Gebeliğe Hazırlık Kızlar lütfenn ovulasyon testime bakar mısınız lütfenn cevap verin çatlamış mı !!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Caldionkaliyo

Güzel günler göreceğiz güneşli günler 🍀🤲🏻
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2024
338
134
Kızlar merhaba pcosum adetim yeni yeni düzene girdi kendi çapımda ovulasyonumu takip ediyorum
Testlerimin bırakıyorum fotoğrafını tarih değil 1-2-3 olarak yazdım
Şimdi şöyle ki 3ncü 4ncü 5nci ve 6ncı günlerin hepsini değerlendirdim bu arada kurudu fakat 3ncü gün pikti bayağı koyuydu ilk 10 dk içerisinde
Sizce yumurtam çatlamış mı 6ncı gün ovulasyona devam edeyim mi ?
Gören herkesten yorum bekliyorum

Eklentiler

• IMG_20240718_164203.jpg
    128 KB · Görüntüleme: 104
Canım yani yumurtan tam büyümemiş olabilir (tamdan kastım şu an tam sayılar yok aklımda ama 22 mm ise çok koyu oluyor, 18 mm ise yumurta görece daha silik oluyor ama yine de yetiyor döllenmeye) ya da bundan sonrakilerde daha koyusunu da görecek olabilirsin. Elinde varsa ben olsam devam ederdim, kaçıncı gün bugün

Öncelikle çok sağol vaktini ayırıp cevapladığın için
25nci gün canım bu testlerde pik olduğu gün adetin 22nci günüydü

Canim degerlendirmen iyi olmus benim pik gosterdigi deger diger cizgiden daha koyuydu iki uc gun koyu cikti bende pcosum temmuz 18de catlamam oldu degerlendirdim suan hala ovulasyon testine devam ediyorum nasil ilerlicek diye bence sende devam et daha koyu olucak mi veya siliklesicekmi ordan daha net anlarsin

Canim naptin bi gelisme var mi durum.nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…