Bebeğimi kaybettim çok üzülüyorum

Başınız sağolsun diğer evladınızin kokusunu içinize çekerek teselli bulun çok zordur tahmin bile edemeyiz belki acınızı ama ona tutunun çünkü onun size ihtiyacı var kendinizi ne kadar iyi hissederseniz bebeğiniz için iyi olur.Allah sabrinizi arttırsın in

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Çok sevinirim başlatsak olur mu ki. Çok isterim
Olur tabiki şuan hemen başlatalım hatta. Bebeğinizin adını verin. Cüz alanlar...... Bebeğin ruhuna diye söylesin hatimi tamamlayıp sizin ve bebeğinizin ruhuna şifa niyetine bağışlayalım. Başlangıcı yapıyorum. 1. Cüz bende katılmak isteyenler bu mesajı alıntılayıp 30'a kadar devam ettirsinler.

Teşekkür ederim size sağolun. Diğer kızım iyi çok şükür bir sorunumuz yok. Elimden geleni yapmaya çalışıyorum onun için. Büyütmek için
Hep iyi olsun. Ama en onemlisi siz hep iyi olun. Hem kendiniz hem yavrunuz için. Allah sabrıni verecek eminim. Annemle babamda kan uyuşmazlığı varmış. O yıllarda memleketimizde bu da pek bilinmediğinden 7 tane evlat kaybetmişler. Kimi karnında, kimi dogar doğmaz, kimi 1 yaşında. Sonra 4 tane biz olmuşuz. O 4 çocuğunun sevgisiyle ömürleri tazelenmiş tabi. Çok zor geçmiş, ta ki abim doğupta yaşayana kadar. Sonra da bizler işte.. Şimdi bende anneyim (annem bunu göremedi maalesef) anneminde acısını şimdi anlayabiliyorum, bizlere o sınırsız sevgi ve merhametini, tevekkülünü.. işte burada sabır ve evladınıza vereğiniz sonsuz sevginiz sizi iyileşirecek. Acınızı, yasınızı yaşamaktan korkmayın. Yaşayıp içinizde kalırsa hem sizin ömrünüze hem guzel yavrunuza yük olur. Ama sabrı gelecek hiç geçmeyecek gibi olsa da şuan merak etmeyin normal hayatın akışı sizide içine alacak 🤲

Olur tabiki şuan hemen başlatalım hatta. Bebeğinizin adını verin. Cüz alanlar...... Bebeğin ruhuna diye söylesin hatimi tamamlayıp sizin ve bebeğinizin ruhuna şifa niyetine bağışlayalım. Başlangıcı yapıyorum. 1. Cüz bende katılmak isteyenler bu mesajı alıntılayıp 30'a kadar devam ettirsinler.
Kızımın adı Defne’ydi. Çok teşekkür ederim size Allah razı olsun. Allahım tüm dileklerinizi dualarınızı kabul eylesin🙏🏻

Hep iyi olsun. Ama en onemlisi siz hep iyi olun. Hem kendiniz hem yavrunuz için. Allah sabrıni verecek eminim. Annemle babamda kan uyuşmazlığı varmış. O yıllarda memleketimizde bu da pek bilinmediğinden 7 tane evlat kaybetmişler. Kimi karnında, kimi dogar doğmaz, kimi 1 yaşında. Sonra 4 tane biz olmuşuz. O 4 çocuğunun sevgisiyle ömürleri tazelenmiş tabi. Çok zor geçmiş, ta ki abim doğupta yaşayana kadar. Sonra da bizler işte.. Şimdi bende anneyim (annem bunu göremedi maalesef) anneminde acısını şimdi anlayabiliyorum, bizlere o sınırsız sevgi ve merhametini, tevekkülünü.. işte burada sabır ve evladınıza vereğiniz sonsuz sevginiz sizi iyileşirecek. Acınızı, yasınızı yaşamaktan korkmayın. Yaşayıp içinizde kalırsa hem sizin ömrünüze hem guzel yavrunuza yük olur. Ama sabrı gelecek hiç geçmeyecek gibi olsa da şuan merak etmeyin normal hayatın akışı sizide içine alacak 🤲
Ah canım. Anneciğiniz ne acılar çekmiş. Rabbim onu cennetle mükâfatlandırır inşallah. İnşallah sabredebilirim. Allahtan geldik Allaha gideceğiz. Ona sığınıyorum. Diğer kızıma tutunuyorum. Ancak yazdıklarınız o kadar kıymetli ki iyi ki varsınız.

