Kizlar hamilelik testi yaptım ikiside pozitif cikti ?

Canım ben kan verdikten 1,5 saat sonra belli oldu sonucum senin niye o kadar geç
ilk gunden bwei bu konu bana fake gibi geliyo ama umarim ben yaniliurmdue.iki gunde kan testi mi olur sanki genetik test.iki uc test pozitife cikiyo inatla inanmiyo toeum bekliyo ilginc.hayirlisi olsun gerceksede

ilk gunden bwei bu konu bana fake gibi geliyo ama umarim ben yaniliurmdue.iki gunde kan testi mi olur sanki genetik test.iki uc test pozitife cikiyo inatla inanmiyo toeum bekliyo ilginc.hayirlisi olsun gerceksede
Banada ilginç geldi beta hcg nin hiç bu kadar geç çıktığını duymadım

Belkide

Canin yanlislikla ovulasyon testi yapmayasin adete yakinda bazi testler koyu cikiyor bi arkadasim yanlis almisti pozitif sanmisti sonra cok uzulmustu ama oyke degilse yuzde yuz hamilesin benim kizimdada boyle cikmisti

Canin yanlislikla ovulasyon testi yapmayasin adete yakinda bazi testler koyu cikiyor bi arkadasim yanlis almisti pozitif sanmisti sonra cok uzulmustu ama oyke degilse yuzde yuz hamilesin benim kizimdada boyle cikmisti
Yok gebelik yazıyordu canim

Malesef benim bulunduğum yerdeki devlet hastanesi de öyle yapıyor, gecenlerde cuma sabah gittim bebeğim düşüyor galiba kanamam başladı dedim, test yaptır ama sonucu pazartesi çıkar dediler ısrarla, buna rağmen internetten iki saat sonra sonucu görmüştüm.

Haklısın

adet den önce test positif ciktiysa bir dölenme oldu anlamina geliyor. Yumurta tutnamadigi icin de adet kanamasiyla birlikte gidiyor. Yani vücüdün hamileligi durdurmus oluyor. Bu yüzden adet olmadan önce test yapmak riskli hamile cikip adet le birlikte hamilelik bitebiliyor.

Adetin gectiyse hayirli olsun :) bence artik korkmana gerek kalmadi

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…