Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar lütfen bu sefer programlarımızı 6ay düzenli uygulayalım:)

1.60fln 23 olcam ins 3ay sonra

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

21 yaşındayım bende canım, o zaman sen varya kilo alsan baya büyür göğüslerin canım sen 50 kilo ol kesinlikle , yani 15 kilo al bak nasıl büyücekler ekstra uğraşmana gerek bile kalmaz çok yemek yicez bende malum 10 kilo alcağım için :KK9: hiç aç kalmicaz ekmek yicez tatlı yicez ben daha öncede 13 kilo almıştım canım bende baya zayıftım şimdi normalim ama göğüsler için yine alıcam kilo

Kilo alinca buyir mu ki istedigimiz gibi

O zamanda ilk hedef kilo almak ileriiiii :)))

O zamanda ilk hedef kilo almak ileriiiii :)))

Canım seninki bence kesin büyür çünkü sen boyuna göre çok zayıfsın ideal kilondan 15 kilo aşağıdasın ona rağmenn senin o alttan ölçüm 4 cm dir dedin benim bu halimle 4 cm dir düşün yani sen 15 kilo alsan o 4 cm baya büyür bizimkini geçer ... Kilo al 35 kilo az 50 kilo ol bak o zaman gör göğüslerini sen :)

Ayyy heucanlandim bak simdi oburlasicam iyiice hamur isi yeyelim borek pasta cabuk alirim kilo inssbuyir yaa :) buyurse buraya srnin sayende butudugunu yazicam cay ve masajlarimida yapayim elimden geldiginde hehehehe

Ayyy heucanlandim bak simdi oburlasicam iyiice hamur isi yeyelim borek pasta cabuk alirim kilo inssbuyir yaa :) buyurse buraya srnin sayende butudugunu yazicam cay ve masajlarimida yapayim elimden geldiginde hehehehe

Kilo alalım ve görelim canım :)

Aynenn :) yeni yontemler bukucaz bu gidisle prof olup tarihe gecice :)

2 buçuk cm az değil canım süper benimde büyür inş :) ben bu ay sonunda saraçoğlunun çayından sipariş vericem , senin program dolu gerçekten ve hem sabah hem akşam yapıyosun süper bu , ben günde bi kere yapmaya çalışmama rağmen zor oluyo fırsat çok bulamıyorum :) keten tohumu ve küç yemiyorum mesela ama evde var yemeye başliyim de tatilde şehir dışına çıkmalar olunca yinr aksayacak yada 15 gün ara vermek zorunda kalıcam :KK43: 15 gün ara versemde en azından çaylara devam ederim :KK43: şu düzeni tutturmak önemli olan bi tuttursam tutturabilsem

Hadise Sultan formülünü nerden bulacağız ayol

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Her aktarda var ben macununu kullanmistim 4 ay bisi olmadi ama en az6 ay gerekiyormus ama

Her aktarda var ben macununu kullanmistim 4 ay bisi olmadi ama en az6 ay gerekiyormus ama

İşte herşey için en az 6 ay diyolar :) biz kendi yöntemlerimizde 6 ay devam etsek sorun çözülcek :)

Olmaz 6sanisede olsun istiyoruz boz ictik hop biyidu ictik hop buyusu

Kızlar ibrahim saraçoğlunun iletişim adresine mail attım göğüs büyütme kürü ve göğüs büyütme çayı geldi mi ve işe yarıyor mu dedim cevap bekliyorum eğer varsa bu ay sonu alıp kullanmaya başlicam daha fazla bekleyemiyorum

Kızlar boy uzaması daha zor bişey değil mi göğüs büyümesinden 18 yaşından sonra bu saraçoğlunun kürünü kullanıp boyu uzayanlar var , bence boy uzuyosa göğüs büyür denicem bakalım inşallah vardır kürleri

Sana kesinlikle katılıyorum. Bizim eksiğimiz bence de süreksizlik. Hiç ölçmemeye de kararlıyım. Moralim bozulmasın:)

Liste bence tam yerinde olmuş. Fazlası var, eksiği yok. Haydi bakalım hayırlı olsun o zaman. Birbirimize destek olmamız gerek. Yoksa gerçekten yapamicaz bu işi:/

kızlar korkmaya başladım artık göğüs kistini ilk kez duyuyorum ben hayıt kullanıyorum sabah akşam düzenli olarak bu tarz östrajen arttırıcı bitkilerin kanser yaptığınnı söylemişler sizce zararı olurmu

Bende de var kist ama zararsiz demisti doktor 6ayda bir gidiyom kontrole

X