Kızlar yazan herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Yazdığınız bir kelimenin bile benim için anlamını bilemezsiniz. Rabbim sizleri ve evlatlarınızı her zaman korusun. Acı paylaştıkça azalırmış gerçekten. İlk defa içime biraz olsun su serpildi. İyi ki varsınız

merhaba kızlar. Buraya konu açmıştım çoğunuz dua etmiştiniz bebeklerim için. Ben ikiz doğum yaptım ancak doğumdan 2 ay sonra bir yavrumu kaybettim. Kimseyle dertleşemiyorum. Çok üzülüyorum. Atlatamıyorum da. Bana biraz olsa da yardımcı olabilir misiniz? Hepinize sonsuz teşekkürler.
başınız sagolsun rabbim kalbine ferahlik versin çok zor ne denilir bilemiyorum. 😭 ama bir yavrun çok şukur sag salim yaninda şukur. RABBİM ONU KORUSUN. keşge o bebende gitmeseymiş ama bebegini rabbim cennetine layik görmüş onu öyle düşün. kisacik ömürde ayrilik var sadece

Şimdi bende anneyim (annem bunu göremedi maalesef) anneminde acısını şimdi anlayabiliyorum, bizlere o sınırsız sevgi ve merhametini, tevekkülünü.. işte burada sabır ve evladınıza vereğiniz sonsuz sevginiz sizi iyileşirecek. Acınızı, yasınızı yaşamaktan korkmayın. Yaşayıp içinizde kalırsa hem sizin ömrünüze hem guzel yavrunuza yük olur. Ama sabrı gelecek hiç geçmeyecek gibi olsa da şuan merak etmeyin normal hayatın akışı sizide içine alacak 🤲
Bende kaybettim bir evladımı..24 saat yaşadı..Böyle bir teselli cümleleri duymadım..Ama dediğiniz gibi bende diğer evladıma sarılmıştım..Onunla vakit geçirdim..Ona sarılıp ağladım bazen..Sonra kahkahalar attım o anlamasın diye her hareketine..Onunla tutunmaya çalıştım..Ama hala arada aklıma geldikçe ağlıyorum 3 yıl olmasına rağmen...Cümleleriniz banada teselli oldu..Ruhum o anlara düştükçe bu şekilde toparlanmaya devam edicem..

Allahım bu acıyı yaşayan bütün kullarına dayanma gücü versin...

Başınız sağolsun size ne desek içiniz soğumaz. Zamanla yaranızın acısı azalacak evladınıza odaklandıkça biraz hafifleyecek. Allah yanınızda olana sağlıklı ömür versin. Anne olarak size muhtaç bir bebek var güçlü olmanız gerekli benim bebeğim de çok erken doğdu çok zor günler geçirdim ama onula yaşadığım güzel anıları koyuyorum o günlerin acısının yerine siz de öyle yapacaksınız zamanla toparlanacaksınız. Sabırlar diliyorum size 🙏🏻

Bende kaybettim bir evladımı..24 saat yaşadı..Böyle bir teselli cümleleri duymadım..Ama dediğiniz gibi bende diğer evladıma sarılmıştım..Onunla vakit geçirdim..Ona sarılıp ağladım bazen..Sonra kahkahalar attım o anlamasın diye her hareketine..Onunla tutunmaya çalıştım..Ama hala arada aklıma geldikçe ağlıyorum 3 yıl olmasına rağmen...Cümleleriniz banada teselli oldu..Ruhum o anlara düştükçe bu şekilde toparlanmaya devam edicem..

Allahım bu acıyı yaşayan bütün kullarına dayanma gücü versin...
Başınız sağolsun. Allah yanınızdaki evladınızın ömrünü uzun, sağlıklı ve mucizelerle dolu güzellikle donatsın..
Keşke hiç bir çocuk anne babasız, hiç bir anne baba da evlatsız kalmasa.. ama dünyanın düzeni bu. Annem derdi doğan ölmek için. Elbet hepimizin için tüm ölenlerimoz vakitsiz tabi. Ama işte..
Ve keşke elimizde olsa da hiç tanımasak bile birbirimizin yaralarını sarabilsek.
Istediğimiz kadar ağlayıp, isteğimiz kadar yas tutsak. Sonra da istediğimiz yerde gülmeye başlasak. Öyle de olmuyor. Hayat öyle sorumluluklar yüklüyor ki üstümüze biz acımızın yada sevincimizin neresindeyiz bilemiyoruz.
Neyse ki sizin hayatta bir evladınız ve onunla yaşayacak çoook güzel günleriniz olacak inşallah. Ve bu hayatın ona kardeşinin acısını yaşayan annesi sorumluluğunu yüklememek adına siz hep çoook mutlu olun. Onun aklında olan tek şey annesin hep gülen ve ona güç veren yüzü olsun.
Çünkü ben annemin çektiği dertlerin acısını şimdi mezarı başında ona nasıl dayandın, buna da nasıl sustun, ben senin dertlerine nasıl derman olamadım diye haykıra haykıra ağlıyorum. Ne olur önce kendiniz sonra sevdikleriniz için çok mutlu olun. 🤲🤍

