Kızlar kasım ortasına kadar batı olanlar gelsin belirtilerimizi paylaşalım

canım ilişki günün yumurtlama günüdemiydi? yumurtlama akıntın var mıydı ?

ben doktora gittiğim gün inanılmaz bel ağrım vardı. yürürken bile ağrıyordu. dr çatlamış yumurtan dedi.. ama ogün hiç akıntım yoktu. sonraki gün akıntım oldu. hani şu iki parmak arasında uzayan akıntıdan.. doktorlar öyle der. akıntınızı parmaklarınız arasına alın. uzuyorsa yumurtanız çatlamış demektir diye.
yani bu akıntıyı bekleyip birlikte olsaydım geç kalmış olacaktım. akıntıya da inanmıyorum artık..

canım bende o akıntı ilişkiden 2 gün sonra oldu işte.. hatta belkide ertesi gün başladı tam hatırlamıyorum ama 2 güdür en fazla.. netten yumurtlama hesaplamaya baktım 30 ekim gösterdi yumurtlamamı o günde akşam başladı akıntım ama biz 28 ekimde birlikte olduk ve öle yumurta akı yoktu hiç çok az koyu kıvamlı bi akıntım vardı .. gerçi yumurtlamadan 2 gün önce başlayın spermler 3 gün yaşıo diyo nette ama başka bi yerde de o akıntı olmadan spermler yaşamayaz dio bende anlamadım valla

Kızlar benimde çok akintim vardı ve kasiklarimda batma gibi bir ağrı dün ilişkiye girdim eşimle sonra baktım yumurtlama gunummus ilişkiden sonra akintim azaldı ağrım bitti

canlarım valla artık hiç bişey bilmez oldum.. 7 yıldır uğraşıyorum. bi kadın doğumcu kadar bilgim var artık ama kimsenin ki kimseye uymuyo... sonuçta akıntı gelince sevişin diyorlar ama dr a gittiğimde yumurtan çatlamış dedi. umarım dün ilişki yaşamışsındır dedi.. akıntı ertesi gün geldi. yani akıntıyı beklesem geç kalmış olurdum. siz en iyisi şunu yapın...
beklenen regl tarihinizden 14 gün geriye sayın. o tarihten 4 gün öncesinden 4 gün sonrasına kadar sevişin :) yapılacak bişey yok. yumurtanın çatlama süresi sabit değil ama çatladıktan sonraki süre 14 gün..

İyi aksamlar hanimlar agustosta dusukle sonlanan bir gebeligim oldu iki ay gecti uzerinden bir adet donemi atlatip yeniden basladik bayramdan sonra bakalim benim adet dongum yaklasik 40_45 gun ve 12 gun kaldi bat.ima ve kasiklarimda sanci var bacaklarima vuruyor belimde ara ara tutulur gibi agriyor normalde adet zamanimda belirtilerim olmazdi ama ilk gebeligimdeki belirtilero yasiyorum resmen. 20 kasim dogum gunum ogune kadar beklicem adet olmazsam. Belki rabbim hediye olarak nasip eder mucizemizi yeniden.daha saglikla hayrila gelsin yavrularimiz

Ben bugun hissedilir derecede akıntı hissettim wc de gerçekten gördüm hafif köyü gibiydi. Sonra eşimle birlikte olduk acaip yanma oldu sizce neden?

Yanma varsa iltihap kapmış olabilirsin akıntı rengi önemli burda ve wcye çıktığında oluyor mu oda önemli biraz takip et eğer şikayetlerin devam ederse bir doktora görün derim
Ben bugun hissedilir derecede akıntı hissettim wc de gerçekten gördüm hafif köyü gibiydi. Sonra eşimle birlikte olduk acaip yanma oldu sizce neden?

Yanma varsa iltihap kapmış olabilirsin akıntı rengi önemli burda ve wcye çıktığında oluyor mu oda önemli biraz takip et eğer şikayetlerin devam ederse bir doktora görün derim
Wc de dikkat edeceğim inşallah iltihap yoktur ya daha eylülde antibiyotik ve tablet kullandım

Gitmedim bu hafta gidicem canım ama sat a göre 4 hafta 2 günlük
Hayırlı olsun öncelikle,Allahım sağlıkla kavuştursun.. çok heyecanlı ..benim bat 5kasım, 2 gün sonra yani.idrar testi yapmadm ona güvenemedim hiç,pozitif olsada negatif olsada..doktoruma sordum kan testini ne zaman yaptırıyım diye bat dan 2-3 gün sonra dedi:)) ama bekleyemiyoruz. bugün beta kan testi yaptırmayı düşünüyoruz iş çıkışı.. sonucu almak için erken değil sanırım değilmi? eğeer ki bebiş varsa 3+5 .. erken değil dimi test için???

kanda baktırırsan çıkar canım inş. vardır :) geçen ay benim şüphelerim vardı hamilemiyim acaba dedim doktorumu aradım idrarda çıkmaz kanda baktır dedi

merhaba kızlar bende yarın çatlatma iğnesi olucam kısmet olursa bat 20 kasım nasip olursa 3. bebeğim olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…