.Kızlar mobilyalarımı yeniliyorum.Yardım

skygirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
124
1
Kızlar yemek odamı ve koltuklarımı değiştiriyorum.Eşimle birlikte 3-4 gündür mağazaları dolaşıyoruz fakat gezdikçe aklımız karışıyor.Sizin bana tavsiye edeceğiniz mağaza yada mobilya seçenekleri varsa yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.:enbuyukkk:

Canım reklamlarında gördüğüm kadarıyla Bellona nın 2009 serisi çok güzel görünüyor.

Canim oncelikle yemek odasi biliyorsun vitrin gumusluk masa vs bir suru aksesuari var.

mesela ben de gidince degistirecem ama mesela ben takim almayi dusunmuyorum.

yani yemek masasi alacagim. acilmasi sart. cunku cok misafirim gelir kalabalik. ve ben umusluk vs degil de TV unitesi almayi dusunuyorum. alt tarafi veya yanlari dolapli sik masaya uygun bir sey. cunku hem vitrin vs den nefret ederim, gereksiz yer kapliyor hem de evimin modern olmasini istiyorum.

Canim oncelikle yemek odasi biliyorsun vitrin gumusluk masa vs bir suru aksesuari var.

mesela ben de gidince degistirecem ama mesela ben takim almayi dusunmuyorum.

yani yemek masasi alacagim. acilmasi sart. cunku cok misafirim gelir kalabalik. ve ben umusluk vs degil de TV unitesi almayi dusunuyorum. alt tarafi veya yanlari dolapli sik masaya uygun bir sey. cunku hem vitrin vs den nefret ederim, gereksiz yer kapliyor hem de evimin modern olmasini istiyorum.

Arkadaşım bende senin gibi düşünüyorum birçok yere baktım.TV ünitesi baktım ama fiyatları benim beğendiklerimin uygun sayılır ama bide masa ve sandalye ekleyince bi yemek odası fiyatına mal oluyo öyle olunca da insanın kafası karışıyo hangisi daha uygun diye.Yinede çok teşekkür ederim umarım sede zevkine göre birşey alırsın.:enbuyukkk:

Canım reklamlarında gördüğüm kadarıyla Bellona nın 2009 serisi çok güzel görünüyor.

Ay evet dün bellonadaydık.2009 serisi çok güzel.Oradan 2 takım beğendim ama fiyatları biraz yüksek geldi,yemek odası ve koltuk takımının fiyatı 6-7 bin tl.yi buluyor uzun zamandır mobilya almadım ve fiyatları hakkında çok fazla fikrim yok ama tepe home da bile bu kadar yüksek değil fiyatlar.Ama bellonadaki takımlarda da aklım kalmadı değil yani.:1rolleyes::dance:

Skygirl fiyat gayet normal cnm.
Bende 27 gün sonra evleniyorum,iki ay boyunca gezdiğim için fiyatlardan epeyce haberdarım.
Benim salonumdada masa-tv ünitesi ve koltuk var.Senin dediğin paranın iki katına mal oldu :KK43:((((((
Tepe home dada fiyatlar eskisi gibi değil.Koltuk beğenmiştik 4.500 ytl

Ben de geçen sene yeniledim mobilyalarımı gerçekten gezdikçe insanın kafası karışıyor..

Bellona'dan aynalı konsol+masa+gümüşlük aldım büyük vitrini de vardı ama onu istemedim zaten en iyi tarafı istediğin parçayı alabilmen, bellonanın sitesinden ebatlarını ve diğer özelliklerini de inceleyebiliyorsun tavsiye ederim...

Ay evet dün bellonadaydık.2009 serisi çok güzel.Oradan 2 takım beğendim ama fiyatları biraz yüksek geldi,yemek odası ve koltuk takımının fiyatı 6-7 bin tl.yi buluyor uzun zamandır mobilya almadım ve fiyatları hakkında çok fazla fikrim yok ama tepe home da bile bu kadar yüksek değil fiyatlar.Ama bellonadaki takımlarda da aklım kalmadı değil yani.:1rolleyes::dance:

Canim eger alabilirsen pesin al. bir de bellona vs degil de masko ve modekoya bakin. bellonanin modelleri falan bunlar yaninda gercekten halt etmis oluyor. cunku iannailmaz guzel seyler var. insan gezdikce cita yuseltiyor. taksit de yapiliyor ama pesin alirsan cok indirim yapiyorlar hele su krizde. biz yatak odasi begendik 2 sene once. 3.5 tu fiyati. 2.650 ye aldik. 650 si kredi kartindan, geri kalani mobilya tesliminde. yani 850 milyon sak diye dustu.

ayrica bence tv unitesi + yemek masasi yemek odasi ile ayni fiyata geliyorsa bile gumusluk vs almani tavsiye etmem.

