Kızlar kafam karıştı fkirlerinizi merak ediyorum, lütfen

Ya bana anlattiklarin ilk etapta cok tatli geldi
Yaklasimi iyi geldi
Bayiltici bi cocuk degil aksine cok seker sanki
Bilemedim

Cocuk senle iletisim kurmaya calisiyor sadece

iyi de bu söylediklerü normdl mi hoş değildi kim kız arkadaşm üzerindn o şekilde diyalog yürütmesi haksız mıyım yoksa çokmu abartıyorum? He bir de bu konuşmznın hemen ardından gözlük efektli esprili bir story attım ve mesaj attı o story me esprili bir şey yazdı ve şaka maka bu model gözlük sana yakışıyormş vs. dedi yani kırdığı potun farkına vardı onarmaya çalıştı sanırım.

Ya da dediğim gibi sadece seni gözlemliyor hala, tepkilerini. Illa onarmaya çalışıyor olmayabilir. Cook abartmışsın

Ya da dediğim gibi sadece seni gözlemliyor hala, tepkilerini. Illa onarmaya çalışıyor olmayabilir. Cook abartmışsın
Gözlemlesin iyi hoş da benimle diyalog kurarken kuz arkadaşım hakkında o şekilde odağa alarak konuşması canımı sıkmıştı:/

Gözlemlesin iyi hoş da benimle diyalog kurarken kuz arkadaşım hakkında o şekilde odağa alarak konuşması canımı sıkmıştı:/
O kadar reaksiyon vermese miydim : // fakat bu seferde içime dert olurdu kuşku kalırdı kafamda en azından açıkca dile getirdim .

Bence amacı sadece muhabet kurmak
Ama takip ettiği başka kız olayı hoş değil

O kadar reaksiyon vermese miydim : // fakat bu seferde içime dert olurdu kuşku kalırdı kafamda en azından açıkca dile getirdim .

Reaksiyon fazla bence

ikinci buluşma için davet edene kadar nasıl davranmalıyım peki ne önerirsin taktik vs.

Çok tepki vermişsin çocuk muhabbet açmaya çalışıyor biraz sakin ol

Evet dün yazmıştım buraya bir kızı takip etti en son ama kız onu takip etmiyor dikkatimi çekti bu .
Her şeye anlam yükleme bence bekle biraz insanlar artık zaten tek kişiye de odaklanmiyor. Kiz belki takip etmek istemedi o da olabilir . Yazarsa daha sakin normal davran duruma göre hareket et

Çok tepki vermişsin çocuk muhabbet açmaya çalışıyor biraz sakin ol
Hrpiniz çok tepki vermşsin dediniz pişman oldum dediklerime biraz sanki . ama işte erkekler bekleniyor o tarz ahlaksız hareketler o yüzden acaba dedim arkadaşıma da mı "yürüyor"

Tövbest. Muhabbet açmak için dedim demiş daha ne desin. Konuşmaya çalışıyor seninle işte. Seninle değil arkadaşınla konuşmak isteseydi ona mesaj atardı.

Hrpiniz çok tepki vermşsin dediniz pişman oldum dediklerime biraz sanki . ama işte erkekler bekleniyor o tarz ahlaksız hareketler o yüzden acaba dedim arkadaşıma da mı "yürüyor"
Ya her yaptigina kime yürüyor demesen adam seni kullanarak arkadaşına yuruyorsa zaten üst düzey okuzdur sallarsin. Neden erkeklerden ahlaksız hareketler bekleniyor olsun ki çok kaliteli insanlar da var .

Benim eşim de benim telefonumu istememişti ki o gün çok etkilendiğini tanışmak istediğini duymuştum kendi de belli etmişti
Hatta o gün kendisi eve bırakmıştı ortamı da vardı ama yok istememişti
Taaaaa 1 hafta 10 gün sonra ortak bir tanıdığımızdan telefonumu alarak aramıştı beni :)
Bence böylesi daha güzel ya
Yılışık erkektense böyle çekingen olanını daha bi seviyorum ben
Hem sıfır iletişim de değil sizinki
İnstadan da olsa var

Sizin numaranizi istemediklerinde kendinizi boyle avutuyorsunuz demek :) erkekler basit varliklardir, hic gormemisi de her gece kiz goreni de birinden cok hoslandigi ve etkilendigi takdirde numara ister, bu hep boyledir
Hep böyledir diye bir genelleme yapmanız bence de yanlış
Benim eşim de istememişti ortamı olmasına rağmen
1 hafta on gün sonra ilk iletişime geçmiştik
Size göre eşim benden hoşlanmıyor?

Ne v
ne var ki bu muhabbette çocuk muhabbet etmeye çalışmış, bi yerden konu bulmaya çalışmış zavallım siz de burnundan getirmişsiniz yani kusura bakmayın ama

Ne v

ne var ki bu muhabbette çocuk muhabbet etmeye çalışmış, bi yerden konu bulmaya çalışmış zavallım siz de burnundan getirmişsiniz yani kusura bakmayın ama
Ne bileyim farklı algıladım ikinizi bir arada görsem durum degişebilir diyince gülerek off

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…