kızlar kaç haftalıkken karnım şişmeye başlar

pembedusler

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2009
1.541
3
daha 6 haftalığız.karnım hala büyümedi.biliyorum çok erken.sizlerin kaç haftalıkken büyüdü karnı.allah esirgesin korkuyorum bebğim büyümüyorummu yoksa.allah korusun kötü birşey olsa bir şekilde belli olur değilmi.biliyorum çok kafama takıyorum ama ilk annelik heyecanı.

Canım daha dur 4 aydan sonra karın buyuyecek sende acele etme ben 8 haftalıgım daha buyumedı buyumezde zaten daha sabırlı ol arkadasım

canım çok sağol ya valla garibim ben bu aralar.ne biliyim işte.hemen hamile olduğum belli olsun istiyorum.bebişim zaten mide bulatılarıyla anneye kendini hatırlatıyor.ama o iyi olsun yüce rabbimden başka bir şey istemem.

ılk hamileliğin ise 4.aydan sonra belli olmaya başlar ama benim gibi ikinci ise 3.aya girince büyüdüğünü hissedersin canım

yok canım ilk hamileliğim bide ondan paniğim allah korusun küçük olduğu için birşey hissedemiyorumya yoksa büyümüyormu diyorum allah esirgesin.tersmi bir şey var diyorum allah korusun.yüce rabbim meleklerimizi korusun.bu küçücük canım allah verdi allah yarattı allahım kourun gene.inşallah zamanında hepimiz sağlıkla sıhhatle kucağımıza alırız.

ben şuan 17. haftadayım.3 aydan beri şişti .şuan bayağı var.ama telaşlanma.herkesin farklıdır bünyesi,yapısı zaten ufak daha senin :)) allah bağışlasın.

Evet yani dediğin gibi fazla acelecisin..6 haftalık karnının olmasını mı bekliyorsun..?

Benim hiç hoşuma gitmezdi hamileyken karnımın kocaman olması..
Yani bebek açısından söylemiyorum tabiii, karnın elbet büyüycek, bebek büyüdükçe ama karnın büyüyor, kilo alıyorsun, hiçbir kıyafetini giyemiyorsun, aslında hamilelik süreci hiç bana göre değildi..

Neyse anılarım depreşti:)

Şekerim meraklanma, 6 haftalık daha minicik.Büyür o büyür annesi, 5 aydan sonra asıl hamile durumuna geçersin..kocaman olur da taşıyamazsın bile..:))

kızlar çok teşekkür ederim.valla bu boşuna panik atağmı yatıştırdınız.allah hepimizin bebeğini hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

O daha şimdi minicik annesi, mm lerle ölçülüyor tabiki hissedemezsin hele bir 3-4 aylık olsun bak o zaman nasıl hissedeceksin... takma kafana çok hızlı büyüyor Allahım saglık versin inş.:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…