Kızlar ne acı 4. bebeğimide kaybettim

Mesajlarınız için teşekkürler kızlar öğleden sonra gidiyorum bu ikinci kürtajım olucak böyle olmasındansa kendiliğinden düşmesini isterdim ama Allahın takdiri elim kolum bağlı artık çocuk sahibi olma umudumda kalmadı gibi denemekten tahlillerden testlerden yoruldum selam ve dua ile

İki düşük bir ölü doğumdan sonra geçen hafta kalp atışını görüp öğrendiğim 4. bebeğimide kaybettim üç gündür tüm hamilelik belirtilerim kaybolduğu için bugün doktora gittim meğer kalbi durmuş yavrumun yarın kürtaja gidiyorum kızlar içim çok acıyor ya bu ne acı böyle yapılan tüm tahlillerimde de hiç bir sorun çıkmamıştı öncekilerde ama Allah nasip etmiyor işte ya en çokta insanlardan işiteceğim laflar canımı acıtacak diye üzülüyorum kendimi hiç bir işe yaramaz bir varlık kuru ağaç gibi hissediyorum eşimde üzüldü canım onada çok üzülüyorum kıyamıyorum kaldıramıyorum bunca şeyi çok kötüyüm bana dua edin Allah aşkına Allah herkesin muradını versin selam ve dua ile...........

CANIM BENIM NE ZOR BI ACIDIR BILIRIM ÇOK ZOR BENDE İBİRİNİ SENIN GIBI KALP ATIŞI KAYBOLDU KAYBETTIM BIRINI.. DÜŞÜRDÜMM BİRİNİDE ALTI AYLIK KAYBETTIM EN ZORUDA ALTI AYLIK OLAN . TAM ALIŞIP ISINIYOSUN KUŞ GİBİ ELLERINDEN UÇUP GIDIYOR RABBIM HAYIRLISINI VERSIN BOL SABIR VERSIN İNŞŞ YENIDEN OLACAK VE ONU ALACAKSINN KUCAGINA.İNŞ.CANIM YIPRATMA KENDINI TUM DUNYA BIARAYA GELSE RABBIM DILEMDIKÇE OLMUYOR............ TUM DUNYA BIARARAYA GELSE. RABBIM OL DEDYSE KIMSE ENGELLEYEMEZ HERŞEY ONUN ELINDE DUADAN BAŞKA ÇAREMIZ YOK ONLAR MELEK OLDU İNŞ CENNETIN KPISINDA BIZI BEKLEYECEKLER............. İNŞ TOPARLA CANIM KENDINI........DUA İLE..........:nazar:

Sakin pes etme. Umudunu yitirme. Inş toparlayacaksin .. Ve daha siki sarilacaksin seni anne yapacak tatli bebişine. Bekliyor bi yerlerde. Bekliyor emin ol vaktini ve zamanini bekliyor dua ile. Inş kurtajin kolayyyyyyyyyyyyy geçer canimmmmmmmmmm

rabbim sabırlar versin hayatımız sınavdan ibaret biliyorsun belkide senin sınavın acı ama bu umarım bir daha hayal kırıklıgı yasamazsın benim ilk gebeliğim okudukca hep korkuyorum kendimi rızkı varsa dünyaya gelir die sakinleştiriyorum snde öyle düşün .
tekrar geçmiş olsun

Allah sabır versin arkadaşım ama arkadaşın dediği gibi belkide senin imtahanın bu sakın isyan etme inanıyorumki Mevlam yüzünü güldürecek

çok çok geçmiş olsun canımm.. ne acı bu .. Rabbim böyle acılarla imtihan etmeisn kimseyi.. Rabbim sana sabırlar versin.. çok zor..

çok çok geçmiş olsun canım allah sabırlar versin inşallah umudunu kayvbetme canım dualarımız seninle allah yardım etsin

Cananur geçmiş olsun canım Allah bu acıyı bi daha yaşatmasın.kısa zamanda uzun ömürlü sağlıklı bir bebek versin kollarına.Dualarım seninle.

İki düşük bir ölü doğumdan sonra geçen hafta kalp atışını görüp öğrendiğim 4. bebeğimide kaybettim üç gündür tüm hamilelik belirtilerim kaybolduğu için bugün doktora gittim meğer kalbi durmuş yavrumun yarın kürtaja gidiyorum kızlar içim çok acıyor ya bu ne acı böyle yapılan tüm tahlillerimde de hiç bir sorun çıkmamıştı öncekilerde ama Allah nasip etmiyor işte ya en çokta insanlardan işiteceğim laflar canımı acıtacak diye üzülüyorum kendimi hiç bir işe yaramaz bir varlık kuru ağaç gibi hissediyorum eşimde üzüldü canım onada çok üzülüyorum kıyamıyorum kaldıramıyorum bunca şeyi çok kötüyüm bana dua edin Allah aşkına Allah herkesin muradını versin selam ve dua ile...........

