Kizlar Idrar testime Bir bakarmisiniz?????

glum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2011
13
0
^kizlar daha adetime 3 gun var..asiri kasik agrilarimdan dayanamayip bu sabah yaptim...

yorumlarinizi bekliyorum..ben pek umutlanmak istemiyorum sonu husran olur diyeeeeee

tebrikler.... ama emin olmak için bir an kan testini yaptır.... Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin ...

Tebrik ederim canımm.. Çift çizgiyi görmüşsün, hamilesin.. Allah hayırlı, sağlıklı sıhhatli bir evlat nasipetsin sana İnşallah..

Tebrikler hamilesinn ikinci cizgiyi gormek bizede nasip olur insallah bu ay:))))

tebrikler.... ama emin olmak için bir an kan testini yaptır.... Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin ...

cok tesekkur ederim

hadi gözünaydınnnnnnnnnnnn :) hamilesin, koş kan testine git kaç haftalıkmış öğren bakalım :)

cok tesekkuer ederim canimm

Tebrik ederim canımm.. Çift çizgiyi görmüşsün, hamilesin.. Allah hayırlı, sağlıklı sıhhatli bir evlat nasipetsin sana İnşallah..

cok tesekkur ederim.amin cumlemize...

Tebrikler hamilesinn ikinci cizgiyi gormek bizede nasip olur insallah bu ay:))))

cok tesekkur ederim canim
Allah isteyen herkese nasip eder ins....
ya kizlar ben nedense hala inanamiyorum simdiye kadar kendimi psikolojik olarak hamileyim diye sartlandirmisim saniyordum ama simdiiii...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…