Kızlar kasım ortasına kadar batı olanlar gelsin belirtilerimizi paylaşalım

Kızlar yerleşme kanaması hakkında bilgi almak istiyorum sizler yasadiysaniz bana yardım edin lütfen.
Regl 4 gün geçti 1 saat önce pembe 2 damla leke geldi sonra sarı olup bitti hala gelen giden yok sizce yerleşme kanamasimi?

Kızlar yerleşme kanaması hakkında bilgi almak istiyorum sizler yasadiysaniz bana yardım edin lütfen.
Regl 4 gün geçti 1 saat önce pembe 2 damla leke geldi sonra sarı olup bitti hala gelen giden yok sizce yerleşme kanamasimi?

yerleşme kanaması aslında adetten 1 hafta önce oluyo sen üstüne görmüşsün bence hamilesin sen öyle hissediyorum peki normalde nasıl olur adetin bi anda mı gelir yoksa önce hafif pembe kahve leke gelir sonra mı sökülür ağrın sancın olurmuydu adet olacağın zaman

yerleşme kanaması aslında adetten 1 hafta önce oluyo sen üstüne görmüşsün bence hamilesin sen öyle hissediyorum peki normalde nasıl olur adetin bi anda mı gelir yoksa önce hafif pembe kahve leke gelir sonra mı sökülür ağrın sancın olurmuydu adet olacağın zaman

Canim birden sokuluyorum ve olduğumda aşırı ağrım oluyor suan ağrım yok gelene yok.
Üstüne görmüş mu oluyorum suan acaba allah allah saskinim vallahi :)

Canim birden sokuluyorum ve olduğumda aşırı ağrım oluyor suan ağrım yok gelene yok.
Inşallah öylesindir:) bencede adetin gecikti ve o dediğin leke geldiyse hamilesindir.

canım bence kan testi yaptır. Eğer hamileysen bu tarz kanamalar iyi değil. belki dr progestan verecek.
ayrıca bu yerleşme değil canım üstüne görme...

ben yaşamadım böyle lekelenme ama benimde tam hesapladığım gün adetim olur ve ağrıdan sancıdan ben hastanelik olur serum yerdim o bile fayda etmezdi yerleri cırmalardım çok kötü geçerdi adetim ama bu sefer hiç bişe olmadı günüm gelince anladım ne ağrı ne sancı ne leke orda anladım zaten sen de var bence keşke kan tahlili yaptırsan cnm yaa

canım bence kan testi yaptır. Eğer hamileysen bu tarz kanamalar iyi değil. belki dr progestan verecek.
ayrıca bu yerleşme değil canım üstüne görme...

bilgim kısıtlıydı sağolun yorum için en azından bilgilendim. kan testi yaptırıcam yarın sağolun

ben yaşamadım böyle lekelenme ama benimde tam hesapladığım gün adetim olur ve ağrıdan sancıdan ben hastanelik olur serum yerdim o bile fayda etmezdi yerleri cırmalardım çok kötü geçerdi adetim ama bu sefer hiç bişe olmadı günüm gelince anladım ne ağrı ne sancı ne leke orda anladım zaten sen de var bence keşke kan tahlili yaptırsan cnm yaa

:) bende o durumdaydım adetim sancılı olur doktora acile kaç defa götürürdü eşim bu arada gene baktım yok bişi çok şükür allahım devamı gelmedi :)

ya kizlar persembe kan vermistim bugun aldim sinucu 0.350 yaziyor.ama gunum bu gun sonuc cok dusuk ama yukselme ihtimali varmidir.yardim lutfen morele ihtiyacim var

Canım bilemedim ama bazı arkadaslarda yükselme oldu inşallah sendede yükselir de hamile kalırsın

Hayırlı olsun öncelikle,Allahım sağlıkla kavuştursun.. çok heyecanlı ..benim bat 5kasım, 2 gün sonra yani.idrar testi yapmadm ona güvenemedim hiç,pozitif olsada negatif olsada..doktoruma sordum kan testini ne zaman yaptırıyım diye bat dan 2-3 gün sonra dedi:)) ama bekleyemiyoruz. bugün beta kan testi yaptırmayı düşünüyoruz iş çıkışı.. sonucu almak için erken değil sanırım değilmi? eğeer ki bebiş varsa 3+5 .. erken değil dimi test için???
Hayır kan testi için erken değil bence canım. Benim battan 4 gün önce normal gebelik testinde pozitif çıkmıştı. Kanda haydi haydi çıkardiye düşünüyorum tabi geç döllenme olduysa onu bilemem inşallah allah gönlüne göre verir canım iyi dileklerin için de teşekkür ederim :)

Bugün test yaptım kızlar.2.çizgi epey belirgin.2.çocuğum olduğu için yerleştiği haftadan beri hissediyordum.Belki saçma olabilir ama o hafta diş etlerim bile ağrıdı.Kuruyemiş yiyemedim:)Kasıkta sürekli batma hissi,keskin giren baş ağrısı vardı. Allah isteyen herkese nasip etsin.

Bugün test yaptım kızlar.2.çizgi epey belirgin.2.çocuğum olduğu için yerleştiği haftadan beri hissediyordum.Belki saçma olabilir ama o hafta diş etlerim bile ağrıdı.Kuruyemiş yiyemedim:)Kasıkta sürekli batma hissi,keskin giren baş ağrısı vardı. Allah isteyen herkese nasip etsin.
Hayırlı olsun canım. Sağlıkla mutlulukla al bebişini kucağına inşallah... :)

Hayır kan testi için erken değil bence canım. Benim battan 4 gün önce normal gebelik testinde pozitif çıkmıştı. Kanda haydi haydi çıkardiye düşünüyorum tabi geç döllenme olduysa onu bilemem inşallah allah gönlüne göre verir canım iyi dileklerin için de teşekkür ederim :)

akşam hastanelerden yaptıramadım testi.eczaneden erken gebelik aldım.onu yaptım tek çizgi çıktı:KK43: hayaller yıkıldı.moral gitti.saçma ama hala umudum var yinede.nasıl hazırladıysam kendimi..adetime bikaç gün var. bekliyorum.daha buruk bişekilde bekliyorum.gerçekten bütün beriltiler psikolojik dicem değil ya değil. 15 gün önceden göğüsler acırmı.kasıkların adetine 10 gün kala ağrır mı?.bilemedim.olmadıysa da vardır bi sebebi...

Benim umudum kalmadı kızlar, göğüslerimin şişi indi sancılarım bitti.. bu ayda ham,ile kalamicam kesin nedir bu anlamadım ya takmayayım diyorum ama neyi yanlış yapıyoruz bilmiyorum:KK43:

X