merhaba kızlar. Buraya konu açmıştım çoğunuz dua etmiştiniz bebeklerim için. Ben ikiz doğum yaptım ancak doğumdan 2 ay sonra bir yavrumu kaybettim. Kimseyle dertleşemiyorum. Çok üzülüyorum. Atlatamıyorum da. Bana biraz olsa da yardımcı olabilir misiniz? Hepinize sonsuz teşekkürler.
Allah sabır versin

İnşallah bundan sonra diğer yavrunla mutlu, huzurlu, sağlıklı, uzun bir ömrü paylaşırsınız, inşallah yavrunun musmutlu, başarılı günlerine şahit olup, ona eşlik edersin. Başınız sağolsun.

Başınız sağolsun. Allah yanınızdaki evladınızın ömrünü uzun, sağlıklı ve mucizelerle dolu güzellikle donatsın..
Keşke hiç bir çocuk anne babasız, hiç bir anne baba da evlatsız kalmasa.. ama dünyanın düzeni bu. Annem derdi doğan ölmek için. Elbet hepimizin için tüm ölenlerimoz vakitsiz tabi. Ama işte..
Ve keşke elimizde olsa da hiç tanımasak bile birbirimizin yaralarını sarabilsek.
Istediğimiz kadar ağlayıp, isteğimiz kadar yas tutsak. Sonra da istediğimiz yerde gülmeye başlasak. Öyle de olmuyor. Hayat öyle sorumluluklar yüklüyor ki üstümüze biz acımızın yada sevincimizin neresindeyiz bilemiyoruz.
Neyse ki sizin hayatta bir evladınız ve onunla yaşayacak çoook güzel günleriniz olacak inşallah. Ve bu hayatın ona kardeşinin acısını yaşayan annesi sorumluluğunu yüklememek adına siz hep çoook mutlu olun. Onun aklında olan tek şey annesin hep gülen ve ona güç veren yüzü olsun.
Çünkü ben annemin çektiği dertlerin acısını şimdi mezarı başında ona nasıl dayandın, buna da nasıl sustun, ben senin dertlerine nasıl derman olamadım diye haykıra haykıra ağlıyorum. Ne olur önce kendiniz sonra sevdikleriniz için çok mutlu olun. 🤲🤍
Dedıklerınızı kafama bir bir yazdım..Bunlara çok dikkat edicem..Elbetteki içimden ölene kadar atamıcam o acıyı Allah biliyor..Ama eskisi gibi anmıyorum..Bir doktorda bana bian da o konu acılınca aglamaya baslamıstım..Tamam artık bitti kapandı o konu üzerine çarşaf atacaksın devam edeceksin demişti...İnanın şuan yazarken bile ruhum titriyor bilmiyorum çok ani oldu benim ki raporlar herseyım temızdı..Dogunca oldu hersey..Hazırlıklı bıle degıldım..Neyse dedıgım gibi sanırım o an ki şok ve travma beni hala sızlatıyor...Ama ben bir anneyim..Evlatlarımın hayatına üzgün bir anne olarak yer edinmicem..Evet benim başıma böyle birşey geldi evet ben yaşadım ama diğerlerinin hayatlarında parıl parıl parlayan bir anne olucam inşallah...Sonucta biz de birgün ölücez..Mezarımın başında gülen annem vardı demeliler...Yaralarını saramadım demek büyük bir yük...

Sizde öyle düşünmeyin..Dünyalarıda serseydiniz annenizin önüne değişmeyecekse bazı seyler degısmeyecekti..Bu herkesin kendi tekamülü farkındayım..

Musmutlu,uzun bir yaşamınız olsun inşallah..

Çok teşekkür ederim..🌸

Çok üzgünüm adınıza başınız sağ olsun 🙏

Ne güzel yazmışsınız. Hepinizi sevgi ile kucaklıyorum. Hepiniz iyi ki varsınız. Allahım ailenzle,eşlerinizle, çocuklarınızla ve tüm sevdiklerinizle sağlıklı, mutlu, huzurlu upuzun bir ömür nasip etsin. Dualarınızda bana ve yavrularıma da yer verin. Rabbim kimseye böyle bir acı göstermesin.

başınız sağolsun ...

ama bunu ne tek başınıza, ne burda ki baş sağlığı mesajları ile atlatamazsınız
psikolojik destek almalısınız .. bir yavrunuz var evde , enerjinizden o da etkilecektir.

X