Kızlar kafam karıştı fkirlerinizi merak ediyorum, lütfen

eesra_a

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2017
668
219
30
Bizim üniversiteden mezun bir erkek var sosyal medyadan eklemişti beni ve kahve içme tekliginde bulunmştu 2 3 kere ve en sonunda olur dedim iki gün önce buluştuk içtik görüştük. Sohbetimiz gayet iyiydi seviyeliydi ve bana bakışları çekingen gibiydi etkilenmiş olsa gerek benden . Ayrılırken de yine görüşelim dedi ve daha sonra, "Bugün için çok teşekkür ederim sohbetin gerçekten çok güzeldi:)" diye mesaj attı instagram dan . Ben de aynı şekilde kendisine teşekkür ettim ve "tekrar görüşmek dileği ile"dedi o da "tabiki" yazdı. saçlarını kestireceltim aynı gün buluştuktan sonra story attım ve saçlarına kıyma diye mesaj attı ve bana yakışacak bir saç modeli önerisi bile verdi ilgilendi konuyla yani. Daha sonra kestirdiği görünce fotolardan başarılı dedi bütün diyalogumuz bu kadar uzun lafın kısası. Her neyse, takıldıgım nokta bu kadar görüşme için teklif eden, etkilendiğini de gözlerinden, bakışlarından sezdiğim bir erkek niçin numaramı dahi istemez ve sık iletişim kurmaya çalışmaz?

çekingen olabilir.. ince düşünüyor seni rahatsız etmek istemiyor olabilir. akışına bırak. yamyam gibi dolansaydı bunalırdın.

daha iki gun olmuş. telefon istemeyi unutmuş olabilir

gerçekten etkilense mutlaka telefon isterdi diye düşünüyorum. ya iletişimi bir anda kesmek ayıp olur diye instagramda mesaj ve yorum attı ama kısa zamanda sohbeti tamamen kesecek ya da kenarda bulunsun diye düşünüp tek tük mesaj atıyor olabilir. 30 yaşındayım ve bu yaşıma kadar bana ilgisi olduğunu hissettiğim her erkek ya bizzat benden, ya arkadaşlarımdan ya da sosyal medyadan mutlaka telefon istemiştir ve her gün düzenli olarak ya aramış ya da mesaj atmışlardır. erkekler bizim gibi arasam çok üzerine düşmüşüm gibi düşünür mü, hemen telefon istemeyip kendimi biraz çekeyim vs. şeklinde triplere girmezler, gerçekten ilgileri varsa mutlaka sürekli iletişimde olurlar. bu kişiden hoşlanıyorsanız çok fazla umutlanmayın bence, sonu hayal kırıklığı olabilir

Sık iletişim kurmaya çalışsa da abaza derdin. Hoş bir durum değil zaten hemen üstüne atlaması, zaten iletişimdesiniz. Eski sevgilimle aynı seçmeli dersin sınıfındaydık, muhabbetimiz vardı, ona rağmen aylar sonra ortak bir kız arkadaşımız numaramı isteyince "Ben de alabilir miyim numaranı?" demişti. (O ortak kız arkadaşımıza da kendi rica etmiş numara alma muhabbeti açılsın diye düşün, direkt kendi soramamıştı. Erkekler de abaza damgası yemekten çekiniyor.)

Tamamen karakter ile ilgili bi durum .
Benim eşim de almamıştı çok utangaç ti çünkü .
Görüştüğümüz gün aldı.
Bence bekle .
Ya sevgilisi vardır şuan korkuyordur numara almaya .
Ya da çekiniyordur tepkinden.

cekingen birde seni fazla sıkmak istemiyordur .

olsa iyi olur aslında hoş biri işin açıkçası ve bakışlarından onun da beni beğendiğini anladım gayet ama işte tuhaf geldi iletişimsiz olması

sevgilisi yok eminim çekiniyor mu acaba benim görünce de pek harektli davranmadı çekingendi etkilenmş gibiydi

Numarani niye istesin ki. Daha iki gun olmus. Instagramdan konusuyorsunuz zaten. Yilisik erkeklerden bin kat daha iyidir.
dah önce facebooktan teklif ediyordu bir iki kez etti yani facebpok u dondurunca instagram da ekledi beni ve ordan kurdu iletişimi.

Umarım çekingenliğindendir ama azıcık da olsa ilgili olması lazım bana bir şekilde hal hatır sorarak da olabilir arada

Bir süre instagramı aktif kullanma. Hayırdır falan derse bu sıralar sosyal medyadan biraz uzak kalmak istiyorum de. Seninle iletişime devam etmek için numaranı isteyecektir

Bilmiyorum sanmıyorum dediğiniz gibi olacagını mimiklerinden bakışlarından beni görünce ve attığım her story e kaçırmadan bakıyor takip ediyor yani beni . bilemiyorum hayırlısı olsun

Bir süre instagramı aktif kullanma. Hayırdır falan derse bu sıralar sosyal medyadan biraz uzak kalmak istiyorum de. Seninle iletişime devam etmek için numaranı isteyecektir
İnstagram günü nibirlik yazmıyor ki zaten arada stroylerime yorum faln yapıyor sadece yani hal hatır sorma gibi bir diyalog geçmiyor aramızda off akıllısı beni bulmaz ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…