Kizlar Hamileyimmmm

kendini torma sakın dikkat et dinlennnnnnnnnnn :teytey::teytey::teytey::teytey:

Allahın izniyle bu sefer hiç birimizin bebişine bişey olmuyacak kafandan önce bişey olucakmı düşüncesini sil canım Allahın izniyle bebişleri kucağımıza alıcazyerimseniben

ay canim ya elimde degil inan inanamiyorum hickaramsar olmayacam demistim ama ne zaman keseyi gorursem ancak rahat edebilirim yinede hersey icin sagol canim benim

bitanem adını görünce çok sevindim
ah bitanem benim yaa gözün aydın
Allah isteyen herkeslere verir inşallah
Şeniz

canım enim kutlarım allah onu sana bağışlasın.benimde adetime 1 gün var dayanamadım az önce test yaptım ve 2. çizgi silik çıktı!sence ne demek bu şimdi:KK43:

çok sevindim lora.Allah tamamına erdirsin inşallah.gerçekten çok sevindim.tebrik ederim..Şeniz

:teytey::teytey:Rabbim seninde yüzünü güldürdü loracım...
Gerçekten çok sevindim :sm_cool:umarım güzel bir hamilelik geçirirsin...
Hayırlısı ile kavuş meleğine....
Darısı başımıza inşallahsenağlama

Tebrikler Allah analı babalı büyütsün,sağlıkla kucağınıza almayıda nasip etsin inşallah...

oooo cnm benimmm
coookk sevindiim
:teytey: tebrikleerrrrrrrrrrrrrrrr

hiç korkma loracım içini ferah tut şuan ne kadarlık tam olarak dr gittinmi canemmm:emir_bebek:

lora hayırlı olsun...rabbim sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin inşallah:emir_bebek::emir_bebek:

loracım tbrik ederim maşallah.inşallah kucağına da alırsın.
herkes ateşinden bahsetmiş.merak ettim kaçtı canım

lora canım çok sevimndim yaaaaaaaaaaaaa süper bir haber bu benceee allahım inşallah tamamına erdirir canımmm inan çok sevindim yaa göremediydim seni bag neler kaçırmıuşım

Loraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ay su anda aglıyorum bılıyomusun canım benım ınan cok sevındımmmm ALLAHIM INSALLAH KUCAGINA ALMAYIDA NASIP EDER canım benım ya bak ıkısıde bırden oldu dımı ıs ve bebıss hadı hayırlısı olsun canım benım ay darısı bana tum ısteyenlere canım benım kıb olurmu bızı habersız bırakmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

hiç korkma loracım içini ferah tut şuan ne kadarlık tam olarak dr gittinmi canemmm:emir_bebek:

canim doktora persembe gunu gitmistim ozaman adet gunumdu o yuzden bilgisayar hesabina gore bugun 5 haftalik olmasi lazim artik pazartesi doktoru arayip randevu istiyecez ama ben cok korkuyorum yaaaa

loracım tbrik ederim maşallah.inşallah kucağına da alırsın.
herkes ateşinden bahsetmiş.merak ettim kaçtı canım

canim isim gitgide yukseldi bugun sabah 8de olcum isimi 37.0 derece olmustu ama yinede hormon bozuklugundandir diye dusundum hic tahmin etmiyorum ya ama iste nasip kismet artik isallah keseyide gorursem cok rahat edecem

Loraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ay su anda aglıyorum bılıyomusun canım benım ınan cok sevındımmmm ALLAHIM INSALLAH KUCAGINA ALMAYIDA NASIP EDER canım benım ya bak ıkısıde bırden oldu dımı ıs ve bebıss hadı hayırlısı olsun canım benım ay darısı bana tum ısteyenlere canım benım kıb olurmu bızı habersız bırakmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

canimsin hic sizi merakta birakirmiyim sizlerle guldum sizlerle agladim hep yanimda oldunuz allahim isallah en kisa zamanda sana da verecek canim benim bak benim dualarim ve hislerim genelde tutuyor ha hadi arkamdan gel seni bekliyorum fistik

X