Kızlar karın ultrasonla kese gözüktü ancak

Kasimpaticicegi

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2023
244
45
Merhaba kızlar ptesi betam özel labaratuarda yaptırdım 1274 çıkmıştı cuma günü kontrole gittim devlet hastanesine karından baktı keseyi gördü 4.9 mm dedi kese haftaya tekrar gel demişti o gin yine kan tahlili vs aldilar betam 2 bin çıktı yani bana artışı normal gelmedi ama o gün keseyi gördü bir sıkıntı yok dedi agrim veya kanamam yok acaba farklı yerlere yaptrıldı diyemi böyle cıktı sa bu kadar farkeder mi ki

Evet kesinlikle öyle farkli yerler olduğu için hiç strese sokma kendini Rabbim sağ salim kucağına almak nasip etsin inşallah dekduz versin

Eder benim arkadaş ilk öğrendiğinde devlet hastanesinde verdiydi 1100 lerde biseydi 3 gun sonra sağlık ocağında veriyor 1000 lerde yani düşük çıkıyor ama şuan çok çok sağlıklı bi bebisi var 2 yaşına girecek neredeyse masallah

Eder benim arkadaş ilk öğrendiğinde devlet hastanesinde verdiydi 1100 lerde biseydi 3 gun sonra sağlık ocağında veriyor 1000 lerde yani düşük çıkıyor ama şuan çok çok sağlıklı bi bebisi var 2 yaşına girecek neredeyse masallah
Ay inşallah yaa Allahh nasip ettiyse olacak hayırlısyla çokta yoruldum ama yaşayacağım vaemış demekki

Ay inşallah yaa Allahh nasip ettiyse olacak hayırlısyla çokta yoruldum ama yaşayacağım vaemış demekki
N nagiss21 bugun tekrar gittim arastirma hast oldugı için asistan bakıyor oda keseyi gördü henüz kücük dedi ama güzel yerleştiği yer dedi 1 hafta 10 gün sknra gel dedi bakalım bebek varmı vs ama cok ilgisizdi ya özelden kendi doktoruma rabdevu aldım ptesi günü için bugun adete göre 5+6 oldu

Bunu verdi
image.jpg

X