yüzden rüyayı kafana takıp da moralini bozma. ki kadınların doğuma yakın kötü rüyalar görmesi çok normal. olabildiğince geç saatlerde bişeyler yememeye çalış

canım öncelıkle şu kötü düşüncelerı kafandan sil at bence.ne demek ölecekmıyım.bıkere ne demısler "rüyayı nası yorarsan öle cıkar" boşver sen rüya tabırlerını eline kalem alan yazıyo işte bişler.sen rüyalarını iyiye yor ve bırdaha rüya tabırlerını acma.hem rüyada aglamak sevince işarettir derler.bebegıne kavusacagın için cok sevıneceksın demkkı.aynanı kırılmasını nazar olarak nitelendır ve rahat rahat uyu.bebegınıde yok yere strese sokma canım.hayırlı dogumlar sana yerimseniben

fesupanallahhhhh..kız ne kara düşünceler bunlar..Üstelik hamilesin..Gebeliğin sonucundaki vesveselerin bunlar..bende son zamanlarımda çocuğuma bişey olurmu bana bişey olurmu gibi evhamlara kaılmıştım ama bu kadar da abartmadım..sende abartma..Allahın izniyle sağ salim bebeğini alıcaksın kucağına..dua et bol bol..

canimm kötü düsünmee..
hamilelikte kötü rüya gören bi cok hamile arkadas var,bu dönemde cok normalmis kabus görmek..
lütfen kafani böyle seylerle karistirmaa.s.

böyle düşünme canımlmaz:,senin doğuma yaklaştığı için garip düşünceler ruyaya kadar gittiğini gördümCADIARZU,bende doğumdan önce eşime nasfikat yapıyordum:kedi:,o da kızıyordu bana,özelikle ilk doğum ise senin en derin korkular ruyaya kadar geliyor:1no2:,gündüz sen o korkuları bastırsanda,akşam çok fazla doğumu düşünyorsun,ve o senin ruyaları etkiliyorCADIARZU,bir rahatlıyıci bilgi aktarim sana,benim bir akrabam uzman dr.:artık tıp okadar ilerlemiş ki ölüm oranı 10.000 de 1 de görünyor:lepi:,yane şimdi dr sana bir sorun olmadığı soyliyorsa demek ki sorun yok,ve doğum sırasında dr lar sana son kez daha ultrasın yapıyorlar,eğer beklemediği bir terslik olursa o zaman sezeryen yapıyorlaryerimseniben,bu tür düşencelerden kurtulmaya çalış,hep olumlu düşün,gerisini dr lara bırakyerimseniben

canım bence doğum yaklaşıyor diye stres yapmışsın ve bilinç altın sana bu konuda oyun oynamış.rüyayı hayra yorarsan gerçekten hayra çıkar. sürekli dua et için rahatlar.

hamile bayanlar zaten hep kabus görürler canım bence hiiiç üstünde durma akar suyada anlat rüyanı su olup akıp gitsin

yavrum sçmalamışsın, bu gördüğün boş rüya, hamilelikte herkes böyle abuk s ubu k rüyalar görür, bende çok görmüştüm böle saçma rüyalar, bilyosun boş rüyalar bilinç altının sana oynadığı oyunlar diye isimlendiriliyo, kısmetten ötesi olmaz tabiyki de ama sen burüyayı hormonlarının etkisiyle görüyosun, rahat ol lütfen hiçbişey olmayacak inşallah

evt bencede üzme kendini bende bu gece rüya gördüm bebek emziriyorum 2 tane biri benim biri başkasının bebeği araştırdım öleceksin diye görünüyor.ama ben tamamen hamilelik psikolojisine veriyorum bu dönemlerde kabus görmek çok normalmiş.bide doğum stresi vardır sende.sıkma canını sakın.öyle her rüyayı kafamıza takarsak yandık:umursamaz:

ben bu tarz rüyaların kötü şansın sonu,güzelliklerin başlangıcı olarak yoruyorum.rüyalarımızı lütfen hayra ve güzel şeylere yoralım,

senin rüyan da aslında çok güzel...kendi evladının geleceği güzel olacak demek.başkasının bebeğini de emzirmişsin ya,birilerinin sıkıntısına yardım edeceksin el uzatacaksın....
hayra yoralım ALLAHIN izniyle hayrolsun....opuyorumnanaktan

haklısın cnm bende öyle düşünmüştüm yani bebeğimi emzirmek o kadar güzel bi duyguyduki anlatamam yanisanki gerçek ibi içim kıpır kıpr olmuştu ama rüya tabirlerine bakınca şaşırdım..hayra yormak en iyisia.s

Hanefi mezhebinde rüyaya itibar edilmez zaten. Kendini boşa üzmüşsün tatlım. a.s

canım yaa sen neler düşünüyorsun öyle... Allah korusun saçmalama...rüyalarını hayra yor ağlamak sevinmektir hem doğuma yakın kabuslar görmek çok normal....( internette okumuştum)
üzülme boşyere bebeğinide üzme...rabbim senide bebeğinide sevenlerine bağışlasın...

şekelim üzülmeee gecer hamılelıkte olur öle seyler ohoo sen bebegının mıs kokusunu dusun
dogunca o seslerıyle ewı nasıl dolduracagını dusun
kı oda senı dusunsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…