kızlar ikinci çizgim silik çıktııı hem de iki kez..

duygun..

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2008
388
0
kızlar bugün tam ilaç içecekken test yaptım evde bi de ne göreyim ikinci çizgi silik de olsa çıktı.sonra inanamadım ve ikinci bir test aldım ve onda da ikinci silik çıktı ve hastanede idrar tahlili yaptırdım şüpheli sabah gel kan tahlili yapalım dedi....nasıl sabah olacak ki..hamile miyimdir acabaaaa

canım bence hamilesin seni çok fazla ümitlendirmek istemem ama 2 kere test yapıp ikiside pozitif çıkan ve hamile olmayan çok az insan vardır heralde.inşallah hamişsindir canım.zaten kanda herşey net belli olur.hadi hayırlısı hayatım :)

rabbim gönlüne göre versin..bencede hamilesin tebrikler...

Ay ne güzel,maşallah Temmuz uğurlu geliyor galiba, bu ikinci güzel haber. İdrar şüpheli dediyse bişeyler var demektir:))) Yarın daha güzel haberini bekliyoruz!

canim benim de oyle oldu. cok kaliteli test aldim. direkt pregnanat not pregnant cikiyor yani silik vs ugrasmiyorsun.

clear blue digital test.

tatlım bende iki kere test yaptım ve ikiside silik çıktı ardından gidip kan testi yaptım veee hamileyim bana kalırsa bi kan testi yaptır derim

kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür edrim.inşallah hamişimdir benim ibi olan arkadaşlarımızı da duyunca daha bir ümitlendimm.yarın sabah inşallh kan testi yaptıracağımm

çok sağolun kızlar.valla çok heyecanlıyım bu sabah nasıl gelecekkkk...inşallah hüsrana uğramam ümitlerim boşa çıkmazzz

canım bencede hamişsin allah tamamına erdirsin inşallah..................

canım bencde kesin hammişsin bendede öle oldu 3 kez yaptım ve silik çıktı ve pazartesi 5 gün geçmişti kan testi yaptırdım hamileyim.çok sevindim tebrik ederim canım...

canım bencde kesin hammişsin bendede öle oldu 3 kez yaptım ve silik çıktı ve pazartesi 5 gün geçmişti kan testi yaptırdım hamileyim.çok sevindim tebrik ederim canım...

inşallah canım ya allah hayırlısını versin de.kan testini verdim saat 2de sonuç alınacak bakalım artık neyle karşılaşacağımm

canım bende aynı senin gibi tam ilaç içmeden önce bi test yapiim dedim iykide yapmışım,benimkide o kadar silik çıktıki.snr kan tahlili yaptırdım kan tahlilinde hamişsin ama çok başında dediler,hatta keseyi 2 hafta snr gördüler.şimdi 8+4üm umarım sende güzel hbri alırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…