Kizlar Hamileyimmmm

lora

buyrun benim!!!
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
3.615
12
Kizlar Dayanamdim Simdi Test Yaptim Iki Cizgi Aninda Koyu Bisekilde Belirdi Cok Mutluyum Hamileyimmmmm

Ayyyy Inanmiyorum Canim...bak Bebeişin Kismetiyle Geldi..hem Iş Hem Bebiş..çok Sevindim Canim Allah Tamamina Erdirsin Canim....

loracım daha demınden senı takıp edıyodum bıtanem vücut ısım düşmedı dıyordunn allahım ne büyük sevınc hayırlı olsun bıtanem darısı bize tedavıylemı oldu a.s.

loracım çoook sevindim zaten daha önceden listeyi başlatan sendin bak hamişsin çok şükür hadi hayırlısı ççok sevindim canım yaaa

canım seni çok çok çok tebrik ederim
yazılarını okuyordum
bak Rabbim çok büyük sabrımızın sonunda bizi mutlu etti
darısı isteyen herkese
canım takrar tebrikler şimdi bu muhteşem duygunun tadını çıkarmaya bak

Canımmmm benimm çok sevindim loraa az önce vücut ısının yüksek olduğunu gördüm ve aklımdan hamiş olabilmen geçmişti.
Canım gözün aydın tebriklerrrrr :dance:hopaaaaa yeni hamişimiz bunlar sanaa.s.
Hayırlı ve sağlıklı bir hamişlik geçirmen dileğiyle allaha emanet ol

:teytey::teytey::teytey:Bu hızla gidersek inşallah hepimiz hamiş kalıcaz

Canlarim Benim Hepinizi Cok Seviyorum Aslinda Bu Ay Tamamen Umidimi Kesmistim Hormon Bozuklugu Cikinca Dunya Basima Yikilmisti Tam Bu Ay Tedaviye Baslayacaktik Cok Agladim Bu Ay Kesinlikle Umidim Yok Diye Hamileligi Tamamen Aklimdan Gecirmedim Uc Gun Adetimden Gecmesineragmen Ihtimal Veremdeim Olamaz Diyordum Cunku Hic Bir Belirtimde Olmadi Yada Ben Olye Saniyodum Simdi Dusunuyorumda Aslinda Cok Belirti Yasadim Da Ben Ihtimal Vermedim Test Falanda Yapmayacaktim Hatta Beyaz Melekle Konusuyoduk Ama Birden Icimdeki His Git Yap Dedi Kaybedecek Biseyim Yoktu Sabah Kocamdan Izinsiz Gizlice Test Alip Geldim Ve Yapar Yapmaz Aninda Iki Koyu Cizgi Belirdi Aman Allahim Inanamadim Mumkun Degil Dedim Ama Rabbim Cok Buyuk Bize Bir Mucize Verdi Canlarim Biliyosunuz Iki Dusugum Var Benim Icin Dua Edin Bu Bebisim Tutunsun Diye Hepinize Cok Tesekkru Ederim

ay canim benim cok mutlu oldum haberini gorunce,allah hayirli etsin insallah.dikkatli ol kendine ve minik bebise iyi bak,,,

cnm tebrik ederim allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

canım tebrrik ederim ya ne güzel bi haber insan umut doluyo ne güzel ne gibi belirtiler vardı?

canım tebrrik ederim ya ne güzel bi haber insan umut doluyo ne güzel ne gibi belirtiler vardı?

canim belirtileri aslinda hic ihtimal vermedigim icin onemsemedim ama göögüslerim agiriyor akintim daha bugun basladi dun isyerinde degisik bir cay iceyim dedim kokusundan cok tiksindim ama cay kotu zannettim onun haricinde pek bisey olmadi cnm

hayırlı olsun canım yaaa çok sevindimm..inşallah sağlıklı kolay bir hamilelik geçirirsin..

hayırlısı olsun loracım allah analı babalı büyütmek nasip etsin ....

tebrik ederim canım rabbim hayırlısıyla va sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin amin

AY ŞİMDİ GÖRDÜM....ÇOOOOOOOOOKKKKKKKK SEVİNDİM......CANIM YAAAA....BAK İŞTE ALLAHTAN UMUT KESİLMEZ........NE GÜZEL YA TEKRAR KAVUŞTUN MELEĞİNE....İNŞALLAH SIMSIKI TUTUNCAK BU SEFER ANNESİ.....

AY ŞİMDİ GÖRDÜM....ÇOOOOOOOOOKKKKKKKK SEVİNDİM......CANIM YAAAA....BAK İŞTE ALLAHTAN UMUT KESİLMEZ........NE GÜZEL YA TEKRAR KAVUŞTUN MELEĞİNE....İNŞALLAH SIMSIKI TUTUNCAK BU SEFER ANNESİ.....

canim sudenazim allah isallah sanada en yakin zamanda verecek hic merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…