Kızlar ne acı 4. bebeğimide kaybettim

ne yazacağımı, ne düşüneceğimi bilemedim..
sadece çok ama çok üzüldüm.. (((((((((((
bende 2 gün önce bebeğimi kaybettim, kalbi durdu, bende yarın kürtajdayım...
seni o kadar iyi anlıyorum kiiiiiiiii....
teselli edecek laf yok,,, diyeceğim tek şey allahın taktiri canım,,,
canı gönülden dilerim ki; rabbim bir daha yaşatmasın bu acıyı sana, bana ve kimseyeeee....
allah herkesin yavrusunu nasip etsin..
dua etmekten başka çaremiz yok canım... boynumuz kıldan ince...
en yakın zaman da toparlanman ve tekrar sağlıklı hamile haberini duymak dileğimlee..

allahım yardımcın olsun bole bı acıyı kımseyede yasatmasın ne zor 4 evlat kaybetmek hıc kolay deıldır tahmın edebılıyorum allahım sana en yakın zamanda saglklı bı evlat nasıp edecektır sakın sıkma canını etrafın ne dedıgı bosver ınsanız tabıkıde olur bole seyler kendınıde kuru agac gıbı hıssetmene gerek yok umuyorum ve dılıyorumkı yuce rabbım sna en hayırlı evladı verecekteır sende hep dua et mtlaka karsılıgını bulkursun allahımı annelerın yardımcısıolsun ınsallahhh

canım çok üzüldüm gerçekten büyük bi acı ama sabret ne olur kendini bırakma işe yaramaz olduğunu falanda düşünme bizim bi komşumuzda vardı hep karnında öluyodu bebeği bi taneside dogduktan bir ay sonra öldü çok zor günler yaşadı ama şuanda dünya tatlısı 4 çoçuğu var hepsi birbirinden güzel derdi veren Allah dermanınıda veriyor.Sen kocanla hayata sıkı sıkı tutun insanlarıda boşver elin ağzı torba değil büzesin ateş düştüğü yeri yakıyo işte.Dilerim herşey yoluna girer ve Rabbim sana tüm bu yaşadıklarını unutacak derdinin devası harika bir evlat nasip eder.

Kızlar ne zamandır girmiyordum siteye site değişmiş çok güzel olmuş güzel sözleriniz tesellileriniz için teşekkürler iyiki var burası bende pes etmedim zamanı gelince yine deniycem ama gözüm çok korktu bunu yaşamayan bilmez çalıştığım için işimle avunuyorum htc25 arkadaşım hoca işini herkes söylüyor eğer bulabilirsem giderim sağlıklı hayırlı bebekler için herşeyi yaparım Allah bizlerede hayırlı sağlıklı evlatlar versin bizi çocuklarımızla imtihan etmesin inşallah amin selam ve dua ile

canım çok üzüldüm bende kaybettim iki yavrumu Allah sınıyor bizleri bir şekilde nedesek az nedesek sana Allah'tan sabırlar diliyorum....
inşallah sağlıcakla kucağına alcağın bebekler nasip edecek RABBİM.......

canım çok geçmiş olsun ne desek moralin kolay kolay yerine gelmez belki allah sabır versin canım .. yinede sağlığına dikkat et sen .. inş bir gün şirin bi bebişin olur güzel haberi paylaşırsın bizlerle ..

selam canım
bende çok üzgünüm. bebeğimin 22 kasımda kontrol sırasında kalbinin durduğunu öğrendim.ve bu 2.bebekti.ilkininde kalbi durmuştu.13 haftalıktı.ikincisi ise 9 haftalık.şu anda ne düşüneceğimi bilmiyorum ama allah sanada banada tüm isteyenlere sağlıklı bebekler nasip etsin.ve sabır versin.sana sorum olacaktı.bu hamilelikler arasında ne kadar bekledin.yani nekadar zaman korundun.

ummi subyan mı var acababenneyaptımki
öyle der büyüklerimiz:1hug:
bunu bi araştır istersena.s.

canım Allah sabır versın Allah metanet güç kuvvvet versın sana inşallah.cok üzüldüm.bende bır bebek kaybettım sımdı umutla tekrar hamıle kalmayı beklıyorum ama sen 4 tane kaybetmıssın RABBIM sana bu acıları unutturacak tatlı bebekler versın ınsallah.
belkı burda degıl ama senı cennette bekleyen 4 tane melegın olacak.ama kendını topladıgın bı zamanda süpriz yapıp tekrar hamıle kalırsın ınsallah ve dogurup kucagına almak nasıp olur sana ınsallah

canım ben arkadasa katılıyorum sübyan diye bısey gercekten var benımde annemden ablamlara gecmıs belkı banada gecmıstı ondan düşürdüm bebegımı.ablamda düşürdü tekrar hamıle kalınca ıyı bır hocaya gitti muska yazdı doguma kadar tasıdı onu ve hıc bersy olmadı yegenıme saglıkla doğdu

