Kızlar keseye göre cinsiyet tahmini

OXp0pp.jpg

Bana da tahminde bulunur musunuz💕🤗 vajinal bakıldı

Keseye göre tahmin yapabilmek icin bebegin kesedeki yerini gorebilmek gerekiyor. Vajinal bakildiysa bebek kesede sağda gorunuyosa erkek, soldaysa kız. Karından bakilidiysa bebek kesede sağda görunüyorsa kız, soldaysa erkek.
Merhaba sadece merak ediyordum da bu ultrason 6+3 den kalma daha gidemedim hastaneye karından bakıldı bakar mısınız

Eklentiler

• IMG_20210508_234159.jpg
    IMG_20210508_234159.jpg
    78,1 KB · Görüntüleme: 591
Merhaba bebek solda duruyor erkek gibi. Bende sagdaydi cinsiyet kiz. Ama tutmayadabilir.
Biriside kız dedi kendim rüya gördüm erkek tabiki ilk önce sağlıklı olsun da ilk bebeğim ve çok zor oldu tedavi ile bu yüzden merak ediyorum hemen onun için birşeyler yapmak istiyorum çok teşekkür ederim cevapladıgınız için 🥰❣️

Biriside kız dedi kendim rüya gördüm erkek tabiki ilk önce sağlıklı olsun da ilk bebeğim ve çok zor oldu tedavi ile bu yüzden merak ediyorum hemen onun için birşeyler yapmak istiyorum çok teşekkür ederim cevapladıgınız için 🥰❣️
Rüyanızda erkek gorduyseniz erkek olabilir ben de kiz gormustum ruyamda emzirirken 😍 benim de 2 bucuk senede oldu bilirim bu heyecanlari saglikla gelsin insallah 🙏

Rüyanızda erkek gorduyseniz erkek olabilir ben de kiz gormustum ruyamda emzirirken 😍 benim de 2 bucuk senede oldu bilirim bu heyecanlari saglikla gelsin insallah 🙏
Öyle değil de kaynimla birbirimize ok atiyorduk karşı dairelerde ben attım onun koluna geldi 5 6 tane 😂😂 internetten araştırdım atılan ok isabet ettiyse uzun süredir evlat hasreti çekiyorsanız erkek bebeğe kavuşacaksınız yazıyordu birde eşimin teyzesiii ile kuzeni aynı gün erkek bebek görmüşler benim kucağımda o yüzden sağlıklı olsun da yinede insan merak etmiyor değil valla

Karindan bakildi benimkinede bakarmisiniz

Eklentiler

• 20210510_105911.jpg
    20210510_105911.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 500
Keseye göre tahmin yapabilmek icin bebegin kesedeki yerini gorebilmek gerekiyor. Vajinal bakildiysa bebek kesede sağda gorunuyosa erkek, soldaysa kız. Karından bakilidiysa bebek kesede sağda görunüyorsa kız, soldaysa erkek.
Benimkinede bakarmisiniz karindan bakildi

Eklentiler

• 20210510_105911.jpg
    20210510_105911.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 211
X