Kızlar hep deriz ya allah kendisini zikreden onu anan dua eden kullarına daha şefkatlı ve verici olur peki hayatta karşılaştığımız örnekler neden başk

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bekarken , sabahlara kadar barlarda sarhos olup , ayaklarim sisene kadar dans ettim , sevgililerimle parklarda uyudum , canimin cektikleriyle yatip kalktim , evlenirken gözümü arkada birakacak ahhhh keske sunuda yasasaydim diyecek hic birsey kalmadi. simdi dönüp bakiyorum arkama ohhh diyorum iyiki yapmisim :) ve biliyormusun 23 yildir beni basinin taci eden bir adamin karisiyim . ailesi de beni kendi cocuklarindan cok sever. , isim gücüm var , cocuklarim var , herseyim var , sadece fesat olan bir kalbim yok

Yanlız bu yorum ossdurtur

Allah seni niye daş yapmadikineee haksizlik bu, puh!

Senin bir kere için pis ve fesat. Sabah akşam namaz kılsan fayda etmez. Başkalarını küçük görmek yerine kendi kalbini arındır.

yeri göğü yaratan Allah gönül işlerine pek vakit ayıramayabilir :d
ama siz yine de kırgınlığınızı zamanı gelince şikayet ve öneri kutusuna atarsınız ne diyim :d

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…