Göz Makyajı Kızlar kaşlarım hakkında

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kaş çok önemli bi konu bence her kuaföre kaşlarınzı emanet etmeyin ben şahsen kendim şekillendiriyorum.her insanın bir kaş şekli vardır kuaförün bu kaş şeklini doğallığını bozmadan ufak düzenlemelerle ortaya çıkarması gerekir ama gelin görün ki hiç biri bunu bilmiyor hepsi incecik kaş alıyor.bence yapabiliyorsanız kendiniz alın.

Evet el becerim var alabiliyorum da işte seyrek olduğu için elleyemiyorum bu aralar

herkesin derdi başka senin kaşın gibi kaşım olsa az seyrek açık renk çıksa çıktığı belli olmaz ne güzel benimkiler simsiyah ve cok
aldırmaya gidince yüzüme yağmur gibi yağıyor çıksa hemen belli oluyor ve çirkin duruyor bende benim kaşlarımı sevmiyorum

Evet dediğin gibi herkezin kendine göre bir derdi var bende biraz daha dolgun resimde gösterdiğim gibi bir şekle girsin istiyorum sevmiyorum böyle...

kaş çok önemli bi konu bence her kuaföre kaşlarınzı emanet etmeyin ben şahsen kendim şekillendiriyorum.her insanın bir kaş şekli vardır kuaförün bu kaş şeklini doğallığını bozmadan ufak düzenlemelerle ortaya çıkarması gerekir ama gelin görün ki hiç biri bunu bilmiyor hepsi incecik kaş alıyor.bence yapabiliyorsanız kendiniz alın.

ben de kendim alıyordum 3 sene önce, herkes kuaföre mi aldırdın diyordu çok düzgün ve kavisliydi kaşlarım, el becerim var kaş alma konusunda, ama ah bi çıksa kuaföre falan gitmem :KK70:

X