Kızlar kafam karıştı fkirlerinizi merak ediyorum, lütfen

Verdm ama terkrar görüşmek dileğiyle dedim o da tabiki dedi, fotograflarını begeniyorum vs. daha ne yapabilirim ki onun daha ilgili olup ikinci görüşme için teklifte bulunması lazım

Aferin ona. Ağırdan alıyor birden üstelememesi çok iyi bence. Belki de senden çekiniyodur. Bekle bence görüşmenin gidişatına göre şekillenir nasılsa her şey.

Aferin ona. Ağırdan alıyor birden üstelememesi çok iyi bence. Belki de senden çekiniyodur. Bekle bence görüşmenin gidişatına göre şekillenir nasılsa her şey.
Gör0ştük zaten ama bakalım ikinci görüşme için ne zaman teklifte bulunacak şu anlık sadececstorylerime bakıyor eserse torum atıyor falan

size hep kız görmemiş abazanlar denk gelmiş demek ki hemen telefon diye atlayıp zırt pırt arıyorlar diye ince düşünen, sıkmak istemeyen erkeklerin varlığına inanmıyorsunuz ancak var öyle erkekler.
2 erkek tanıyınca genelleme yapmayalım.

Biraz zaman geçsin ister ..

2 yıl görüşmek istemiş zorla görüşmüşsünüz. 2 gün önce buluştuktan sonra storylerinize yorumlar yazmış. Belli ki o da görüşmek için bahaneler arıyor. Ama daha hızlı olamaz. ters tepeceğini düşünür. O gün konuştuğunuz konularla ilgili bir haber vs bişey bulup atın. Ya da siz kahve teklifinde bulunun. Ve sabırlı olun. biz eşimle tanıştıktan 5 sene sonra numaramı aldı. o da gittiğim yerde internet yok mesaj atabilir miyim diyerek. zaten 4 gün sonra da sevgili olduk. iş o derece ilerledikten sonra istemişti :)

Yok görüştükten sonra yorum yapmaya başlamadı öncesinde de bakıp yazıyordu yorum falan arada. hala da bakıyor storylerime hiç kaçırmadan bilmiyorum tabi 400 kişi var takip ettiği hepsine sırasıylamı bakıyır yoksa özellikle bana ama iyiye işaret sanki görüşmemiz de olumlu geçti. Dediğiniz mantıklı eşiniz gibidir belki o da en sonunda isretecek heralde her şey netleşince.

sadece görüştükten sonra yapmadığının anladım. demek istediğim görüşmeden sonra da fırsat kollamış ve daha görüşeli 2 gün olmuş. gönderilerinize sırayla baksa dahi, saçınızla ilgili yorum yapıp fikir beyan etmesi sıradan bi durum değil bence. Herşey netleşince diye beklemez de belki sizin reddetmeyeceğinizden ya da geri çekilmeyeceğinizden emin olmak istiyor sanırım. normal arkadaş olarak bakıyoken numara istemek çok sıradan bi durumken duygular sözkonusuyken bahane arıyor insan.

evet mantıklı . şimdi uyuz oldum hoş bir şeyim de değilde bir kızı takibe almş fotolarını begenmiş ama kız onu takip bile etmiyor ilginç geldi.

Sizin numaranizi istemediklerinde kendinizi boyle avutuyorsunuz demek :) erkekler basit varliklardir, hic gormemisi de her gece kiz goreni de birinden cok hoslandigi ve etkilendigi takdirde numara ister, bu hep boyledir

e instagram yazıyo ya? ayrıca o kadar etkilendiysen sen verseydin numaranı.

