Kizlar hamilelik testi yaptım ikiside pozitif cikti ?

Canım hamilesinnnnnnnnnn :halay: oyyy maşallah ya ne kadar güzel çıkmış ikinci çizgi sen geçmişi boşver bu sefer kesin var kan ver için rahatlasın hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin :anneadayı: darısıda banaaaa :dua:
Umarim inşallah öyledir canım eşime 14 Şubat hediyesi olarak bunu vermek istiyorum.

Kan verdim pazartesi cikacakmis
Canım bana da bir keresinde pazartesi çıkacak sonuç demişlerdi hastaneden ama hastanenin internet sitesine girip ordan laboratuvar sonuclarini tikladigimda 2 saat sonra çıkmıştı sonuç.istersen bi bak.

Ne yazabilirim acaba sağlık acaba Google ye
Bide ben sağlık ocağında verdim
Canım bana da bir keresinde pazartesi çıkacak sonuç demişlerdi hastaneden ama hastanenin internet sitesine girip ordan laboratuvar sonuclarini tikladigimda 2 saat sonra çıkmıştı sonuç.istersen bi bak.

YOK bende kağıt vermiyor burdakiler
Burda sağlık ocakları gebelik testi yapmıyor da hastane yapıyor onu da doktor test yazıyor küçük bir kağıt veriyorlar sana barkod yanı onunla kan alma odasına gidiyorsun kağıt yine sende kalıyor o kağıtla internetten sonucuna bakıyorsun. Orda barkod vermemelerine üzüldüm.

Burda sağlık ocakları gebelik testi yapmıyor da hastane yapıyor onu da doktor test yazıyor küçük bir kağıt veriyorlar sana barkod yanı onunla kan alma odasına gidiyorsun kağıt yine sende kalıyor o kağıtla internetten sonucuna bakıyorsun. Orda barkod vermemelerine üzüldüm.
YaA bana vermediler . Ya değilsem boşuna umutlaniyorum

YaA bana vermediler . Ya değilsem boşuna umutlaniyorum
Canım aklıma bir fikir daha geldi ama ne kadar doğrudur bilmiyorum. Ben geçen yıl enabiz.com diye bir siteye üye olmuştum, orda daha önce yaptirdigim bütün testlerim otomatik çıkıyordu, sonra şifremi unuttum bir daha giremedim. Üye olursan belki test sonucunu aciklandiysa görürsün kimbilir.

Canım aklıma bir fikir daha geldi ama ne kadar doğrudur bilmiyorum. Ben geçen yıl enabiz.com diye bir siteye üye olmuştum, orda daha önce yaptirdigim bütün testlerim otomatik çıkıyordu, sonra şifremi unuttum bir daha giremedim. Üye olursan belki test sonucunu aciklandiysa görürsün kimbilir.
Pardon yanlış yazmışım, enabiz.gov.tr

Hemen giriyorum:)

Canım e devlet şifresi istiyor buda olmuyor

Yok canım ya, benim e devlet şifrem falan yokken üye olmuştum diye hatırlıyorum. Hatta az önce tekrar bi denedim sifremi hatırlayıp girdim yine çıktı bütün tahlillerim.

Kizlar iyi geceler adetim 2 gun gecti...normalde dongum hep 26 gunde olur bu sefer tik yok test yapmadim aceba gebe olabilirmiyim ogluma hamileligimde hep sagda hissetim bundasa solda seyirme var ...

X