Kizlar Hamileyimmmm

canım enim kutlarım allah onu sana bağışlasın.benimde adetime 1 gün var dayanamadım az önce test yaptım ve 2. çizgi silik çıktı!sence ne demek bu şimdi:KK43:

sende hamilesin canimmmm oleyyyyy hadi bakim kizlar pesimden hamisler kervanina sizide bekliyorummmmmmmmmmmmmmm:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

loracım sen ne zamandır istiyordun bebişi.....................

lekelenmen olmuşmuydu peki allah tamamına erdirir inşallah.sağ sağlim doğduğunuda görürsün

loracım sen ne zamandır istiyordun bebişi.....................

canim ben uc ay once yine dusuk yapmistim biliyosun iki dusugum vardi yani anlayacagin ikinci dusukten sonra ucuncu ayimda oldu cnm hadi darisi basina canim benim

düşük yapıp umudunu kaybetmeyenler bölümünde yazılarını takip ediyordum. hamileyim diye yazanın sen olduğunu görünce hemen girip kutlamak istedim. çooooookkkkkk sevindim loracım Allah inşallah bu bebeğini kucağına almayı nasip eder. kendine çok dikkat et.

yavvyuuum neye niyet neye kısmet. Allah sağlıkla kucağına almayı ve analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah a.s. :nazar:

tebrikler loracim cooooookkkkkkkkkk sevindim allah saglikli bisekilde kucagina versin insallah:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

loracımm çokkk sevindimm canımm yaaa bizler içinde dua ett allah hayırlısıyla kucağına almanıda nasip etsinnn.

tebriiiikleeeer canım a.s.sonunda kesinleşmiş yani ben sana hamişsindir diye nısan mayıs liste konusunda da yazmıştım çok sevindm ya inşallah sağlıklı haberlerini alırız canım ..Şeniz.

hamileliklerinde yani ben hamişliğimde görmedim yani düşüğümde ama bu bi farklılık var o yüzden sordum canım.

hamileliklerinde yani ben hamişliğimde görmedim yani düşüğümde ama bu bi farklılık var o yüzden sordum canım.

diger hamileligimde lekelenmem olmustu iki uc gune bir cnm ama allaha sukur bunda daha oyle bisey yasamadim isallahta yasamambakalim yarin doktora gidecem ne diyecek isallah keseyi gorebilirm artik

yok canım hani düşük anlamında sormadım yani hani yerleşme kanaması oluyo onu soruyorum ben adet günümden iki gün önce lekenme oldu oda iki gün sürdü.dünde adet günümdü o yüzden sordum canım neyse bakalım bekleyip göreceğim.bügün adetimin ikinci günü ve hala olmadı kısmet bakalım.bugünde olmazsam yarın dr gitmeyi düşünüyorum..hayırlısı

yok canım hani düşük anlamında sormadım yani hani yerleşme kanaması oluyo onu soruyorum ben adet günümden iki gün önce lekenme oldu oda iki gün sürdü.dünde adet günümdü o yüzden sordum canım neyse bakalım bekleyip göreceğim.bügün adetimin ikinci günü ve hala olmadı kısmet bakalım.bugünde olmazsam yarın dr gitmeyi düşünüyorum..hayırlısı

bedefcim bence sende hamilesin cnm yerlesme kanamasi olabilir bu yarin sabah bi test yap istersen hadi ikimiz ayni zaman annisleri olalim barimm bekliyorum senide arkamdan haaa:sm_cool::sm_cool:

merhaba cnm allah tamamına erdirsin rabbim bebeşini size bağışlasın kendine dikkat et...öpüyorum allahaemanet ol...

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy inanmiyorummmmmmmmmmmmmmmmmm
allahim agliyorum sevincten yeminleeeeeeeee
ay canim benim ne kadar cok istedim senin anne olmaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ah canim benim bitanem yahuuuuuuuuu
sukurler olsun allahima ya dedim sana anne olcaksin kisa zamanda al sana
iste
kurban olurum sana ya
vallaha sevincten agliyorum
basligi gorunce sok oldum dedim bu yeni mi eski mi diye aman allahim inanmiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
sukurler olsun allahim sanaaaaaaaaaaaaaa
lorammmmmmm tebrikler canimmmmmmmmmmmmmmmm
allah tamamini erdirsin insallah sonu da guzel olsun bebegine kavusursun insallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy inanmiyorummmmmmmmmmmmmmmmmm
allahim agliyorum sevincten yeminleeeeeeeee
ay canim benim ne kadar cok istedim senin anne olmaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ah canim benim bitanem yahuuuuuuuuu
sukurler olsun allahima ya dedim sana anne olcaksin kisa zamanda al sana
iste
kurban olurum sana ya
vallaha sevincten agliyorum
basligi gorunce sok oldum dedim bu yeni mi eski mi diye aman allahim inanmiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
sukurler olsun allahim sanaaaaaaaaaaaaaa
lorammmmmmm tebrikler canimmmmmmmmmmmmmmmm
allah tamamini erdirsin insallah sonu da guzel olsun bebegine kavusursun insallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh

canim arkadasim benim sagol askimsin valla evet canim ben hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:teytey::teytey::dance::dance:

canim ya benim icin ne kadar cok dua ettin hersey icin sagol cnm benim
simdi tek korkum keseyi gorememek allahim isallah onuda gostermeyi nasip ederse benden mutlusu olmayacak inan ama suan cok sevinemiyorum bile isallah keseyi gorurum ya canim bana dua et nolur bana verdigin destekler icin tekrar sagol canimin ici seni seviyorummmmmm

insallah bitanem gorursun keseyi kalbini de duyarsin dogdu gunu de gorursun insallahhhhhhhhhhhh saglikla allhim izniyleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

loracım canım tebrık ederım allah bebişini sağlıklı bır şekılde kucağına almayı nasıp etsın ınşallah canımmm...çoksevındım senın adına senıde aldık hamıleler kervanına.

loracım canım benim. öyle sevindim ki. kaç aydır listeleri yeniliyordun. artık kendinide hamişler listesine eklemenin zamanı gelmişti . hiç kötü şeyler düşünme.Allah ın izniyle inşallah herşey çok güzel olur.sağlıklı, hayırlı bir evladın olur.Allah bizlerede nasib eder inşallah hayırlısıyla en kısa zamanda...

X