Kızlar keseye göre cinsiyet tahmini

Bu şapşal doktorlar da cinsiyet tayini için minimum 12 hafta bekletiyor. Halbuki bebeğin 6haftada kesede nerede durduğunu görüp söyleyebilir değil mi? Bu konuda bilimsel makaleler falan okusunlar, biraz bilgilensinler bence, cahil kalmasınlar, biz gebeleri de 12-16 hafta bekleme zulmünden kurtarsınlar!

Bunların teori oldugunu biliyosun dimi? Kesin net yüzde yüz demiyoruz zaten Bu kadar ciddiye almana gerek yoktu sakin ol bence

Eklentiler

• Screenshot_20210510-215138_Google.jpg
    33,4 KB · Görüntüleme: 219
Bunların teori oldugunu biliyosun dimi? Kesin net yüzde yüz demiyoruz zaten Bu kadar ciddiye almana gerek yoktu sakin ol bence
Sakinim de siz bu son mesaja kadar bu hurafeyi sanki bilimsel gerçekmiş gibi paylaşmışsınız, o yüzden böyle bir yorum yaptım.

Teori çok bilgisizce bir tanım olmuş; zira teori olması için bilimsel aşamaların tamamlanması gerekir. Dediğim gibi bu kocakarı saçması bir hurafe, hipotez bile olamaz, kaldı ki teori olsun :)

Ramzi teorisi deniyor bu yönteme. O yüzden teorinin tanimini yaptim. Ayrica ustteki mesajlara bakarsan, tutmayadabilir yazdim, tutmayan kisi de çok. Herkes cok heyecanli, eğlencesine tahmin istiyor, isteyen istedigine inanır, fazla tepkilisin hormonlardan galiba sen de haklisin ne diyim

Keseye göre tahmin yapabilmek icin bebegin kesedeki yerini gorebilmek gerekiyor. Vajinal bakildiysa bebek kesede sağda gorunuyosa erkek, soldaysa kız. Karından bakilidiysa bebek kesede sağda görunüyorsa kız, soldaysa erkek.
Bana da bakar mısınız
Keseye göre tahmin yapabilmek icin bebegin kesedeki yerini gorebilmek gerekiyor. Vajinal bakildiysa bebek kesede sağda gorunuyosa erkek, soldaysa kız. Karından bakilidiysa bebek kesede sağda görunüyorsa kız, soldaysa erkek.

Bana da tahminde bulunurmusunuz lütfeenn

Eklentiler

• 2DC29986-FC4E-4D85-B28E-64EE72673D02.jpeg
    365,1 KB · Görüntüleme: 127
  • 49CA0D47-3BF0-4E7F-9CDA-F640AC73EC0E.jpeg
    125,7 KB · Görüntüleme: 182
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…