hayatta kimse sevgili olmak amacı ile numaramı istemedi

nasıl istenir ki

ben seni beğendim numaranı ver mi diyorlar

ben çok yaşlı kaldım zaten bu ortamlara

geçen kursta birisi eşinin kardeşine seni ayarlayayım mı dedi kızlardan birine

işte ona onu ona onu anlatmış vs vs

faceden bakmışlar vs

sonra ee nasıl görüşeceksiniz dedi

numaranı vereyim mi olur dedi kız da

sonra telde görüşmüşler sevgili olmamışlar

bana çokkk garip geldi

yani sevgili olabilir miyiz acaba diye telde nasıl görüşülür ki

yani bence ikisini ortak tanıyan kişinin onlarla bir çay kahve organizasyonu gerekirdi

sizde de zaten iletişim var

özelden mesaj atma imkanı yok mu o sitelerin yani hep genele mi

ille de telefon gerekmez ki oradan da yazıp davet edebilir

Sizin numaranizi istemediklerinde kendinizi boyle avutuyorsunuz demek :) erkekler basit varliklardir, hic gormemisi de her gece kiz goreni de birinden cok hoslandigi ve etkilendigi takdirde numara ister, bu hep boyledir

aksine canım peşimde erkek çok ama erkekler basit diyerek kendi basitliğini ortaya koyuyorsun. her erkek bir değildir öyle hemen numara isteyen sarkıntı tiplere de güven olmaz. bugün senin numaranı ister yarın başkasının. ne de olsa tanıma ihtiyacı yoktur kız olsun yeter..
eşek dünyayı düştüğü kuyunun ağzı kadar zannedermiş.. :)

yeni tanıştığım bir erkek bir şekilde benim numaramı istese buz gibi soğurum, basit herifin teki diye düşünürüm ki defalarca aynı şey başıma geldi. sosyal medya iletişimde kalmak için İLK ETAPTA yeterliyken zart zurt numara istedikleri zaman ilgiymiş, hoşlanmaymış görmüyor gözüm. akıllı erkek kendini ve ilgisini belli etmek için saçma sapan toplara girmez, girenlerden de ben etkilenmiyorum.

İlk günden numara isteyen erkekten uzak dur. Oturulur konuşulur sohbet güzeldi demek ki ikincisi üçünsü olsun o zaman istemiyorsa hala bi sorun var ama 2 gün çok kısa bi süre.

Az önce şöyle bir şey yaşandı instaya arkaddaşımla foto atmştm genelde hep onla atarım ikimiz de orta güzellikte kızlarız ne o ne o benden çok çok güzel ne de ben ondan. her neyse bu açmış konuda bahsettiğim erkek buluştugumuzda hep foto attıgın biri var onunla çok benziyorsunuz falan demişti ben de şaka babında kuzeniz biz demiştim ki o arkadaşımla bir kişi dha öyle benzetmişti bizi onun dışında belki bakışlarımız benzeyebilir dye düşünüyorum. her neyse bu attıgım story e büyük kuzen buluşması diye bir mesaj yolladı bana. ben de cidden benzetiyrsun sen bizi dedim o da tabiki kuzen olsa bu kadar benzer dedi. Yok canım o kadar da benzemiyoruz dedim burdan öyle yanılıyor olabilşrsin dedim ve o da bana belki sizi yanyana görsem durum degişebilir dedi. çok mu heveslisin bizi yanyana görmeye dedim . ya öyle demedim sadece görsem durum degişebilşr dedim yazdı. daha sonra varsa bir durum açık açık söyle yazdım o da yazdıklarımı tekrar tekrar okuyorum şu an senin yüzünden yemin ederim öyle bir isteğim olmadı nerden çıkardın bunu dedi. ben öyle laf attım aslaöyle bir amacım yoktu dedi neyse söylemiş oldum işte yanlış anlamışsn demekki yazdı. hoş bir yanlış anlaşılma olmadı dedim o da yani bence de hoş degildi dedi. Bu nasıl bir diyalog sırf laf olsun diye bunları söylememeliydi siz nasıl yorumluyorsunz kızlar bunu irrite oldum

Asıl irrite olması gereken çocuk bence. Sadece muhabbet açmak istemiş. Sense burnundan getirmişsin. Bide numaranı almasını bekliyorsun. Bence çocuk mantıklı. Ciddi bir işe girişmeden gözlemlemek tanımak istiyor demek ki. Hemen numaranı alsa da sorun olmazdı ama demek ki bir şeyler görmüş sen de buna benzer hareketlerin hoşuna gitmemiş olabilir ya da tarzı budur. Ancak bu basit konuda anlamsızca yüklenişin bile çocuk için bir fragman niteliğindedir şu an.

Kız arkadaş listesini geniş tutma gibi hobisi var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…