kızlar moralim çok bozuk!

çok Geçmiş Olsun Inşallah Hiçbirşeyi Yoktur üzme Kendini Lütfen Iyi Bir Dr.bul Ve Git Bence Için Rahatlasin

canım geçmiş olsun.ama içini ferah tut.Allah ın izniyle bebeğinin bişeyi yoktur.başka bir dr a gidip tekrar ultrasona gir.

Çok büyük geçmiş olsun inşallah bebeğin sağlıklı bi şekilde dünyaya gelir.Bencede iyi bir doktora daha görünmelisin

canım çok geçmiş olsun ben de arkadaşlara katılıyorum başka bi doktora muhakkak görün inşallah bişey çıkmaz üzülme lütfen

bence başka doktora git ve yeniden ultrasona gir..inşallah bebişinin bişeyi yoktur...dualarım seninle.

ÜZME KENDİNi TATLI HAMİŞ.
BAŞKA BİR HEKİME DAHA GÖRÜN DERİM BEN...
ALLAHTAN HAYIRLISINI DiLE, İNŞALLAH BİR SORUN ÇIKMAYACAK BEBEĞİNDE...

SEVGiLER...

hadi ya yaptirdin mi neyse bunla gecmis olsun
allahin izni ile uc hafta sonra guzel haber alcaksin
bebeginde hic bisey cikmicak duani hic eksik etme guzel dusun a.s.
allahim yardimcin olsun bende dua ediyorum canim benim cok gecmis olsun

kızlar çok teşekkürler dün bir dr. a daha gittim oda aynı şeyleri söyleyince amniyosentez yaptırdım düşünmeden. Çünkü down lu olma riski var dedi doktor bende 4 ay boyunca stres yapmak istemediğimden söyledim amniyosentez yaptırmak istediğimi sonuçları 3 hafta sonra alıcaz. İnşallah birşey çıkmaz.

çok geçmiş olsunn.
bende 10 gün önce yaptırmıştım amniyosentez bugün ilk verilerin iyi olduğunu öğrendim.
büyük ihtimalle seninde öyle gelir..
inşallah sağ sağlim alırsın bebişini kucağına...

yalnız ben 22 haftalıkken yaptırdım amniyosentezi doktor uygun gördü ama internette okuduklarım 18. haftaya kadar yaptırıyolar. şimdilik birşey olmadı kanama falan bebişin hareketlerini de hissettim benim doktor nie söylemedi onu anlamadım. neyse hayırlısıyla sonuçları alalım da daa bişi istemem.

cok gecmis olsun canim.. ins hayirli haberler verirsin en kisa zamanda ..

geçmiş olsuın canım inşallah en yakın zamanda hayırlı hbrler alırsın...

Canim cok gecmis olsun.ilk basta moralini yuksek tut ve iyi seyler dusun.Her ne kadar moralin bozulsada hakli olarak, iyi seyler dusun ki iyi seyler olsun bebisine.

geçmiş olsun canım inş.sonuçların tertemiz çıkar.bu parlaklık sadece 2.düzey ultrasondamı görünüyor normal ultrasonda anlaşılmıyomuymuş bilgin varmı canım

merhaba ilqnur ben22 haftalık hamileyim bebeğimin kalbinde parlaklık gördüler ben 16 haftada amniyosentez yaptımıştım sonucuda iyi çıkmıştı senin sonuclarını bulamadım ve inan çok merak ettim lütfen bana cevap yazarmısın teşekkür ederim

2'li ve 3'lü testler yanılabiliyorlar. Aynı olay bir akrabamda oldu ve amniyosentez sıvı alımı ile sonuçları normal çıktı. Ve bebeğimiz bu hafta içinde sağlıklı bir şekilde doğacak inşaallah.

Rabbim kimseyi bu şekilde sinamasin yaa çok zor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…