kızlar kaç kilo aldınız

anlaşılan kilo alamama problemi tek bende yokmuş tek değilim yani bu konuyu en iyisi dr la konuşmak

bende gebeliğin başında çok zayıf başlamadım ama ilk 2 ay iştahsızlıktan 2 kilo vermiştim.. bu hafta gittiğimde 1 kilo daha vermişim oda birkaç gün ishal durumu yşadım.. yani verdiğim 3 kilo ile devam ediyorum 3. ayın içindeyim.. doktorum kilonda sorun yok böyle iyi dedi fazla almamaya dikkat dedi.. sanırım 3 aydan sonra hepimiz yavaş yavaş almaya başlayacağız..

Valla geçirilen hamileliğe göre değişiyor tabi kilo alımı. Bende mesela bulantı az oldu hiç kusmadım.Tiksinme oldu bazı şeylerden ama genelde her akşam yemeğimide yaptım kendim de yedim yani. Bazı arkadaşlar var kokuya bile tahammül edemiyor mesela.Onlar kilo almayabilir . Ama ben 3,5 kilo aldım şu anda. Bence çok değil . Bundan sonrası da önemli. Fazla yağlı , börekler çörekler yemedikçe sorun yok.Ben zaten devamlı kepek ekmeği yiyorum hem bağırsakları rahatlatyor.Önemli olan sağlıklı bi bebek doğurabilmek. Salam sosis çiğ şeyler(amerikan falan gibi) kola hazır meyve suyu hiç yemedim de içmedim de. Bunlar zaten kilo yapıyor hem zararlı.Rejim yapar gibi de kendimizi kasmayalım dimi her zaman mı hamile oluyoruz yaww..:))

4. ayımın sonundayım, tam 2 kilo almışım geçen gün doktorda öyle çıktı. ama asıl 5. aydan itibaren başlayacak öle tahmin ediyorum. Dikkatli olmaya çalışıyorum, ama canım birşey isterse de yiyorum kasmıyorum çok, hamileyiz sonuçta kendimizi şımartmaya hakkımız var :icecream: ama abartmamak lazım ben de öyle yapıyorum

aa bencede takmayın fazla bu kiloları..bende 2 kilo almışım dün sabah tartıldım.ama zayıf olanlar daha çok kilo alıyolarmış hamilelikte..ben 70 kiloyla hamile kaldım.boyumda 1.67 ,biraz kilolu sayılırım.ama doktorumdaha kilo alma erken hamur işi yeme dedi.45 kilo bir hamile ile benimki bir olmaz.o daha çok alır tabi.yani hamilelikten önceki kilolarınızlada orantılı biraz..vede zaten bebişlerimiz doğduktan sonra uykusuz geceler,emzirme derken veriri allahın izniyle bu kiloları..bol bol meyva ve sebze ağırlıklı beslenerek biraz daha kontrol altına alabiliriz bu kilo durumunu sanırım.en önemlisi HERKESE SAĞLIKLI BEBEKLER VE HAMİLELİKLER DİLİYORUM..

Ben 52 kiloyla hamile kaldım. Boyum da 165. Tam 4 kilo almışım. Ne kustum ne midem bulandı. Ne kadar az kilo almışınız yaaa :KK43:( Ben çok mu aldım acaba? Zaten 2 kilo fazlam vardı. Rejime başlıcaktım. :)) Şimdi hayatımda ilk defa 56yı görünce şok geçirdim. Sizce çok mu erken aldım kızlar yaa???

ebuka arkadaşım hiç üzülme.benimde kusmam falan olmadı, fazla almadım diyordum,2 hafta öncesine kadar 2 buçuk kiloydu.2 haftada 1 buçuk daha eklendi toplam 4 oldu...napalım.hamilelikten sonra boğazlarımızı tutar veririz inşallah.yeterki bebişlerimizi kucaklayalım sağlıklı bir şekilde inşallah.

ben de henüz hiç kilo almadım en fazla 10 kilo ile bitirmeyi planlıyorum inş.ekmeği falan abartmıyorum, kepekli kullanıyorum...

slm arkadaşlar ben bi siteye daha yeni üye oldum bende 21 haftalık hamişim 4 kilo aldım çokmu sizce bende 46 kilo ile hamile kaldım

Son düzenleyen: Moderatör:
canım ya bana biraz fazla gibi geldi.Ama bu bünyeye göre deişio.Kafana takma bence.DR.ne dio bu işe ben onu merak attim.Valla ben şuan 22 haftalık(5.5aylık)hamileyim 6 kilo aldım.DR.da dengeli kilo aldığımı ve bebişin kilosununsa iyi olduğunu söölüo

canım benimde dr. dengeli aldığımı bebişinde kilosunun iyi olduğunu söyledi bende kansızlık vardı kan hapları ve vitamin aldım ondan almış olabilirmiyim

X