kızlar ikinci çizgim silik çıktııı hem de iki kez..

:1hug:
canım benimki de aynen öyle ilk yaptığım çok silikti ikinci yaptığım bir öncesine göre daha belirgindi.aama yine de ümitlenmek istemiyorum pozitif olursa sürpriz olacakkk...allah seninkini de tamamına erdirsin canm:1hug:

evde yapılan testlerde negatif çıkarsa yanılma payı olabiliomuş ama pozitif çıkarsa %90 doğru oluyormuş.tabiki çok kaptırmamak lazım kesin sonuca kadar ama bence güzel hbri alıcaksın.ama muaynede kese veya bebiş görülmezsede korkma sakın,ben çok üzülmüştüm boş gebelik die ama iki hafta snrsında kalbini bile dinletti bize.hadi sabırsızlıkla beklioruz haberini:)

kızlar ya biraz önce kahverengi bi leke geldi ve kasıklarım ağrıyor.çok tedirgin oldum ben ya.acaba adet mi oluyorum ki bilmiyorum hayallarim suya düşecek sanırımm

kızlar ya biraz önce kahverengi bi leke geldi ve kasıklarım ağrıyor.çok tedirgin oldum ben ya.acaba adet mi oluyorum ki bilmiyorum hayallarim suya düşecek sanırımm

canım aynı şey bendede oldu testi yaptıktan 3-4 gün snr çok yoğun olmayan özellikle silince gelen kahverengi lekeler,bende çok korkmuştum anlıyorum seni ama 1-2 günde geçti.sanırım yerleşme lekelenmesiydi çünkü daha bebiş bile görülmemişti.içini rahat tut tamammı iyi düşün iyi olsun

duyguncum uzan dinlen ve vücudunu dinleme ağrım varmı diye baktıkça daha çok ağrıyo çünkü

canım çok sevindim tebrik ederim zaten ben yaşadığım için kendimde emindim çok sevindim allah tamamına erdirsin çok sevindim.demekki aynı zmanlarda hamişiz ikimizde benimde 5 haftalık oldu

canim tebrikler o kahverengi leke bende de var. ben de dun ogrendim sonucu. hatta baslik actim bu kahverengi akinti korkuyuyor diye. yorumlari oku istersen biraz rahatlarsin.

canım tebriklerrrrrr....Allah tamamına erdirsin diyorum sabahtan seni takip ediyordum..

Canım benim tam 2 saattir bekliyorum seni çok sevindim valla Allah sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin inşallah belirtilerin oldumu canım yoksa tesadüfmü?

Canım benim tam 2 saattir bekliyorum seni çok sevindim valla Allah sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin inşallah belirtilerin oldumu canım yoksa tesadüfmü?

canım çok teşekkür ediyorum allah sizlere de verir inşallah..belirtilerim canım çok yoktu.sadece kasık ağrılarım ve göğüslerim şişti biraz.içeme doğdu desem daha doğru olur...:dance:

canım tebrik ederim seni allah tamamı erdirsin inşallah cok mutlu oldum inan umut oldun bana benimde 5gün oldu adetim geceli merak ediyorum biraz daha bekliyeyim diyorum bakalım ya kısmet:tomato:

canım tebrik ederim seni allah tamamı erdirsin inşallah cok mutlu oldum inan umut oldun bana benimde 5gün oldu adetim geceli merak ediyorum biraz daha bekliyeyim diyorum bakalım ya kısmet:tomato:

iyi sabrediyon valla..ben 2 gün geçince yapmıştım hemen testi hemde kan testini.... a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…