Kızlar kafam karıştı fkirlerinizi merak ediyorum, lütfen

Ya her yaptigina kime yürüyor demesen adam seni kullanarak arkadaşına yuruyorsa zaten üst düzey okuzdur sallarsin. Neden erkeklerden ahlaksız hareketler bekleniyor olsun ki çok kaliteli insanlar da var .
Eğitimli biri bizim okuldan mezun yani bahsettiğin öküz değil kılığı tipi düzgn en azından o kadar soytarı hareket gelmez böyle birinden:KK42:

neyse olan oldu artık üzülme daha fazla
ama bir adım atabilirsin eğer görüşmek istiyorsan :KK66:
İstiyor 2. kez görüşmek o da istiyoe hatta dün bu model gözlük sna yakılıyor yazmştı istersen beraber bakabilirz brn anşarım yalışıp yakışmadığını dedi yani o da istiyor tekrar buluşmak ondan bekliyrm teklifi:KK49:

Üzüldüm ya bilmiyorum demesem de içimi kemirirdi söylenmemiş cümleler:KK43:
Her şey söylenmek zorunda değil. Ilişkiler yaşadıkça anlayacaksın bazı şeyler icin de kalmalı. Karşı taraf aklına gelen ger şeyi söylese nasıl hissedersin

İstiyor 2. kez görüşmek o da istiyoe hatta dün bu model gözlük sna yakılıyor yazmştı istersen beraber bakabilirz brn anşarım yalışıp yakışmadığını dedi yani o da istiyor tekrar buluşmak ondan bekliyrm teklifi:KK49:
Tamam bakalım de adam daha napsın

Bizim üniversiteden mezun bir erkek var sosyal medyadan eklemişti beni ve kahve içme tekliginde bulunmştu 2 3 kere ve en sonunda olur dedim iki gün önce buluştuk içtik görüştük. Sohbetimiz gayet iyiydi seviyeliydi ve bana bakışları çekingen gibiydi etkilenmiş olsa gerek benden . Ayrılırken de yine görüşelim dedi ve daha sonra, "Bugün için çok teşekkür ederim sohbetin gerçekten çok güzeldi:)" diye mesaj attı instagram dan . Ben de aynı şekilde kendisine teşekkür ettim ve "tekrar görüşmek dileği ile"dedi o da "tabiki" yazdı. saçlarını kestireceltim aynı gün buluştuktan sonra story attım ve saçlarına kıyma diye mesaj attı ve bana yakışacak bir saç modeli önerisi bile verdi ilgilendi konuyla yani. Daha sonra kestirdiği görünce fotolardan başarılı dedi bütün diyalogumuz bu kadar uzun lafın kısası. Her neyse, takıldıgım nokta bu kadar görüşme için teklif eden, etkilendiğini de gözlerinden, bakışlarından sezdiğim bir erkek niçin numaramı dahi istemez ve sık iletişim kurmaya çalışmaz?
Sen yanlış anlamışsın etkilenmemiştr

etkilenmediyse niçin tekrar götüşelim dedi ve gider gitmez mesaj attı tattşı teşekkür etti? ve hala da iletişim kuruyor benimle
Canım benim sen diyorsun sık iletişim kurmaya çalışmıyor diye. Etkilenme olsa daha fazla zaman geçirmek ister bu yüzden muhakkak telefonunu alır diye düşünüyorum. Belli ki sen çok haşlanmışsn onunda hoşlandığına inanıyorsn madem sen al numarasını

Canım benim sen diyorsun sık iletişim kurmaya çalışmıyor diye. Etkilenme olsa daha fazla zaman geçirmek ister bu yüzden muhakkak telefonunu alır diye düşünüyorum. Belli ki sen çok haşlanmışsn onunda hoşlandığına inanıyorsn madem sen al numarasını
yok ben alamam tekrar görüştükten sonra alırsa alır kendisi ondan bekliyorum:/

X