Kizlar Hamileyimmmm

aralık annsei olacaksın değiilmi lora, yoksa ocak ın ilk annelerindenmi

canim sanirim allah izin verirse internette hesapladim aralik 27 de geliyor kismetse tabi beni birakmazsa ama hep pozitif dusunuyorum allah yuzume baksin isallah allah hepimizin yuzunu guldursun isallah

canım benim tebriklerrrr :) inşallah sorunsuz bi şekilde bebeğini kucağına alırsın,darısı bizim başımıza

tebrikler loracım allah tamamını sağlıklı ve problemsiz erdirsin inşallah

Cnm çok Mmutlu Oldum Uzun Zamandir Takip Ediodum Senin Yazilari Bu Bebişi Ne Kadar Zamandir Bekledini Biliorum Allah Tamamina Erdirsin çok Dikkat Et Kendine Stres Yapma Darisi Başimizaaaa Dua Et Bizim Içinnnnn

canımmmçooooook tebrik ederim ayyyyy çok sevindim adına açınca bi baktım kızlar hamileyimmm yazın aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dedim o kadar mutlu oldum ki anlatamam canımm allah sağıcakla kucağına aldığın günleride göstersinn İNNŞŞAALLLAHHHH..

MAŞALLAH TÜÜ TÜÜ TÜÜ

ŞenizŞenizŞenizŞeniz

canım gözun aydın tebrik ediyorum..Allah analı babalıbuyutsun ..
inş guzel bir hamilelik gecirirsin..kafana bişe takmadan tadını çıkarmaya basla :)))
darısı tum isteyenlere....

evet cnm yapmayacam diyodum ama beyazmelek beni fena kiskirtti iyikide kiskirtmis sen keseni gordunmu cnm gorduysen kac haftalikken gordun cnm

ben adet tarihini 4 gün geçtikten sonra gittim kese gözüktü şimdi pazartesi gidicem bakalım kalp atışlarını duyabilecekmiyiz

loracım çok sevindim tebrikler canım:1hug:allah sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin tabi bizlerede mucizelerimizi en kısa zamanda versin kendine çoooook dikkat et a.s.

Kizlar Dayanamdim Simdi Test Yaptim Iki Cizgi Aninda Koyu Bisekilde Belirdi Cok Mutluyum Hamileyimmmmm

lora ınan çok sevındım ay arkadasım benım ne kadar mutlu olmuşsundur allah kucağına almayı nasıb etsın ınsallah seni çok sevıyorum:)

allah tamamına erdirsin canım.kucağına alıp sevmeyi nasip etsin rabbim.darısı bizlerin başına
:sm_cool::teytey:

tebrik ederim canım.. çok sevindim.. Rabbim bu kez kucağında görmeyi nasip etsin inşş.. sağlıklı bir hamişlik dilerimm.. darısıda hepimize inşş:))

ben adet tarihini 4 gün geçtikten sonra gittim kese gözüktü şimdi pazartesi gidicem bakalım kalp atışlarını duyabilecekmiyiz

canim ben adet gunu doktora gitmistim hamileligimi bilmiyordum tabiki doktor alttan bakti kese falan gorunmedi acaba erkenmi yoksa sorunmu varki ay bak simdi huzursuz oldum yaaa

canim ben adet gunu doktora gitmistim hamileligimi bilmiyordum tabiki doktor alttan bakti kese falan gorunmedi acaba erkenmi yoksa sorunmu varki ay bak simdi huzursuz oldum yaaa

gözükmez canım benim arkadaşta yeni hamile gününü 1 gün geçti dr gitti keseyi görememiş huzursuz olmana gerek yok cnm

gözükmez canım benim arkadaşta yeni hamile gününü 1 gün geçti dr gitti keseyi görememiş huzursuz olmana gerek yok cnm

isallah bu sefer gorunurum canim ya cok korkuyorum buda beni birakacak diye elimde degil zaten cok sevinemiyorum kendimi kaptirmak istemiyorum cunku sonunda yine cok fazla husrana ugramayim diye benim icin dua edin nolur

:içelim:çok sevindim tebrikler allah hayırlı etsin bebeğe ve kendine dikkat ettt ağır kaldırma yorulmaaa

isallah bu sefer gorunurum canim ya cok korkuyorum buda beni birakacak diye elimde degil zaten cok sevinemiyorum kendimi kaptirmak istemiyorum cunku sonunda yine cok fazla husrana ugramayim diye benim icin dua edin nolur

Allahın izniyle bu sefer hiç birimizin bebişine bişey olmuyacak kafandan önce bişey olucakmı düşüncesini sil canım Allahın izniyle bebişleri kucağımıza alıcazyerimseniben

Lora cok tebrik ederim, umarim bu sefer hersey yolunda gider. Dusuk falan aklina getirme oyle kotu seyler...Tadini cikar yasadigin mucizenin:)

loraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa la hamilesin haaa canım anaaaaohh yandan :)))yerim seni bebişi allah tamamına erdrisin canım çok şükür yaa rabbim olmayanlarada kısmet eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…