Kizlar Hamileyimmmm

Kizlar Dayanamdim Simdi Test Yaptim Iki Cizgi Aninda Koyu Bisekilde Belirdi Cok Mutluyum Hamileyimmmmm

hayırlısı olasun tatlım...
seni ve eşini tebrik ederim....
rabbim sağlık sıhatle kucağına almayı nasib etsin inşallah...

tebrikler canım yazıları okuyordum inan bende cok sevındım allah saglıkla kucagına almayı nasip etsın bızede dualarını eksık etme sevgiler

loracım nasıl sevindim anlatamam yaaa.... seni çok ama çoookkkk tebrik ederimmmm.............. allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsiiinnnn....canım ii bak kendinee...

tebrikler loracım allah tamamına erdirsin bebeğin sımsıkı tutunur sana inşallah canım darısı bizlerin başına...........

canım loram yazını okuyunca tüylerim diken diken oldu..önce biraz darıldım lora niye msj atmadı diye ama sonra şu anki ruh durumun aklıma geldi ....allah hayırlısıyla bebişini :emir_bebek: kucağına almanı nasip etsin...senin için çok dua edicem...kendine ve bebişine iyi bak..bak üçüz olursa birini alcam haaajeyyar...şaka şaka...

ne güzell haberler alıyoruz bu ara.ALLAH'IM tamamına erdirsin canım
tebrik ederim herşey istediğin gibi olur inşallah

cnmmmmmmmmmmmmmm loracım çok ama çok mutlu oldummmmmmm
kucağınada almak nasib olur inşalllllahhhhhhhh cnm ya...... nediyeceğmi bilemiyorum aslında.. tekrar tebr,kler darısı başımıza :)

loracim cokkkkkkkkkkkkkkk sevindim senin adina ya,:teytey::teytey: Rabbim saglicakla kucagina almayi nasip etsin insallah,tamda ise baslamisken sana buyuk bi süpriz olmus oldu,kendine dikkat et ,yorulma agir kaldirma .göreceksin bak hersey cok guzel gidecek bu sefer..

ah canim kader arkadasim senin adina o kadar cok sevindimki anlatamam biliyorsun bende 2 dusuk yapmistim ve suan 3 ye hamileyim Allah a sukur simdiye kadar bisey olmadi insallah bundan sonrada olmaz gonlunu ferah tut ben suan 11. haftamdayim sanada nice 11. haftalar canim ve umarim rahat bi hamilelik donemi gecirirsin benimki cok zor geciyor olup olup diriliyorum valla insallah seninki zor olmaz canim

Canım tebriklerrr :hooray: Seni ve kocişini kutlarımmm :) Allahım işşallahhh sağlıkla kucağına almayı da nasip eder!!!!!
Listede ikimizin de adet günü 24 nisandı!Ben tam gününde oldum,bakıyorum senden ses yok!Dedim ki bu kız kesin hamile :teytey:
Herşey gönlünce olsun Loracım!Kalbini ferah tut :)

tebrikler canım sağsalim kucağına almayıda nasip etsin allahım.......................

Loracim çok Sevindim, Tebrik Ederim. Umarim Sorunsuz Bir Hamilelik Geçirirsin.
Tam Umudumu Kaybettim Derken Bak Süpriz Oldu Sana..

Kizlar Dayanamdim Simdi Test Yaptim Iki Cizgi Aninda Koyu Bisekilde Belirdi Cok Mutluyum Hamileyimmmmm

Bak ben sana demistim loracim yorgunluk var üstümde diyordun bende hamilesin demistimmmm laelaelaelaelae cok sevindim vallaaaa ayy allah tamamina erdirir ins. saglikla kucaginada almak nasip olur insallah aminnnn Şeniz

tebrikler canım. Allah sana ve bebeğine kolaylıklar versin. Sağ Salim bebeğini kucağına alırsın inşallah.

canım çok sevindim. dualarımız seninle Allah bebeğini sağsalim kucağına almayı nasip etsin

Loracım canım benim o kadar çok sevindimki anlatamam,inşallah bebişlerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız..

lora canım uzun zamandır yoktum hamiş haberini yeni gördüm seni yürrekten tebrik ediyorum arkadaşım ALlahım hayırlısıyla tamamına erdirir inşallah bu arada minik kuşunu görmüşsün bile artık için rahat etsin olumsuzlukları at kafandan geriye değil ileriye bak tatlım tekrar tebrikler canım

X