Kızlar lütfen yardımcı olun

Fegaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2019
156
37
27
1 haftadır adet belirtileri yaşıyorum adet döngüm 28 günde bir ama hep normal günden 2-4 gün önce oluyorum. Geçen ay 3ünde adet oldum ve sonra 26 sında adet oldum bu ay daha olmadım bu hafta olmam gerekiyordu hatta adet sancıları vardı ama bir türlü olamadım ara ara gelen agrılarım var kasığım bazen böyle patlıcak gibi şiş oluyor sonra geçiyor aşırı gaz var ayaklarım çok agrıyor ara ara gögüslerim sızlıyor sizce bu hamilelik belirtisi olabilir mi test yaptım fakat sonuc negatif hiç bir zaman 28 günü geçmezdi hatta her an adet olacakmışım gibi hissediyorum bazen sonra geçiyor agrılarım anlamadım kafayı yicem ya

O zaman sonuç pozitifse bile negatif çıkması normal isterseniz kan testi yaptırabilirsiniz yada beklerim diyorsanız da 10 gün sonra idrar testini yenilerseniz sonuçtan emin olabilirsiniz diye düşünüyorum umarım hersey gönlünüzce olur

İnşallahhhhhh canım dediğin gibi olur bugun yine fena beş agrısı ayak agrısı kasık agrısı yaşadım dedim kesin şimdi adet olcam yine geçti şuanda hala hiç bişey yok dediğim gibi ara ara agrılarım oluyor adet olcam sanıyorum geçiyor

Adet belirtileriyle hamilelik belirtileri birebir aynıydı bende, 1 hafta boyunca adet olacağım diye bekledim. Kesinleştirmek için kan testi yaptırın derim, idrar yanıltıcı olabiliyor.

Bahsettiginiz belirtileri ben de yasamistim. İlaveten cok afedersiniz uykuda salyalarim akiyordu.

Bence yarini da bekleyin, Sali gunu kan tahlil verin. Allah gonlunuze gore versin.

Belirttiginiz belirtileri ben de yasamistim. İlaveten cok afedersiniz uykuda salyalarim akiyordu.

Bence yarini da bekleyin, Sali gunu kan tahlil verin. Allah gonlunuz
Ya gerçekten mi dizindeki öyle oldu ya nasıl anlatayım resmen afet olcak gibi sancıları oluyor ayaklarım cok agrıyor belim kasıklarım karnımda bi hazımsızlık falan ya bir haftadır böyleyim geliyor gidiyor sonra hiç bişey olmamış gibiyim normalde salı çarşamba olmam gerekiyordu geçen hafta pazar günüde çok sancım vardı adet olcam sandm olmadım kan testi yapmayana korkuyorum bir kaç gün daha bekleyecegm ve ara ara gögüslerimde sanıyor geçiyor yanlardan dokununca biraz acıyor hassasiyet yok ve çok şiş sadece hepsi bu sabahta baş agrısı vardı cok

Evet hepsini yasadim. Yan kalcalarda da agri oldu. Hani hamsindir, saatlerce yurumus ya da spor yapmissindir, hicbir seye mecalin olmaz. Ben de bir de surekli uyuma istegi vardi.

Benimde oluyor ara ara dediğim gibi ya cok umutlanmakta istemiyorum ama bakalım

Kızlar kan testi yaptırdım 1, 2 çıktı ama hala regl olmadım ya anlamadım ilk defa böyleyim

Bnim de adetim gelecek sanırdım gelmedi belirtileri aynn vardi.benimde cok dzenli gelirdi ilk gelmmesinde hamileymisim meğer..
Kizim simdi 2yasinda birkac gun dha bekleyip tekrar test yapin cok heyecanlanrsaniz tahlil yapın

Bnim de adetim gelecek sanırdım gelmedi belirtileri aynn vardi.benimde cok dzenli gelirdi ilk gelmmesinde hamileymisim meğer..
Kizim simdi 2yasinda birkac gun dha bekleyip tekrar test yapin cok heyecanlanrsaniz tahlil yapın
Malesef kan testinden bir gün sonra regl oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…