kızlar,hamileyim...:))

tebrikler canım Allah kucağına almayıda nasip etsin en kısa zamanda İNŞALLAH ,darısı bizim başımıza...

ayyyyyy canım hayırlı olsun bebişin allah isteyen herkese nasip etsin bu ay nekadar verimli geçiyor

canım tebrikler cok heyecalandım tebrik bile edemedim allah sag salim kucagına aldırmayı nasip etsin belirtilerini yazar mısın lütfen

sağol canım..benim pek öyle belirti olmadı..sadece adetime bikaç gün kala kasıklarım sancımaya başladı aynen adet olacakmışım gibi..bi ara bayağı arttı özellikle çok ayakta durunca ağrıyordu...azıcıkta göğüslerim ağrıyordu..başka bişey yoktu..hala da şaşkınım o yüzden,bu kadar sessiz sedasız hamile kalınırmı diye...:) seninde aşılaman hayırlı olsun..az kalmış sonuca..varmı hiç belirtin falan...?

canım tbr ederım senı
allahım kucagınada almayı nasıp eder ıhsallah
darısı bızım basımıza
nerde yaptırmıstın asılamanı

canım tbr ederım senı
allahım kucagınada almayı nasıp eder ıhsallah
darısı bızım basımıza
nerde yaptırmıstın asılamanı

teşekkürler canım..aşılamamı istanbulda yenibosnada nisa hastanesi var orda yaptırdım ve çooooooooooooook memnun kaldım...kesinlikle tavsiye ederim...:)

benimde gögüslerimde biraz agrı var ama ne bileyim cok heyecanlandım seni duyunca sanki benim olmucakmış gibi geliyo inşallah ol

hadi inş...istersen beni arkadaşlarına ekle..istediğini sorabilirsin..elimden geldiğince yardımcı olurum...:))

canim beniiimmmmmmmmm cokkkk sevindim biliyordum zaten icime dogmustu benim...sana demistim...Allah anali babali buyutsun insallaaaaaaaaahhhhhhh:teytey:

rabbim tamamınada erdirsin canım..darısı isteyen herkesin başınaaaaaaaaaaa

kapkara ne güzel haber bak boşuna beklemişin bizide merakta bıraktın allah tamamına erdirsin sağlıklı bi şekilde geçer hamileliğin inş darısı başımıza

ay ay ay güzel hamiş anne , hayırlı olsun tebrikler,
ya çok sevindim rabbim hayırla kucaklamayı nasip etsin.

canım benim sen ümitlerimizin artmasını sağladın ya.pkoda korkmuyorum artık.nasıl sevindim bi bilsen.sevinçten ağladım.küçük kuzuna kavuştun allahımıza bin şükür.allahım ben benim gibi isteyenlerede nasip etsin.sanada sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin.

Çoook sevindim.İnşallah güzel,sağlıklı bir hamişlik geçirip bebeişine kavuşursun.Darısı bizlere.....

canım arkadasım ansıl mutlu oldum nasıl anlatamam allahım tamamına erdirsin sag salim kucagına almayı nasip etsin kuzunu bak allah büüyük umut yokken o yine yüceligini gösterdi darısı bizim basımıza inş. dua et bol bol canım bizlere.....

terikler canım.allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
inşallah darısı başımıza.

Hayırlı olsun canım
Allah kucagına almayı nasip etsin inşallah

Canım tebrik ederim.Allah tamamına erdirsin.Sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip etsin.İNŞALLAH bütün olmayan arkadaşlar içi sıra bende böyle mutlu haberler alırız.Takip ediyordum hatta bugün sabah merak ettim acaba sonucu ne oldu diye.Senin adına çok sevindim kendi adıma umutlandım çünki bende 2.Aşılamamı pazartesi günü olacağım.Bizlere dua et ve kendini fazla yorma .Sevgilerimle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…