Aile Planlaması Kızlar hapla korunan var mı ?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Aile hekiminize giderseniz hem size korunma yolları hakkında detaylı bilgi verir hemde hapları.

Geri çekilme güvenli bir korunma yöntemi değil hatta korunma yöntemi bile değil.

millet ilaç içip kilo alıyor bir ben alamadım yani hala 40 kiloyumo_O:skandal:
:KK48: güldürdünüz beni.
doktorumun tavsiye ettiği hapı kullandım.yan etkisi insanlarda kilo almak olmuş,ben de yine tık yok.
2 ay önce 47 kilo oldum.düğün,bayram,halaylar çekildi :)
dün tartıldım yine 45 e düşmüşüm.olmayınca olmuyor:)

konu sahibine gelirsem de doktora danışmadan kullanmayın.
bende hiç yan etki yapmayan ilaç başkaların da yapmış.

:KK48: güldürdünüz beni.
doktorumun tavsiye ettiği hapı kullandım.yan etkisi insanlarda kilo almak olmuş,ben de yine tık yok.
2 ay önce 47 kilo oldum.düğün,bayram,halaylar çekildi :)
dün tartıldım yine 45 e düşmüşüm.olmayınca olmuyor:)

konu sahibine gelirsem de doktora danışmadan kullanmayın.
bende hiç yan etki yapmayan ilaç başkaların da yapmış.
millet evlenince nasıl kilo alıyorsa anlamıyorum eşim her akşam mutfağa koyduğu basküle çıkartıyor beni aynıyım valla

Biz prezervatif yada dışarı boşalma yoluyla korunuyorduk ..ama eşim artık içime boşalmak istiyor .nasıl başlanıyor hapa bilen varmı ?hiç kullanmadim
Kisir
Biz prezervatif yada dışarı boşalma yoluyla korunuyorduk ..ama eşim artık içime boşalmak istiyor .nasıl başlanıyor hapa bilen varmı ?hiç kullanmadim
Çok kabaca anlatmissin tipki bir erkeğin agzindan konusuyormussun gibi. Biz ona geri cekilme yöntemi diyoruz içe dişa boşalma degil. :işsiz:

Bunun için doktora gitseniz en doğrusu olur. Hepimizin bünyesi farklı. Bana iyi gelen şey sizde yan etki yapabilir. En doğru öneriyi doktorunuzdan alırsınız.

ben hap kullandım ve çok yan etkileri oluyor, başka bir yöntem düşünün derim

Geri çekilme yöntemiyle korunuyorsan , sen zaten hapı yutmussun :KK53: öyle bir yöntem yok çünkü ..

Bide ilk konundur şimdi bu senin yeni üye :KK51:

Yasmin kullanmistm evlendigmde 3 ay falan. Ama cok kasinti yapti. Zaten devam etme niyetnde de degldm biraktim. Adetn 3. Gunu baslanyrdu galiba. Saatleri kacirmaman lazim. Benim favorim disari bosalma:) kesin korunma yontemi degil deniyor ama 1 sene oyle iyi gitti. Olursada bisy canima minnet:)

Esin daha çok zevk alsın diye niye bunu kendine yapıyorsun. Her ilacın yan etkisi oluyor. D.kontrol hapının da. En basiti kilo. .O çok düşündüğümüz erkekler varya yarin kilo alınca ilk isi laf sokmak yada dışarı bakmak oluyor yarin oburgun hamile kalamazsan kısır muamelesi yapıyor.
Eşinde bi zahmet o zevkten de mahrum kaliversin. Bacağını bulmuş killisini arıyor moduna girmesin. Sende bu kadar fedakar olma sırf o istiyor diye icmeeeeeeeee

Ekimde 2 dugunum var ve hastaligim 2.dugunum ve balayina denk geliyor.dogum kontrolu korunma amacli istiyordum doktor 2 kutu ara vermeden ic dedi ama hem ilk kez icecegimden hem de uzatacagmdan dolayi tedirginim bu sekilde kullanan var mi yasmini?

X