Kızlar lütfen acil cevap (burda çok yeniyim )🙏

ezoobb

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2021
2
0
29
Kızlar merhaba 3 aylık bebeğimin kalbi durduğu için 6 ay önce kürtaj oldum sonrasında kanamam 3-4 ay hiç durmadı hangi doktora gitsem sorun olmadığını kürtajı yapan doktorun sadece işlemi zorlayarak yaptığını ve kanamanın bu yüzden fazla sürdüğü söylediler. Bu evrede sadece 2 kez adet gördüm ilki kürtajdan 40 gün sonraydı. 2. Yani En son adetim 04.10.2021 tarihinde ve 16 gün sürdü ve adetim bitikten sonra 6 ayın sonunda ilk defa korunmayı bıraktık (doktorumun tavsiyesiyle). Şimdi sormak istediğim asıl soru hamile olabilir miyim? hamile olup olmadığımı nasıl hesaplamam gerekiyor bu uzun süren adetten sonra ? Test yapsam çıkar mı ?
Belirtilerim var gibi onlar da şu şekilde ;
1) baş dönmesi
2) mide yanması
3) sarı-beyaz akıntı
4)kalp çarpıntısı
5) Çok hafif ve nadir sol kasık ağrısı
6) aşırı yorgunluk hissi sürekli uyuma hali
7) Belimin sol tarafında ağrı
(KIZLAR LÜTFEN YARDIMCI OLUN)🙏🌸

Kızlar merhaba 3 aylık bebeğimin kalbi durduğu için 6 ay önce kürtaj oldum sonrasında kanamam 3-4 ay hiç durmadı hangi doktora gitsem sorun olmadığını kürtajı yapan doktorun sadece işlemi zorlayarak yaptığını ve kanamanın bu yüzden fazla sürdüğü söylediler. Bu evrede sadece 2 kez adet gördüm ilki kürtajdan 40 gün sonraydı. 2. Yani En son adetim 04.10.2021 tarihinde ve 16 gün sürdü ve adetim bitikten sonra 6 ayın sonunda ilk defa korunmayı bıraktık (doktorumun tavsiyesiyle). Şimdi sormak istediğim asıl soru hamile olabilir miyim? hamile olup olmadığımı nasıl hesaplamam gerekiyor bu uzun süren adetten sonra ? Test yapsam çıkar mı ?
Belirtilerim var gibi onlar da şu şekilde ;
1) baş dönmesi
2) mide yanması
3) sarı-beyaz akıntı
4)kalp çarpıntısı
5) Çok hafif ve nadir sol kasık ağrısı
6) aşırı yorgunluk hissi sürekli uyuma hali
7) Belimin sol tarafında ağrı
(KIZLAR LÜTFEN YARDIMCI OLUN)🙏🌸
Test yapın biz burdan yorum yapamayız. Son ilişki tarihinden kaç gün geçti

X