kızlar kasıkta batmaa lütfen yorum bekliyorum..

Hafta sonu ev taşıyacağız normalde olsa adetimin geçmesini beklerdem sizce ne yapmalıyım bugün gidip kan testi yaptırmak mantıklı mı.Gerçi adet olcakmışım gibi sancılarım da olmuyo değil

ev taşıyacaksan hamile olup olmaıdğını bilmek ii olur ttalım
bi kan testi yaptır
ama haber etmmeyi unutma opuyorumnanaktan

ev taşıyacaksan hamile olup olmaıdğını bilmek ii olur ttalım
bi kan testi yaptır
ama haber etmmeyi unutma opuyorumnanaktan

bence de kan testi yaptır ki ağır işlere girme bilmeden...inşallah hamilesindir cnm..belirtilerin arasında benim gibi batma var mı inşşş yaa diğer aylarda olmayan bu batmalara güveniyorum.sankim biraz ümitlendimzemuszemus

batmalar bugüne kadar arada oluyordu özellikle hareket ederken.Bir de ovülasyon olduğu günden sonra da birkaç gün sürdü.Hiç böyle olmazdı.Umutlanmamın nedeni hsg den sonraki ilk ay gebeliğin oluşabileceğini söylemişti doktor.Ama adet sancısı gibi bir sancı olması normal mi her ay böyle oluyo sonra sonu hüsran

batmalar bugüne kadar arada oluyordu özellikle hareket ederken.Bir de ovülasyon olduğu günden sonra da birkaç gün sürdü.Hiç böyle olmazdı.Umutlanmamın nedeni hsg den sonraki ilk ay gebeliğin oluşabileceğini söylemişti doktor.Ama adet sancısı gibi bir sancı olması normal mi her ay böyle oluyo sonra sonu hüsran

canım zaten adet ağrısı gibi karın ağrısı hamilelik belirtilerinde var..o dediğin gibi pek analşılır değil..bence diğer aylardan farklı olan şeylere bakmalıyız:uhm: sen de batmadan bahsediyosun..mesela benim için adetlerimin öncesinde kasıklarımda iğne batırıyolarmış gibi olmamıştı..sen de önceden oldu mu butür batma?*inşallah hamileyizdir canikom:emir_bebek:

olmamıştı ama bilmiyorum o kadar çok kendimi dinliyorum ki psiklojik olabilir diye korkuyorum.ınş canım yaa

inşallah hamilesindir kardeşim.ama bunu çok düşünme çünkü beyindeki düşünceler hormonları etkiliyormuş hele olumsuz hiç düşünme... bende bekliyorum ama benim adetime 8 gün var daha beklemek çok zor.

bilemiyorum yine aceleci davranmak istemiyorum testi yaptırcam merkezi aradım az önce 1 saatte sonuç çkıyormuş.sen adetinin geçmesini mi bekliyeceksin

kızlarr kasıklarda batma hamilelik belirtisi değil mi??böle sanki iğneyi batırıp batırıp çekiyolar gibi..bi de gün boyu kasık ağrım sık sık yokladı..gazım da çok var..bel ağrımda var kızlar..adetime 3 gün var..inşallah hamileyimdir ne diyosunuz bayanlar..bu belirtilerin çoğu gebelik belirtisi mi?? zisi seviyorum..

canım umarım hamilesindir daha önceden adetine yakın oluyomuydu ???

1-Mide bulantısı
2-Baş dönmesi
3-Tansiyon düşmesi
4-Alt karında şişkinlik ve hassaslık
5-Kasıklarda batma yada sancı, KRAMP
6-Kirpiklerin karışması
7-Bel ağrısı
8-Akıntı artması
9-Göğüslerde hassasiyet
10-Göğüslerde şişme
11-Göğüs uçlarının acıması
12-Göğüs uçlarının renginin koyulaşması
13-Sık idrara çıkma
14-Uyku hali
15-Halsizlik
16-Ağızda kuruluk
17-Ağızda metal tadı hissetmek
18-Dudakların fosur fosur olması
19-Göz bebeklerinin büyümesi
20-ıdrar kokusunda değişme
21-Kokulara aşırı hassasiyet
22-Gazlı olmak
23-Mide yanması
24-Avuç içlerinde sıcaklık hissi
25-Bel kalınlaşması
26-Adet gecikmesi
27-Akşamları aşırı üşüme

sağol ama iki senedir okadar çok gözyaşı döktüm ki insanlardan kaçar oldum.Tüm karakterim değişti diyebilirim.bu ay da aynı sonuç olursa bir hayal kırıklığı daha..

Bu yazdıklarından ağız kuruması ve idrar rengi ve kokusunda değişme var hatta bunun için şeker tahlili bile yaptırdım.Acaba gebelik belirtisi midir

sağol ama iki senedir okadar çok gözyaşı döktüm ki insanlardan kaçar oldum.Tüm karakterim değişti diyebilirim.bu ay da aynı sonuç olursa bir hayal kırıklığı daha..

merhaba cnm üzülme benimde 10 ay oldu sinirlerim bozuldu artık iyicene :KK43:(

kızlar bir sorum var cevaplaranız sevinirim adetten önce sivilce falan çıkar ya hamileykende çıkar mı lütfen cvp verin çok merak ediyorum

canım umarım hamilesindir daha önceden adetine yakın oluyomuydu ???

canım adetime yakın olmazdı bu batmalar..onun için bi ümit var içimde...

umutcum ben adetimi 1-2 gün geçsin yaparım kan testi..pazartesiye kadar olmazsan yapıcam kuşumm..sen de rahat ol bilirim hayal kırıklığını ben de çok yaşadım...

yorumlarınız için saolun kızlar bu arada..opuyorumnanaktan

X