canım ınsallah tekrar hamıle kalırsın ve kucagına almak nasıp olur sana.buarada gıdecegın hocayıda ıyı secmelısın arastır sor sorustur.bu işi para için yapıyorsa güvenme.ama gercek hocalar asla para kabul etmezler sen zorla verırsen alırlar.oyuzden iyice sor sorustur öle gıt.senın için hayırlısı neyse o olsun canım ama üzülme artık hersey yoluna gırer ınsallah:teselli:

canım cok gecmıs olsun senı cok ıyı anlıyorum bende ıkı tane kaybettım.bıtanesı erkektı 5.5 aylık normal dogum yaptım ve gordum o halı bıle oyle guzelgeldıkı.2.sıde 8 haftalıktı kalbı durdu.gen arastırılması yapıldı faktor v cıktı bıdaha hamıle kalırsam ıgne olucam dokuzay arastırıldımı senın

çok geçmiş olsun canım nasıl üzüldüm bilemessin canından bir parçanın bir kesde değil üstelik bi kaçkes çaresiz gitmesini izlemek en büyük acıyı sen yaşıyorsundur. etrafındakilerden işiticeklerin ne tam olarak anlamdım ama bu sadece senin ve eşinin acısı kendini bi işe yaramaz gibi hissedebilirsin ama yaradanın taktiri ilahisi sakın öle hissetme benim çocuğum yok evlide değilim ama acını kenidimi senin yerine koyarak paylaştımda çok üzüldüm . umarım bidakine aynı acıları yaşamssın allah sağlığıyla doğurabileceğin sağlığıyla büyütebiliceğin bir evlat nasip eder​
:a015:

Canım altı ay kadar bekledim her seferinde rahim dinlensin diye aralarda hep tahliller vesairelerle uğrastım tabi ama insan yoruluyor be şu an hiç düsünmüyorum yıprandım vallah ne bilim artık Rabbimden sual sorulmaz bizede hayırlısıyla sağlıklı bebekler versin inşallah Allah hepimizin yüzünü güldürsün selam ve dua ile........

canım benım Allah sabır versin.....
pisikolojik mi acaba?tahlılllerde bişi yoksa sebep ne peki?KADERE neden sorulmaz derler ama bir iki .....ona bıle dayanamazken ınsan üç dört....hepsi yeni bi umut,ama sonu aynı...canım benim ne denırkı..kelimenin bittiği yer burası...ama insanları ne soyleyeceklerını takıpta birde bunun için uz<me kendını..bırak ne derlerse desınler,sağlık oldukca gerısı gelır.tıp artık cok ıleri,herseyın var bı caresı,ama baska bı dr ada gıt bece,tek bıyerle kalma.bende bırtane kaybettım,suanda hamıleyım ama benımde ılkınden dolayı pınpırıklıyım,bunada bişi olcak korkusu war içimde.we bana hep bole dusunme pısıkolojıde onemlı dıolar.elımden gelşdıınce dusunmemeye calısıorum...sende de olemı acaba dıe pısıkolojık olabılırmı dedım.cevremdede cok duydum pısıkolojısı yuzunden bebişleri içinde olen anneleri......umudunu kaybetme canım.Rabbim nasıl yazdıysa ole olur....tekrar gecmış olsun.Rabbim,sanada en kısa zamanda saglıklı bı hamilelik nasip etsin inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım benım allah sabrını versın benımde 3 kaybım var dun bır ruya gordum anlatamma sana cok korktumgerıye donup baktıgımda 3 bebegımıde bu korkulu ruyalar yuzunden kaybettım yapılan tum tahlıller normal cıktı mevlam hakkımızda hyaırlısını versın bosver etrafın sozunu kolay degıl bebek acısı anlamıyolar ıstee.....

canımsın yaaa.gözlerim doldu şuan.ne desek boş biliyorum ama rabbim hayırlı zamanda hayırlı bir evlat verir canım inşallah.bol bol dua et.rabbiim seninle olsunn.geçmiş olsun canımcımmmm

başın sağolsun canım.en kısa zamanda Rabbim sağlıklı sıhatli hayırlı evlatlarla yüzünü güldürür inşallah.

öncelikle çok geçmiş olsun canım bende 5 babeğimi kaybettim ne kadar zor olduğunu yaşayan bilir ancak etraftakiler kim ne derse desin umrumda değil sende kafanı takma boşver biliyorumki YÜCE RABBİM bize en hayırlı evlatları verecek bunu unutma ve araştırma yapıyorsan mutlaka histeroskopi çektir ben öyle yaptım ve sorunu buldun ALLAHA şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…