kızlar,hamileyim...:))

kapkara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2008
605
2
canlarım benim...2,5 yıldan beri ilk kez pozitif sonucu aldım...2. aşılamam tutmuş..değerim 390 çıktı,aşılamamın 18.günü bugün..bilenler bilir umutsuzluktan test bile yapmıyordum,ama Rabbim nasip etti...hala inanamasamda,şükür bu günü,çift çizgiyi gösterene....

ayyyyyyyyy:sm_cool::sm_cool: tebrik ederimmm canımm Allah sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip etsinnn a.s.

canım tebrikler valla çok sevindim allah kucağını dolu kaldırsın hayatım inan onlar dünyamıza girince daha mutlu oluyoruz tekrardan tebrikler

Kapkara canım arkadaşım benimm çok sevindimmm bu habere GÖZÜNAYDIN.TEBRİK EDERİM HAYIRLI OLSUNNN.RABBİMİN İZNİYLE SAĞLIKLI BİR HAMİLELİK GEÇİRİP BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALIRSIN İNŞALLAH .darısı başımıza artık :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Canım hayırlı uğurlu olsun çok sevindim..:dance:

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..a.s.

Darısı bizim başımıza inşallah..

hayırlı olsun canım, korkun boşunaymış gördün mü. Allah sağ salim kucağına almayı da nasip eder inşallah.

CANIM TEBRİK EDERİM. ÇOK SEVİNDİM.. TAKİP EDİYORDUK SENİ. NE GÜZEL YAA. ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERDİ. SAĞLIKLA DA KUCAĞINA ALIRSIN İNŞALLAH. DARISI BİZLERİN BAŞINA İNŞALLAH. a.s.

Tebrikler canım, Allah sağ salim kucağında görmeyi de nasip etsin, isteyen herkesi evlat sahibi yapsın.

ayyyyyyyyyyyyy. hayırlı olsun canım arkadaşım. kız bizi boşuna beklettin, çatlattın meraktan. ben sana ne demiştim? sevinerek geçireceğin zamanı boşa geçiriyor olabilirsin demiştim hatırlıyormusun? çooooooooooooooook sevindim. şimdi sana rahat bir hamilelik diliyorum.kendine iyi bak.

ya hepinizden Allah razı olsun...çok sağolun iyi dilekleriniz için..şuan çok garip hissediyorum,umutsuzdum ve böyle davranarak Rabbime saygısızlık ettim sanki...ama O yine rahmetini gösterdi...şükür...darısı tüm isteyen kardeşlerin başına...amin amin amin..a.s.a.s.

takip ediyordum seni ve hamile olduğunu düşünüyordum...tebrik ederim..Allah tamamına erdirsin...

TEBRİK EDERİM CANIM.ALLAH SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYI,ANALI BABALI MUTLU MESUT BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN.BÖYLE HABERLER ALINCA BİZEDE UMUT OLUYOR.KENDİNE İYİ BAK HAMİŞLİĞİN TADINI ÇIKAR:teytey:

ay inan çok sevindim daha bu gün aklımdan geçiyordu aceba sonuç ne oldu diye allahım kucağına almayıda nasip etsin.

canım tebrik edrim çok sevindim rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin

Çokkk sevindim Allah tamamına erdirsin inşallah

Canım tebrikler Allah tamamına erdirsin...darısı bana

:dance::dance::dancehhhhhhhhhhhhhhh harika bir haber sevindim canım hadi bakalım allah tamamına erdirsin inşaallah amin:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…