Göz Makyajı kızlar neulash veya m2 lashes kiprik uzatıcı kullananlar varmı...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ozlem8761

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2010
203
5
merhaba arkadaşlar,
benim kipriklerim cok döküldü son zamanlarda o yüzden m2 lashes veya neulashes almak istiyorum kullanıpta faydasını görenler var mı etkisi kalıcı mı...
etkisi varsa alacağım cünkü çok da pahalı..
kullananların gözüne herhangi bir yan etkisi oldu mu..

kızlar bide lashlash ve priori diye markalar varmış kiprik üzerine baya etklilermiş...
bilen ve kullanan var mı...
hadi arkadaşlar hepimize faydası olsun bak sizin için kobay olabilirim :)

canlar merhaba,
ben bahsettiğiniz ürünleri kullanmadım ancak mavala double lash kullanıp çok memnun kalmıştım.tevsiye ederim.

Son düzenleme:
arkadaşlar galiba bu ürünler işe yarıyo bende aldım priori..... diye bişey adını bilmiyomda bakalım bir ay sonra gelişmeleri yazarımm

mavala'yı bilmiyorum ama nuelash'in lekelere neden olduğunu duydum, siyah nokta halinde. Bence kullanmayın kızlar, ama tabii makasla kesmenizi gerektirecek kadar uzattığı da bir gerçekmiş.

m2 lashes alıp almama konusunda epeydir kararsızım birara çok araştırmıştım işe yaradıgını ama bıraktıktan belli bir süre sonra eski görüntüye tekrar dönüldüğünü bunun önüne geçmek içinde sonraki dönemde haftada birkaç kez kullanmaya devam edilmesi gerektiğini okudum çokca kullanıpda sonrasında neler yasadıgını yazan olsa keşke :)

arkadaşlar galiba bu ürünler işe yarıyo bende aldım priori..... diye bişey adını bilmiyomda bakalım bir ay sonra gelişmeleri yazarımm

Arkadaslar kirpiklerinizin dökülmesini istemiyorsanız kesinlikle ve kesinlikle priori kullanmayın derim.m2 yi kullandım kirpiklerim fazlasıyla uzadı ama biraktikdan sonra maalesef dökülmeye başladı.sonrasında eoseyi kullandım m2 ile kıyaslanamaz ama en azından kirpiklerim biraz kendine geldi.sonuncu olarakda priori ve sonuc korkunç.bu serumlardaki degisikligin sebebi m2 ni fiyat olarak yüksek olması :KK43:

selam ! ben ve arkadaşım neulash kirpik uzatıcıyı kullandık. Kirpiklerim devasa bir şekilde uzadı. Bir süre o kirpiklerle yaşayıp insanlara hülyalı hülyalı göz süzdüm :KK1: Herkes ne güzel kirpiklerim olduğundan bahsediyoduuu evet du çünkü birkaç zaman sonra ok gibi uzayan o kirpikler tek tek dkülmeye başladı. Döküldükçe içim gidiyordu. ve sonunda hepsi kısacık kaldı =( Doğal hallerindende kısa :KK50: Zor bir süreçti bir iki ay sonra yenileri çıktı. Şimdi doğal haline geri döndü. Ben Harvey Nicholstan 460 liraya falan aldım, arkadaşım ebayden daha uygun bir fiyata aldı. Nitekim ikimizinde ürün elinde kaldı.. ALMAYIN :KK50: yazık paralarımıza

merhaba m2 lashes kullandım bir tüp baya farketti ikinciyi alacağım iki tüp kullanan varmı arkadaslar alayımmı kararsız kaldım

neulash alacağım 300 tl'ye ama sanırım onun da sürme miktarı var. belli uzunluğa erişince hafata bir iki defa kullanın diyorlar.

X