Kızlar korkuyorum sizce ?

Klistooo

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2024
114
14
26
İnternete göre tam yumurtlama ve sonrası ilk ilişkimi yaşadım ama yoğun kremlerle hatta bazı kullandıklarımın sperm tutma özelliği varmış neyse adete 2 gün kala test yaptım net negatif adetimde 1 2 gün geçti sizce stresten falan mıdır ? Adet belirtileri dışında belirtim yok çok sık büyük tuvalete çıkmaya başladım belki o sadece

Kan verin netleştirin, bilemeyiz şu an. Ama en son baba evime döndüm falan demiştiniz onun stresi de olabilir tabii ki
Bu kiz hunharca hamile kalmak istiyor. Hamile kalirsa dayakci kocasi “ahhhh canim karim evine don” diyecek diye hayaller kuruyor. Hayatinda bir kere seks yapan bir insanin bu kadar hamilelik takintisi olmasinin baska nedeni olamaz.

Bu kiz hunharca hamile kalmak istiyor. Hamile kalirsa dayakci kocasi “ahhhh canim karim evine don” diyecek diye hayaller kuruyor. Hayatinda bir kere seks yapan bir insanin bu kadar hamilelik takintisi olmasinin baska nedeni olamaz.
Allah affetsin bana da öyle geliyor ama bi umut belki istemiyordur diye düşünme ponçikliğine giriyorum

X