Kizlar kan sulandirici icin gecmi kadım

Belina

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2024
735
127
25
Kizlar yardim ci olun rıca ediyorum geçen ayın 14 de hasta oldum tam hatırlamıyorum hala olmadım kan sulandırıcı kullanmam gerekiyormus hamileysem gecmi kaldım kan pıhtılaşma varda bende test yapicam bilmiyorum ne adet belirtisi nede hamilelik yardim ci olun lütfen yarın test vercem

Geç kalmadınız ben nerdeyse 9.haftamda başladım hal şeklinde sulandirici.

E yapın bi test pozitifse kan verirsiniz. Hamileysek başlıyoruz daha öncesinde değil ki. E hamileliği anlamak için de regl gecikmesi lazım.

E yapın bi test pozitifse kan verirsiniz. Hamileysek başlıyoruz daha öncesinde değil ki. E hamileliği anlamak için de regl gecikmesi lazım.
Teşekkür ederim cevabınız için iki tane kaybın var biri kendiliğinden düştü biride kürtaj o yüzden aynı şeyleri yaşamak istemiyorum

Canım bende de pıhtılaşma var 3 düşük yaptım. Çoğu doktor kese göründükten sonra başlıyor. Ben beta öğrenir öğrenmez doktor vermeden coraspin başladım, öyle hergün içmeye cesaret edemedim kendi kendime başladığım için ama iki günde bir içtim kasık ağrımı hafifletiyordu tuhaf bir şekilde. Sonraki randevumu özel hastaneye aldım gittiğimde kesem oluşmuş kalp atışı bile ufak ufak ekranda görünüyordu 5+3 günlüktü. Doktor iyi ki aspirin kullanmışsın dedi, oksapar iğne şeklinde kan sulandırıcı başlattı. Hamdolsun 26 ıncı haftayı geçtim

Benim iki tane kaybın varda ondan biraz dedim acaba gecmi kaldım biri kendiliğinden düştü diğeri kürtaj oldum teşekkürler cevapladığınız için
Zaten kronik kabizligim vardı demirle daha kötü oldum ıkınmajtan canım çıkıyor bende korkuyorum bir şey olcak diye.

Kaçlık coraspin kullandınız siz pıhtılaşma sorunu olanlar kendi kullanıyor galiba 2 günde bir kendiniz ne kadar süre kullandınız muayene gününe kadar kaç gün? Benimde bir kaybım oldu ama bundan dolayımı oldu bilmiyorum. 5+6 haftalığım şuan doktora gitmedim kullansam bebeğe zarar vermez değil mi

Zarar vereceğini düşünmüyorum ben yaklaşık bir hafta 10 gün kadar kullandım. Coraspin 100 mg annem kullanıyordu ondan aldım, sonra doktor ecopirin pro 81 mg verdi

Hamile olduğunuz kesinse doktora gitmeyi geciktirmeyin yinede.

Anladim cevabiniz icin teşekkür ederim bugün gitcektim bir sorun cıktı yarın gidicem kan vericem varmı bir şey diye iki üç gün geçmis günüm varjina kuruluk çok var dusuklerimdede öyleydi biraz endişeliyim normal mi degilmi çözemedim

Hamilelik belirtileri kişiden kişiye göre değişiyor. Herkeste akıntı olmayabiliyor. Bende de kuruluk var başından beri. Diğer gebeliklerim de de akıntım olmamıştı . Bir kaç haftadır sadece hafif akıntım var o da bebek büyüdüğü için birde biraz enfeksiyon var ondan dolayı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…