kızlar hamileyimmmmmmm

N

n_hep gül

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi n_hep gül
merhaba kızlar dün hamile olduğumu öğrendim okadar mutluyumki anlatamam bu siteye uzun süredir üyeyim çok hayalkırıklığı yaşadığım zamanlar oldu oyüzden hemen ssizinle paylaşmak istedim.bebek isteyen arkadaşlarım nolur sabırlı olun bol bol dua edin ben 6 ay uğraştım çok kafama takıyodum bu ay hiç takmadım ve oldu
zor olduğunu biliyorum ama takmamak lazım hepinize dua edicem merak etmeyin umarım herşey iyi olur

• Konu Sahibi n_hep gül
tebrikler canım arkadaşım.Allah kucagınada almayı nasip etsin insalllah.....darısı isteyenlerin başına...

• Konu Sahibi n_hep gül
denefcim sağoll inşallah ben çok bekledim allah başkalarını bekletmesin

• Konu Sahibi n_hep gül
canım adına çook mutlu oldumallahım saglıklı sıhhatli hamilelik geçirip hayırlısıylada bebişini kucagına almayı nasip etsin darısı bizimde başımıza kaç haftalık hamilesin ve günün geçtikten sonra idrar testiylemi ögrendin herşey gönlünce olsun

• Konu Sahibi n_hep gül
sağlıklı sıhhatli bebeğini kucağına alırsın inşallah Allah olmayanlarada tattırsın bu mutluluğu

• Konu Sahibi n_hep gül
tebrik ederim canım ..Allah kucağına almayı da nasip etsin .:teytey:.bende yeni hamileyim canım .. ikimizde nisan anneleri olucaz inşallah ...:CüvCüv::CüvCüv:
Allah bütün bebek isteyenlerin dualarını kabul etsin ..

• Konu Sahibi n_hep gül
Tebrikler canim...allah kucağinada almayi nasip etsin...

• Konu Sahibi n_hep gül
gözünaydin canim,Allah bir nefeste kucagina almayi nasip etsin,anali babali buyutsun insallah...darisi tum bebek isteyenlerin basina hayirlisiyla..

• Konu Sahibi n_hep gül

canım çok sevindim yaaa..Tebrik ederimmhihoyyythihoyyyt
Allhım sağ salim kucağınada almayı nasip etsin yavrunu inşallahhhhhh

• Konu Sahibi n_hep gül
CANIM TEBRİKLER ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAHHHH

• Konu Sahibi n_hep gül
tebrik ederim canım, sağlıklı bir hamilelik dönemin olur inşallah.Darısı başıma artık.

• Konu Sahibi n_hep gül
Canım tebrikler , Allah sağlıkla kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah. Darısı da bizlerin başına inşallah.

• Konu Sahibi n_hep gül
Allah tamamına erdirsin canım. Rabbim sağlıkla sıhatle kucağına almayıda nasip etsin. Darısı hepimizin başına inşallah

• Konu Sahibi n_hep gül
tebrıkler....
saglıcakla kucagına alırsın ınsallah bebısını..:Saruboceq::Saruboceq:

• Konu Sahibi n_hep gül
tebrik ederim Allah analı babalı büyütmek nasip etsin tamamına ersin inşallah isteyen herkese de Rabbim bu duyguyu tattırsın inşallah

• Konu Sahibi n_hep gül
yaaa canımsınız hepiniz çok duygulandım yazdıklarınızı okuyunca ne güzel insanlarsınız hepiniz çok teşükkür ederim inanın hepinize duacıyım umarım her isteyene verir allah kızlar allah aşkına takmayın kafanıza yemin ediyrum bu ay hiç takmadımm 6 ay boyunca üzüntüden ölürdüm regli olunca ama bu ay sinirlendim aman dedim olursa olur çok dua ettim ve nasıl oldu anlamadım hamileyim doktorumu aradım cuma günü gel dedi 1 hafta var daha şuan adetim 4 gün geçikti adet olmadım ertesi gün test yaptım hemen belirdi çift çizgi yani 4 hafta 2 günlükmüş dahaaa çokkkk küçük biliyorum tutunmaya çalışıyor allah yardımcımız olsun kızlar bide bakın bunu ciddi söylüyorum hayatımda 2.kez yaptım bunu ilk yaptığımdada hiç olmayacak bişi olmuştu şimdide yasin kitabı vardır hepinizde yasin kitabında mübin duası die bişi var yasin okurken her mübünde 7 kere mübün duasını okuyun cuma günü baya sürüyor 2 saat kadar ama olsun okuyun sonra dileğinizi söyleyin inanılmaz bişi ama oluyor işte yaa ben bu ay okadar sık ilişkiye girmedim ilişkiden sonra öle uzun süre yatmadım kesinlikle bu dua sayesinde nolur deneyin diyorum ya ilk denediğimde bu duayı hiç olmıycak bişi istemiştim olmuştu şimdi bebiş için yaptım yine oldu deneyin olurmu hepinizi çok seviyorum sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…