Kızlar kafam karıştı fkirlerinizi merak ediyorum, lütfen

bir de daha önce karşı cinsle bir ilişkim olmadıgı için belki de acemiyim bu tarz konularda o yüzden merak ediyorum, bir erkek 2. buluşma teklifini ne zamn yapar ya da karşı tarftan mı bekler

Umarım çekingenliğindendir ama azıcık da olsa ilgili olması lazım bana bir şekilde hal hatır sorarak da olabilir arada

Nereden bilebilir ki senin nasıl yaklaşacağını, o da senden emin olduktan sonra söyleyecektir belki. Önüne gelene yazanları hariç erkekler için de açılmak falan kolay olmuyor bence, hep de başlarda onlardan bekleniyor.

bir de daha önce karşı cinsle bir ilişkim olmadıgı için belki de acemiyim bu tarz konularda o yüzden merak ediyorum, bir erkek 2. buluşma teklifini ne zamn yapar ya da karşı tarftan mı bekler
Öylemidir dersin agzından bal demlıyor gerçekten sag ol motive edici yazıyorsun. haklı çıkabilirsin çünkü buluştugumuzda da o instagramda sezdiğim esprili tip yoktu çekingendi, utanır gibiydi yani hoşlanmş gibi bakıyordu bana. sadece el sıkıştı hatta öpmeye bile kalkmadı hoş zaten boyu nerden baksan 190 falndı heralde, benim 158 lik boyumun yanında

Benim eski sevgilim de öyleydi, eski dediğime bakma başka sebeplerden dolayı ayrıldık yoksa bana saygısı ve sevgisi konusunda problemim olmadı hiç. Abaza damgası yemek istemiyordur muhtemelen, biraz sen hafif hafif gaza getir. Espri yaptığında gül, flörtöz konuş biraz tabi dozunu kaçırmadan. Atıyorum işte bordo gömlek giydiyse "Bordo renk yakışmış sana" de mesela, hep bordo ve türevleri giyerse bil ki senin fikirlerin önemseniyor ve ilgini çekmeye çalışıyor falan filan. :)

Ha ilk buluşma olayına gelince ilk erkek teklif eder ondan bekle. Raconudur yani. :) Biz ilk kez buluştuğumuzda 1-2 hafta sonra "Geçenki buluşmamızda çok güzel vakit geçirdim, şimdi de seni ben bir kahve içmeye götürmek isterim" diye ben yazmıştım. Zaten gerisi geldi sonra.

benzerini bende düşünüyorum 3-4 gündür. 5 kere buluşma teklifi eden numarasını veren sık sık mesaj atan adam ne olur da 2 günde değişir dye

İlk buluşmamızı kendisin tekligiyle gerçekşltirdik iki gün önce zaten yine görüşelim dedi ayrılırken de. teşekkür mesajınattı görüşmeden sohbetten memnun oldugunu belirten ben de trkrar buluşmak dilegiyle dedim i. ve onun ikinci buluşma için reaksiyon vermesini bekleyecegim katiyen ikinciui ben teklif edemem o etmeli madem begendi iki yıldır buluşalım diye yazdı ozaman top onda.

E hep çocukta mı top olacak biraz sen de karşılık ver bence. Senden karşılık göremediği için çekingen davranıyordur. Teklif edemesen bile ima et.

E hep çocukta mı top olacak biraz sen de karşılık ver bence. Senden karşılık göremediği için çekingen davranıyordur. Teklif edemesen bile ima et.
Ne diyeyim ki birden instagram üzerinden. En fazla ne diyebilirim? foto atmştı begendim falan. çekingenim ya biraz karşı taraftan bekliyorum o sebeple halbuki atak yapsam o da mutlu olur kimbilir. sence ne yapayım

Ne diyeyim ki birden instagram üzerinden. En fazla ne diyebilirim? foto atmştı begendim falan. çekingenim ya biraz karşı taraftan bekliyorum o sebeple halbuki atak yapsam o da mutlu olur kimbilir. sence ne yapayım

Storylerinden git. Mesela bir mekandan paylaştıysa "Aa buraya ben de gitmiştim çok severim" falan de oradan muhabbet açmaya çalış. Ama sırf muhabbet olsun diye de yalan söyleme, çuvallama olasılığın var. Ya da storysine göre hoş bir espri yap falan. O şekilde doğal bir sohbet ortamı oluşturabilirsin.

Mecbur deneyeceğim ama sık sık story atan biri de değil ki. Bi şekilde yakalamam lazım bir storysinden o şekilde muhabbet açmam lazım ya da nr bileyim bkarsın o aniden bir görüşme teklif eder yine belli olmaz

Mecbur deneyeceğim ama sık sık story atan biri de değil ki. Bi şekilde yakalamam lazım bir storysinden o şekilde muhabbet açmam lazım ya da nr bileyim bkarsın o aniden bir görüşme teklif eder yine belli olmaz

Haha eder umarım da seni bu azaptan kurtarır. :)

İlk adımı O atmış, ilgisini de belli etmiş. Sonraki adımı senden bekliyordur. Belki sen hiç renk vermedin, O da ısrarcı görünmek istemedi. Ortaya bir teklif atıp gidişata bakabilirsin. Şuraya gideceğim sen de gelir misin veya sinema sever misin bu hafta şu film başladı gitsek mi şeklinde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…