Kızlar kafam karıştı fkirlerinizi merak ediyorum, lütfen

Ya her yaptigina kime yürüyor demesen adam seni kullanarak arkadaşına yuruyorsa zaten üst düzey okuzdur sallarsin. Neden erkeklerden ahlaksız hareketler bekleniyor olsun ki çok kaliteli insanlar da var .
Eğitimli biri bizim okuldan mezun yani bahsettiğin öküz değil kılığı tipi düzgn en azından o kadar soytarı hareket gelmez böyle birinden

neyse olan oldu artık üzülme daha fazla
ama bir adım atabilirsin eğer görüşmek istiyorsan
İstiyor 2. kez görüşmek o da istiyoe hatta dün bu model gözlük sna yakılıyor yazmştı istersen beraber bakabilirz brn anşarım yalışıp yakışmadığını dedi yani o da istiyor tekrar buluşmak ondan bekliyrm teklifi

Üzüldüm ya bilmiyorum demesem de içimi kemirirdi söylenmemiş cümleler
Her şey söylenmek zorunda değil. Ilişkiler yaşadıkça anlayacaksın bazı şeyler icin de kalmalı. Karşı taraf aklına gelen ger şeyi söylese nasıl hissedersin

Tamam bakalım de adam daha napsın

Sen yanlış anlamışsın etkilenmemiştr

etkilenmediyse niçin tekrar götüşelim dedi ve gider gitmez mesaj attı tattşı teşekkür etti? ve hala da iletişim kuruyor benimle
Canım benim sen diyorsun sık iletişim kurmaya çalışmıyor diye. Etkilenme olsa daha fazla zaman geçirmek ister bu yüzden muhakkak telefonunu alır diye düşünüyorum. Belli ki sen çok haşlanmışsn onunda hoşlandığına inanıyorsn madem sen al numarasını

yok ben alamam tekrar görüştükten sonra alırsa alır kendisi ondan bekliyorum:/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…