benim yemek oda bölümüm çok güzel...
modako dan aldım füme rengi ewime gelen arkadaşlarım olsun yakınlarım olsun çok değişik çok şık diyorlar zewkimi de çok beğeniyorler yanlış bölüm okumuşsun mimarlık okumalıydın derler...ben de daha ne işler var:)öncelikle bilinç altında ki zewkin önemli....
benim masam var uzun,duvara monte edilmiş raflarım var( tv ünitesi ile alakası yok,o şekilde düşünülmesin)altında sürgülü konsolum var(yemek takımlarım bardaklarım vs...içinde görünmez durumda)çekmeceleri füme metal uzun tutmak için yerlerı var çok ciciçekmeceler çokgeniş içinde gizli çekmeceler de var)1 tane üçlü 1 tane ikili,1 tane tekli kol bölümleri geniş, halım,tablom,kabartmalı tablom ve storlu perdelerim az ve şık aksesuarlarım la harika odam var ewimin her yerini çok sewiyorum yavaş yavaş düşünerek döşe derim gezmekten çok zevk alırım....inş iyi fikir olmuştur

eksik yazmışım pls 1 tane anlattığım kısımlar koltuk tanıtımım şimdilik t ederim

Canim eger alabilirsen pesin al. bir de bellona vs degil de masko ve modekoya bakin. bellonanin modelleri falan bunlar yaninda gercekten halt etmis oluyor. cunku iannailmaz guzel seyler var. insan gezdikce cita yuseltiyor. taksit de yapiliyor ama pesin alirsan cok indirim yapiyorlar hele su krizde. biz yatak odasi begendik 2 sene once. 3.5 tu fiyati. 2.650 ye aldik. 650 si kredi kartindan, geri kalani mobilya tesliminde. yani 850 milyon sak diye dustu.

ayrica bence tv unitesi + yemek masasi yemek odasi ile ayni fiyata geliyorsa bile gumusluk vs almani tavsiye etmem.

Canım çok teşekkür ederim ama ben Ankarada yaşıyorum sanırım burda masko ve modeko yok.Ama birazdan internette araştıracağım verdiğin fikir için çok teşekkür ederim.:enbuyukkk:a.s.

modako dan aldım füme rengi ewime gelen arkadaşlarım olsun yakınlarım olsun çok değişik çok şık diyorlar zewkimi de çok beğeniyorler yanlış bölüm okumuşsun mimarlık okumalıydın derler...ben de daha ne işler var:)öncelikle bilinç altında ki zewkin önemli....
benim masam var uzun,duvara monte edilmiş raflarım var( tv ünitesi ile alakası yok,o şekilde düşünülmesin)altında sürgülü konsolum var(yemek takımlarım bardaklarım vs...içinde görünmez durumda)çekmeceleri füme metal uzun tutmak için yerlerı var çok ciciçekmeceler çokgeniş içinde gizli çekmeceler de var)1 tane üçlü 1 tane ikili,1 tane tekli kol bölümleri geniş, halım,tablom,kabartmalı tablom ve storlu perdelerim az ve şık aksesuarlarım la harika odam var ewimin her yerini çok sewiyorum yavaş yavaş düşünerek döşe derim gezmekten çok zevk alırım....inş iyi fikir olmuştur

Canım fikirlerin için çok teşekkür ederim.Aslında bende senin tarzın gibi biraz farklı ve özgün şeyler olsun istiyorum.Eğer senin için sakıncası yoksa mobilyalarının fotoğrafını koyarmısın göreyim birde nerden aldığını yazarsan çok sevinirim.Ben çok aceleye gelsin istemiyorum fırsat buldukça geziyorum umarım aradığımı bulabilirim.a.s.:enbuyukkk:

Sanırım Ankara da yok ama İkea yı tavsiye ederim.Orda takım diye bi kavram yok dilediğin gibi kombin yapabilirsin.İnternetten bi gözat istersen.

canim fotosu varsa koysana. merak ettim.

IKEA' da güzel şeyler vardı.. Hem çok ucuz hemde hoş ve pratik. İsterseniz dergisini isteyin ürün ve fiyatlarının bulunduğu kalın bi dergi var isteyince gönderiliyor adrese. IKEA'nın sitesinden başvurabiliyosunuz..

Canım zevk senin dilediğin gibi alırsın inşallah mobilyalarını içine siner güle güle kullanırsın...

Ama sana bir tavsiyem var kabul edersen;

Siyah renk sakın alma hem temizliği zor oluyor hemde çok çabuk çizilip leke gösteriyor...

Ben çok pişmanım....

Bir gün yenilersem eğer hepsini akçaağaç alacağım....

Arkadaşlar bana yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.Bugün mobilyalarımı aldım sonunda uzun aramalardan sonra sonunda istediğim gibi bişey buldum.Daha eve gelmedi ufak tefek değişikler yapılacak o yüzden 10 gün sonra gelecek.Geldiğinde resimlerini koyarım.Hepinize teşekkür ederim.

Arkadaşlar bana yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.Bugün mobilyalarımı aldım sonunda uzun aramalardan sonra sonunda istediğim gibi bişey buldum.Daha eve gelmedi ufak tefek değişikler yapılacak o yüzden 10 gün sonra gelecek.Geldiğinde resimlerini koyarım.Hepinize teşekkür ederim.

Canım hayırlısı olsun, güzel günlerde kullan a.s.
Nerden ne kadara aldığını ve resimlerini merak ediyorum yakında görürüz umarım. Benimde yakında ihtiyacım olucak fikir edinirim. :kahve:

X