Kızlar hamileyim.

patasana17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
26
2
Ben bugün kan testi yaptırdım ve hamileyim. Klomen kullandım bu ay ve hamile kaldım. Kasıklarınızda ağrı ve göğüslerinizin ucunda ağrı varsa galiba sizlerde hamilesinizdir. Allah herkese versinnnnnn. Birde bu ay çörek otunu bal ile karıştırıp yedim. Bununda faydası var sanırım. O kadar ay olmadı ama bu ay oldu....

Tebrikler canimmmmhihoyyythihoyyyt:CüvCüv:
Rabbim Hayirlisiyla Kucagina Almayi Nasip Etsin insallah:emir_bebek:
Darisi Bizlerin Basinahihoyyyt

Tebrikler.

Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin.

Rabbim özlem çeken isteyen herkese annelik duygusunu yaşatsın.

kendine dikkat et bebeğine de ve bize de dua et allahım size bağışlasın umarım ben de senin gibi burada sevincimi paylaşırım

Hayırlısı olsun canım inşallah Rabbim bizede bu sevinçleri yaşatır.Allah sağlıkla doğduğu günleride göstersin:CüvCüv::nazar:a.s.

canım öncelikle hayırlı olsun inşallah rabbim kucagınada almayı nasip eder...kaç senelik evlisin ne zamandan beridir çocuk istiyosunuz,hangi tedavileri gördünde hamile kaldın?cevaplarsan sevinirim....

patasana canım bende tebrik ederim .hayırlısıyla kucağına da alırsın inşallah.bugün üç güzel haber aldık kızlar ya çok güzel bir gün. darısı başımıza inşallah. gözün aydın canım.uğraşlarının karşılığını aldın ya çok şükür allahıma. allahım ne olur bizlerede tattır bu güzel olayı ne olursun.sağlıklı hamilelik dönemi geçirmen dileğiyle canım.güle güle büyüt küçük meleğini.yanaklarından öpüyorum....

Ben bugün kan testi yaptırdım ve hamileyim. Klomen kullandım bu ay ve hamile kaldım. Kasıklarınızda ağrı ve göğüslerinizin ucunda ağrı varsa galiba sizlerde hamilesinizdir. Allah herkese versinnnnnn. Birde bu ay çörek otunu bal ile karıştırıp yedim. Bununda faydası var sanırım. O kadar ay olmadı ama bu ay oldu....

canım tebrik ederim .allah hayırlı evlat nasip eder inşallah. :CüvCüv:
darısı ben ve benim gibi çok isteyenlerinde başına olsun inşallah.rabbim herkesede hayırlı sağlıklı evlatlar versin :emir_bebek: :emir_bebek:

patasana canım şu çörek otunu biraz daha açıklayıcı anlatırmısın lütfen.nekadar çörek otu kullandın günde kaç defa yedin.yemeklerden öncemi sonramı yedin cevaplarsan sevinirim .

rahat hamişlik geçirmen dileklerimle.mutluluğun daim olsun a.s.

hayırlı olsun canım nezamandır ugrasıyosun neler yaptın çörekotu balı nekadar nezaman yedın bızı bılgilendirisen sevırım

canım ben açıkcası pek tedavi olmadım. Doktor kontrolleri yaptırdı. Eşimde de bende de herşey normal. Yalınız benim metobolizmam çok hızlı çalıştığı için yumurtlamam çok çabuk oluyormuş. Oyüzden normal yumurta hesapları bana göre değilmiş. Klomen verdi ama çatlatma iğnesi vermedi. Bana adetimin 5. günü iç dedi. 5 gün içtim ve içerken bile cinsel ilşki verdi günaşırı. Dediğim gibi yumurta çok çabuk gelişyiormuş. Bu ay da hamile kaldım. İnşallah ultrosonda da görülür ve bir problem olmazzz.

Canım çörek otunu balla karıştırdım. Bir yemek kaşığı bala bir tatlı kaşığı çörek otunu karıştırdım. Sabah aç karnına ve gece yatarken içtim. Eşime de çirdim. Aslında ben buna bağladım kızlar ya.

ayy ayy tebrikler.. allah analı babalı büyütsün.. :emir_bebek: benim aşkımda hemen askerden gelsin de evleneyim.. hemen bebek yapıcamkaydirigubbakcemile3

aman allahım çok güzel bir haber. sositososito :teytey:
allahım tamamına erdirsin tatlım. tebriklerkaydirigubbakcemile5

X