Kızlar nisan ayında gidebileceğim hem uygun hemde güzel balayı mekanı önerin lütfen=(

takino

Arda'nin annesi
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2011
1.709
722
35
merhaba kızlar
nisanda evleniyorummmmm
bana doğal güzellikleri olan bir balayı mekanı önerir misiniz ancak çok lüx bir yer düşünmüyorum bungalow olabilir doğa içerisinde olsun
mesela kazdağları gibi ama fiyatlar çok uçuk tavsiyelerinizi bekliyorum herkese şimdiden teşekkürlerrrr

canım bende nisan ayında evleniyorum bende balayı oteli arıyorum adem ve havva varmış ama pahalıymış baya :) bakalım araştırıyorum buldukça sana yazarım

tamam canım
bende şuan kapadokya da balayı mekanlarına bakıyorum daha uygun orası

canım bende nisan ayında evleniyorum bende balayı oteli arıyorum adem ve havva varmış ama pahalıymış baya :) bakalım araştırıyorum buldukça sana yazarım

Öncelikle evlenmişsisniz hayırlı olsun :) kısmetse ben de nisan 2014'te evlenicem.. Siz hangi otele gittiniz? Memnun kaldınız mı? Nisan ayı sonunda denize girilebilir mi? Şimdiden teşekkür ederim :)

Öncelikle evlenmişsisniz hayırlı olsun :) kısmetse ben de nisan 2014'te evlenicem.. Siz hangi otele gittiniz? Memnun kaldınız mı? Nisan ayı sonunda denize girilebilir mi? Şimdiden teşekkür ederim :)

Arkadaşım bu yaz bu firma ile balayı seyahatini gerçekleştirdi ve çok memnun oldu bir göz atmak istersin belki :)

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba öncelikle ben aranıza yeni katıldım.benimde düğünüm nisanda bende balayı için otel bakıyorum voyage belek diye düşünüyorum gidenler veya gidecek olanlar neler söyleyebilir ? şimdiden çok teşekkürler..

mrb arkadaşlarr bende klube yeni katıldım ve mayıs ayında evleniyorum çok heycanlıyım! nişanlımla yurtdışı düşünüyoruz bir arkadaşımız bize Egzotik Mauritius Adasında Balayı tavsiye etti çok memnun kalmışlar bizde gitmeyi düşünüyoruz ama daha tam netleştirmedik sizinde tavsiyeniz varsa çok memnun olurum

Ben balayında butik otelde kalmıştım çeşmede. Çooook güzel ve ucuz aynı zamanda. Ev sıcaklığı oluyor. Bence büyük oteller yerine böyle bir şeyi tercih edip şehirle daha iç içe, daha huzurlu bir balayı geçirmelisiniz.

Antalya Konya altı - Porto Bello gerçekten fiyatlar şuanda nisan ayı için indirimli canım .Bizde nisanda evleneceğiz Allah nasip ederse. Hayırlısı olsun şimdiden hepimize :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…