kızlar kanamam var ve progestan kullanıyorum YARDIM EDİN!

M

meraliyi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi meraliyi
Merhaba kızlar bu sabah kahverengi bir akıntım oldu. Doktora gitim ve progestan verdi. Çok korkuyorum. Haziranda bir düşük daha yapmıştım. Ne olacak halim.
:1no2:

• Konu Sahibi meraliyi
canım üzme kndni inşallah allahın izniyle sağsalim olcak bebişin de sen de.sağlıklı hamilelik geçirceksin hep güzel düşünki bebiş üzülmesin dimi cnm yat dinlen bol bol

• Konu Sahibi meraliyi
kahverengi kan bildiğim kadarı ile daha iyi. taze kan görürsen dr git. korkma içini ferah tut.

• Konu Sahibi meraliyi
merhaba arkadaşlar bugün katıldım aranıza.Meraliyi üzülme canım bende 1 defa progestan kullanırken düşük yaptım daha sonra tekrar hamile kaldım doktor bana bu çocuktan da umudu kes yine düşecek dedi yine progestan kullandım hep dinlendim ve allahın izniyle kızım oldu 7 yaşında bu sene okula başladı.senin şu anda neler yaşadığını çok iyi anlıyorum canım sakın üzgün olma moralini yüksek tut yat dinlen.öpüyorum.

• Konu Sahibi meraliyi
Teşekkür ederim kızlar. Umarım herşey düzelir ve bebişim sağlıklı doğar. Çok korkuyorum. Umarım Allah hepimize yardımcı olur.

• Konu Sahibi meraliyi
canım sıkma canını inşallah herşey düzelir sende dinlen canım

• Konu Sahibi meraliyi
Bende gebeliğimin ilk aylarında lekelenme yaşadım 14uncu haftamda çok şükür normale döndüm canım. Progestan kullandım yeterli sıvı almıyorumdur diye serum yedim düşük iğnesine kadar vuruldum arkadaşım bol bol dinlen ve bol bol da su içmeyi sakın ihmal etme içini rahat tut benim bebeğimde 8 ay önce yaşadığım düşükten sonra hamile kaldım dilerim doğumuma kadar da herşeyim şuan ki gb gider sende sabırlı sakın ve pozitif ol geçmiş olsun canım.

• Konu Sahibi meraliyi
Merhaba kızlar bu sabah kahverengi bir akıntım oldu. Doktora gitim ve progestan verdi. Çok korkuyorum. Haziranda bir düşük daha yapmıştım. Ne olacak halim.
:1no2:

canım hıcc moralını bozma..ilacını düzenli kullan ve istirahat et..bırak isterse ev yansın...hiç kalkma bebegın iyice yerlesene kadar .belkı de yerlesme kanamasıdır..bende yasadım aynısını..gecen aya kadar kanamam oluyordu..su an 19. haftamdayım..cok üzüldüm çok yıprattım kendımı..ama bebğim tutundu bana..umarım senın bebginde sana tutunur...saglıkla kucagına alırsın inşallah.kaydirigubbakcemile3

• Konu Sahibi meraliyi
canım moralini bozma dahada etkilenirsin benimde hamileyken oluyodu bende progesteran kullandım ve benim tekrarlıyoduda ilk 3 ay dikkat ettim dr bana diyoduki ,iş ilişki seyahat yasak diye sende bunlara dikkat et canım kalbini ferah tut inş bişiycik oolmayacak ama kanaman çok olsa dra gitmeyi ihmal etme

• Konu Sahibi meraliyi

dilerim herşey yolunda gider eylül79. Benim merak ettiğim bir şey var 8 ay önce düşük yaptım demişsin.Düşük yapmanın sebebini ve düşükten sonra hemen hamile kalıp kalamadığını merak ediyorum.Bende malesef 2 gün önce düşük yaptım. ve 1 yıldır uğraşıyorduk. artık hayırlısı.. Cvplarsan sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…