Kızlar hep birlikte bacaklarımızı inceltmeye ne dersinizz???

gizem123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2011
320
31
KIzlar en etkili bacak inceltme hareketlerini belirleyip,hep birlikte düzenli bir şekilde yapalım ve sonucları yazalım olur muu?

Bendeeeeee.hep baslayip yarida biraktim.hadi birbirimizi move edelim.
1 cm bile incelsem raziyim

süpersiniz kızlarrr. tamm önce hareketlerimizi belirleyelim. Bildiğimiz etkili hareketleri yazalım kızlarr.

Kizlar nerelerdesiiz?
İnternette bacaklari inceltmek icin egzersizler var.pilates hareketlerid cok etkli.Her gun ne kadar egzeriz yaptik bu sayfaa yazalim.

Ben 5 gundur lesli sanson 4 mile yapiyorum.oncesinde de bacak hareketleri yapiyorum.titresimli kemerim var mutfakta oldugm zamanlar takiyorum.birde egzersize baslamadan once biberiye,susam ve portakal yagini karistirip backlarima suruyorum.tum bacaklarimi posetle sariyorum.acayip terletiyor saunadan cikmis gibi oluyor.boyle deneyecegim bi muddet incelme olursa yazacagim sizlere.
Gerci kimsecikler ugramiyor bu topige :KK43:

Ben 5 gundur lesli sanson 4 mile yapiyorum.oncesinde de bacak hareketleri yapiyorum.titresimli kemerim var mutfakta oldugm zamanlar takiyorum.birde egzersize baslamadan once biberiye,susam ve portakal yagini karistirip backlarima suruyorum.tum bacaklarimi posetle sariyorum.acayip terletiyor saunadan cikmis gibi oluyor.boyle deneyecegim bi muddet incelme olursa yazacagim sizlere.

bende kalça hareketleri yapıyorum 2 gündür. Üst bacak bölgem çok ağrıyor. Oturma kalkma hareketi etkili olur mmu acaba bu konuda?

ayy ne güzel yaa keşke benim de içime bunları yapmak için bi istek gelseee uff:26:

kızlarr beni de alın aranızaa :) bende 2 gündür yatağa sırtüstü yatıp bisiklet çevirme hareketi yapıyorum aslında bacaklarım kalın değil ama çok selülit var sizce işe yarar mı bu çevirme hareketi? ama kas olsun istemiyorum bacaklarım hiç sevmem kaslı bacakkkk :KK59::KK59:

ben deeee :KK43:( üst kısımla pek bi problem yok ama popo ve bacaklar çok sinirimi bozuo :84: :84: eldeki imkanları kullanarak güzel şeyler yapabiliriz bence :KK64: mesela iç bacak inceltmek için bacaklarımızın arasına bi yastık koyup sıkarak iç kaslarımızı çalıştırabiliriz :KK34: bide bide otururken yürürken bulaşık yıkarken popomuzun kaslarını sıkıp sıkıp bırakırsak sıkılaşmaya çook yardımcı olur :KK49:

ben deeee :KK43:( üst kısımla pek bi problem yok ama popo ve bacaklar çok sinirimi bozuo :84: :84: eldeki imkanları kullanarak güzel şeyler yapabiliriz bence :KK64: mesela iç bacak inceltmek için bacaklarımızın arasına bi yastık koyup sıkarak iç kaslarımızı çalıştırabiliriz :KK34: bide bide otururken yürürken bulaşık yıkarken popomuzun kaslarını sıkıp sıkıp bırakırsak sıkılaşmaya çook yardımcı olur :KK49:

iç bacakların arasına yastığı sıkıştırma nasıl oluyor cnm yastık yumuşak kalmaz mı anlamadm bu hareketi hemen denicem ben sey yapıyorum iç bacak için oturuyorum sandalyeye böyle yanla doğru açıp kapıyorum bacaklarımı normalde bunun aleti var tabi evde alet yok :)

Her gün yaptığımız hareketleri yazalım. Birrbirmizi motive edelim. Ben bugün oturup kalkma,bacak kaldırma hareketi ve bacağı daire şeklinde çevirme hareketi yaptım.

iç bacakların arasına yastığı sıkıştırma nasıl oluyor cnm yastık yumuşak kalmaz mı anlamadm bu hareketi hemen denicem ben sey yapıyorum iç bacak için oturuyorum sandalyeye böyle yanla doğru açıp kapıyorum bacaklarımı normalde bunun aleti var tabi evde alet yok :)

yok canım yastık yumuşak olsa da sen yastığı iyice sıkıştırdığın için iç kasların çalışıyo bi dene istersen hemen :) ama sıkabildiğin kadar sık :KK61:

Her gün yaptığımız hareketleri yazalım. Birrbirmizi motive edelim. Ben bugün oturup kalkma,bacak kaldırma hareketi ve bacağı daire şeklinde çevirme hareketi yaptım.

bende yatarak bisiklet çevirme ile bi üst mesajda yazdığım hareketi yapıyorum bacaklarım çok ağrıyor :KK43: daire şeklinde çevirme hareketi ne işe yarıyor cnm kas yapar mı sence bu hareketler ?

X