öteki dünyaya kendinden önce 3 tane melek gönderen cennetlikmiş düşünsene senin 4 oldu rabbimden hayırlısını iste rabbimiz çok büyük hayırı zamanda hayırlı bebeğini sana lutfedecek sadece sabır ve zaman.....

cananur kardeş inanki çok üzüldüm bende 3tane düşük oldu ama sakın üzülme moralini yüksek tutmaya bak biz başkaları sevinsin diye çocuk yapmıyoruz aile olmak istiyoruz biri birşey derse cevabını mutlaka ver çünkü yeterince acı çekiyoruz bu arada hangi dr gidiyon canım seni çok iyi anlıyorum ama ben yada eşim çevremizdekilerine bu fırsatı vermiyoruz sende verme

canım benim çok üzüldüm Allah sabır versin sana ve eşine bunu en iyi yaşayan bilir Allah bidaha yaşatmasın umarım tez zamanda sağlıklı bi gebelik geçirip çocuğunu kucağına alırsın

Mesajlarınız için teşekkürler kızlar öğleden sonra gidiyorum bu ikinci kürtajım olucak böyle olmasındansa kendiliğinden düşmesini isterdim ama Allahın takdiri elim kolum bağlı artık çocuk sahibi olma umudumda kalmadı gibi denemekten tahlillerden testlerden yoruldum selam ve dua ile

çok ama çok üzüldüm. çok geçmiş olsun. inşallah en kısa zamanda herşey gönlünce olur

allah sabır versin cananur kardeş. başkalarının diyeceklerini hiç düşünme bence. çünkü sen artık cennetlik sayılırsın inşallah, orda 4 bekleyenin var senin. dua ile...

Allah yardımcın olsun canım tez zamanda unuttursun acılarını kucagına saglıkla bır bebek versın ınsallahh...
hersey de bır hayır vardır dort melegın de senı bekleyecek cennetın kapılarında annemız olmadan gırmeyız dıyecekler..
Allahım gonlune gore versın annelıgı tattırsın sana, tez zamanda bır evlat bagıslasın ınsallah AMIINN..

haaaayyyyyyyyııııııııııırrrrrrrrrrrrr aslaaaaaaaaaa pes etmek yoookkkkk rabbimden umudunu kesme neoluurrrrrrrrrrr.öyle büyük öyle yücedirki rabbimiz bizi böyle imtihan ediyor sakın sınavını kaybetme.4 ünü veren rabbim 5.cisini bağışlar inşallahhhh.ben 5 tane kaybettim.yıkıldım insanların hiç bilmedikleri bu konularda akıl hocalıklarını dinledim.bebek görmeye gittim benim yok diye kahroldum.hatta dizilerdeki hamile kadınlardan bile nefret ettim.sonra ben napıyorum dedim o yüce yaradan hiç vermeyebilirdi ama kalp atışı bile gösterdi bana dedim şükrettim.ve silkinip kendime geldim bir gün mutlaka bana da nasip edecek sadece ona sığınıp dua edip istedim hep ısrarla.çok şükür 6. hamileleiğim sürüyo rabbim herkese nasip etsin.ben 2 sini kürtaj oldum.yıprandım seni çok iyi anlıyorm sakın pes etme nolur.kimse pes etmesin inancınızı yitirmeyin rabbim bebk isteyenlere hayırlı hamilelikler,bebek bekleyenlere de hayırlı doğumlar ve sağlıklı melekler nasip etsin:Saruboceq:

Kızlar bana cevap yazıp destek olan herkese teşekkür ederim teselli ve iyi dilekleriniz sayesinde daha iyiyim cumartesi kürtaj oldum bugün işe başladım bugün kendimi daha iyi hissediyorum İnşallah Rabbim şu mübarek günün yüzü suyu hürmetine benim ve tüm isteyenlerin de muratlarını verir hayırlısıyla ve bir daha böyle imtihanlar vermez inşallah (amin) selam ve dua ile.............

Güzelim Allah selamet versin, sabır versin demiycem. Sabır verince sabredecek dert verir, Allah hepimize selamet versin inşallah!! Ablamda 4 bebeğini kaybedip 5.yi nur topu gibi doğurdu, darısı başına olsun güzelim!!

canım benim herşeyin hayırlısı

nasip böyleymiş
allah tez zamanda sana bir evlat daha nasip etsin
üzme kendini

canım bende şuan 3.ye hamileyim 2 tane kaybettim 2 senelik evliyim ilki 2 aylıkken içimde öldü kürtaj oldum 2.si doğdu 9 gün yaşadı.ve sezeryanlı olduğum için 1 sene bekledik ve şuan hamileyim herşey allahtan verende o alanda o.asla isyan etme böyle dua et ben çok dua ettim ve şuan hamileyim allah verdi.isterse tekrar alacak.o yüzden sıkma canını dünyanın sonu değil.herşeyde bir hayır var olur ama sabır belki allah sizi deniyo.belki isyan ettiniz öncekilere.sakın yalvar olsun bana bağışla de.birde sübyan perisi diye bişey var.bi hocaya gidin tekrar hamile kldığın zaman.nuska veriyolar.onu doğum yapana kadr taşıyosun.bide bişey soracam annennde bebek kaybettimi zamanında ilk bebekleri falan.benimn annemde ilki düşük sonraki doğup ölmüş sonra abim olmuş.onda dedğim gibi yapmışlar.bu olay anneden klızına geçer diyolar.annemin aynı kaderini yaşıyorum şuan .bide bu çareleri deneyin.iiyi güvenilir bi hoca bulun.belki.ama yinede allahtan iste.

X