kızlar hamileyimmmmmmm

• Konu Sahibi n_hep gül
canım seni dünde tebrik etmek istedim ama sitedeki sorun yüzünden mesajım birtürlü ulaşmamış neyse nasip şimdiyeymiş ALlah tamamına erdirsin canım dediğini denemekle ne kaybedilirki Allahın kelamı sonuçta bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim en azından kendi adıma

• Konu Sahibi n_hep gül
canim tebrik ederuim. Allah sonun akadar sorunsuz saglikla hamileligini yasamaniu ve tosuncugunu kucagina almani nasip etsin.

• Konu Sahibi n_hep gül
tebrikler canım m senin yazılarını daha önceden biliyorum... ee sonunda sende muradına kavuştun darısı olmayanlara...

• Konu Sahibi n_hep gül

rabbim sağlıcakla bebeğini kucağına almanı nasip etsin canım
bebeğin sana ve eşine hayırlı olsun
sorunsuz bir gebelik geçirmen dileğiyle
darısı diğer isteyen arkadaşların başına inşallaha.s.

• Konu Sahibi n_hep gül
tebrik ederim cnm Allah analı babalı büyütsün sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah Darısı inşallah benim ve bekleyen tüm arkadaşlarımın başına

• Konu Sahibi n_hep gül
canım çok sevindim cokkkkk Tebrik ederim rabbim sağ salim kucağınada almayı da nasip eder inşallahhhhhh

• Konu Sahibi n_hep gül
tebrik ederim canım rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin

• Konu Sahibi n_hep gül
Hayırlı OLSUN RABBİİM SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİNN İNŞALLAHH

• Konu Sahibi n_hep gül

cANımmmm GİZNURUMMMMM CANIM İLK HAMİŞ HABERİNİ BURDAN ALDIM ÇOOKK SEVİNDİMMM ALLAH SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN

• Konu Sahibi n_hep gül
canım tebrikler allah kucağınada almayı nasip etsin.

• Konu Sahibi n_hep gül
Tebrikler canim allah tamamina erdirir inşallah rahat ve sağlikli bir doğumdan sonra kucağinada almani nasip etsin allah a emanet ol

• Konu Sahibi n_hep gül

tebrik ederim canim,bende gecen hafda ögrendim hamis oldugumu,Allahim saglicakla almamizi nasip etsin bebislerimizi kolumuza,saglikli ve hayirli bebisler dilegiyle:Saruboceq:

• Konu Sahibi n_hep gül
gözün aydım tebrik ederim kucağınıza aldığınız günüde göstersin rabbiim çook sevindim

darısı tüm bebek özlemiyle yananlara inşallah...

• Konu Sahibi n_hep gül
ttp://www.kadinlarkulubu.com/bende-hamileyim-uc-basligi-birlestirdim-baska-hamile-basligi-acmayin-t39856/index.html
burdan devam edelim lütfen.Konuyu silinmek üzere kilitliyorum.Saygıyla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…